Spirit Camera: The Cursed Memoir má datum vydání

novinka  6
Martin Šmíd, 13. 4. 2012 22:34
Nintendo dneska oznámilo, že ve spolupráci s Tecmo Koei vydá v Evropě hru Spirit Camera: The Cursed Memoir, která zamíří na pulty obchodů 29. června. Spirit Camera: The Cursed Memoir způsobuje, že jsou hranice reálného a herního světa rozostřené jako nikdy dříve. V příběhovém módu se budete pohybovat dopředu pomocí Nintendo 3DS kamery tzv. “Camera Obscura” – mystické kamery, která je ústředním bodem série Projektu Zero a umožní natočit vaše okolní prostředí. Musíte ovládnou záhadnou Camera Obstructa, používat unikátní schopnosti k odhalení záhady tajemného deníku a bojovat proti mystickým duchům používáním unikátní Nintendo 3DS kamery.

Spirit Camera: The Cursed Memoir je doplněna zvláštní knihou známou jako Purple Diary. Jste ústřední postava a vydáváte se na nadpřirozenou cestu , která využije každý aspekt kamery Nintendo 3DS a upravená realita vás vyděsí zcela novým způsobem.

Používáním Nintendo 3DS kamery a funkce Augumented Reality odemknete skrytý obsah na každé stránce Purple Diary. Můžete prozkoumat tajemné pozadí deníku a spolupracovat s duchy, jenž Vám buď pomohou, nebo ublíží. Někteří se dokonce objeví v reálném světě vedle Vás a jen vy je můžete vidět při pohybu kolem přes Nintendo 3DS kameru a zjistit, kde se skrývají. Buďte opatrní, protože by za Vašimi zády mohli vyčkávat k útoku!

Spirit Camera: The Cursed Memoir nabízí víc než jen inovativní příběhový režim, je zde mnoho úkolů a strašidelných mini her k zpřístupnění tajemství Purple Diary v příběhovém režimu. Mód Spirit Check vám umožní pracovat v deníku se svou vlastní tváří. Po přidání fotky Vašeho obličeje do deníku, se objeví děsivé přízraky v okolí. Spirit Challenge Vám přidělí atributy jako je útočná síla, rychlost a životy do fotografie obličeje pořízené fotoaparátem Nintendo 3DS. Díky tomu můžete bojovat ve speciální bitvě v režimu příběhu.
Zdroj: Tisková zpráva, Conquest

Spirit Camera: The Cursed Memoir

3ds
Nintendo, Tecmo Koei
Datum vydání hry:
29. 6. 2012
Žánr:
Adventura
KARTA HRY

Komentáře