Konzolista.cz

Spencer vysvětlil, proč bude Minecraft Story Mode i na PlayStation

novinkasobota 20. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Spencer vysvětlil, proč bude Minecraft Story Mode i na PlayStation
V minulém týdnu vývojáři ze studia Telltale Games oznámili hru Minecraft Story Mode, která čerpá z dobře známého univerza. Protože to nyní patří společnosti Microsoft, bylo by logické, pokud by hra vyšla pouze pro konzole Xbox, případně PC. Vyjde ale i pro konzole PlayStation, což Phil Spencer odůvodnil tím, že jednání kolem hry Minecraft Story Mode začaly dříve, než Microsoft převzal značku. Na druhou stranu dodal, že i tak by se zřejmě Minecraft Story Mode pro konzole PlayStation objevil. Bude ale zajímavé sledovat, jestli se opravdu dočkají v budoucnu i majitelé konzolí PlayStation dalších her s logem Minecraft.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Spencer vysvětlil, proč bude Minecraft Story Mode i na PlayStation
Spencer vysvětlil, proč bude Minecraft Story Mode i na PlayStation
Spencer vysvětlil, proč bude Minecraft Story Mode i na PlayStation
Spencer vysvětlil, proč bude Minecraft Story Mode i na PlayStation
Spencer vysvětlil, proč bude Minecraft Story Mode i na PlayStation

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
miomao
miomao #P + V

Naše děcka berou cokoliv s minecraft[s6]

iCEl0l
👎1

Však je nemá od MS, jsem si nevšiml, že by je někde na stránkách nabízeli zadarmo.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Kazisvět: kvůli jednomu zvadlýmu klásku nebudu kupovat kombajn :)

Hanzer336
Hanzer336 #Hanzer336
👍1

Harmet: Ved od MS si nechcel ani nic zadarmo tak aspon nekecaj dobuducna dobre

Harnet
Harnet #SONY
👍3
👎2

brumik njn, použivam windows, to je fakt, ale nezaplatil jsem za nej ani Ka, hajzle nebudu podporovat :D :D :D

brumik

ze microsoft ani zadarmo a to sa stavim ze si pouzival alebo pouzivas alebo budes pouzivat windows :D toz tolko ktomu microsoft ani zadarmo.

Toto gesto nastalo len kvoli tomu ze jednania nastali skor ako vlastnil znacku microsoft :D dalsie hry uz nebudu :D

A to ze ma sony konkurenciu nie je zle :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

Zavorka: aby si pak ale nebyl mezi prvníma, co půjdou za vegou[s6]

Harnet
Harnet #SONY
👍3
👎1

Hanzer jsem velkej kluk s rozumem, proto vim, že MS ani zadarmo [s15]

Tomb trapnej jseš ty i ty tve minuska a nemluv na me, ja o to nestojim [s8]

TombRaider
TombRaider #Legenda
👎2
👍1

Harnet: Si dosť trapný, ale píš ďalej

Hanzer336
Hanzer336 #Hanzer336
👍3

Harmet si ako male decko.

Harnet
Harnet #SONY
👍6
👎2

Gambit tohle nebudu podporovat i kdyby to bylo zadarmo od MS, nedovolim, aby mi cokoliv od MS zasahlo moji milovanou PS4 [s7] [s6]

Gambit92
Gambit92 #8/24
👍2

Harnet a to se bojíš že ti zavirujou PSko?...

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍5

Ps2 mela taky prakticky monopol a vyslo na ni spoustu super her a je to celkove nejoblibenejsi konzole,rozhodne jsem nemel pocit nejakeho zneuzivani.Tak se laskave uklidnete a nebudte zase vtipni.....a ze PS neni japan?Bavim se 😃

Harnet
Harnet #SONY
👍6
👎1

Nelibi se mi, že MS dodava hru na PS4 [s3]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍6
👎1

Kazisvět: Monopol u Sony jsem v podstatě zažil u PS2.. Byly to ty nejlepší herní roky a vše bylo v naprostém pořádku. Po násilném vtlačení korporace do konzolového trhu se situace hodně zhoršila. Teď už by to mohlo být zase lepší, jestli Sony udrží vedení a MS posbírá jen drobky...

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1
👎1

Mitsu: Já bych spíš viděl velkou japonskou dvojku, tři už je moc :)

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1
👎1

MS by měl skoncovat s nepovedeným HW a dělat už jen do SW jako na začátku.. A bez možnosti monopolizace, pak by bylo vše v pořádku.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍10

Prachy, jsou mocná čarodějka[s6]

Související články

Nejčtenější články