Spencer vysvětlil, proč bude Minecraft Story Mode i na PlayStation
novinka•sobota 20. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Telltale Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie





Reklama

















novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (18)
Naše děcka berou cokoliv s minecraft[s6]
Však je nemá od MS, jsem si nevšiml, že by je někde na stránkách nabízeli zadarmo.
Kazisvět: kvůli jednomu zvadlýmu klásku nebudu kupovat kombajn :)
Harmet: Ved od MS si nechcel ani nic zadarmo tak aspon nekecaj dobuducna dobre
brumik njn, použivam windows, to je fakt, ale nezaplatil jsem za nej ani Ka, hajzle nebudu podporovat :D :D :D
ze microsoft ani zadarmo a to sa stavim ze si pouzival alebo pouzivas alebo budes pouzivat windows :D toz tolko ktomu microsoft ani zadarmo.
Toto gesto nastalo len kvoli tomu ze jednania nastali skor ako vlastnil znacku microsoft :D dalsie hry uz nebudu :D
A to ze ma sony konkurenciu nie je zle :D
Zavorka: aby si pak ale nebyl mezi prvníma, co půjdou za vegou[s6]
Hanzer jsem velkej kluk s rozumem, proto vim, že MS ani zadarmo [s15]
Tomb trapnej jseš ty i ty tve minuska a nemluv na me, ja o to nestojim [s8]
Harnet: Si dosť trapný, ale píš ďalej
Harmet si ako male decko.
Gambit tohle nebudu podporovat i kdyby to bylo zadarmo od MS, nedovolim, aby mi cokoliv od MS zasahlo moji milovanou PS4 [s7] [s6]
Harnet a to se bojíš že ti zavirujou PSko?...
Ps2 mela taky prakticky monopol a vyslo na ni spoustu super her a je to celkove nejoblibenejsi konzole,rozhodne jsem nemel pocit nejakeho zneuzivani.Tak se laskave uklidnete a nebudte zase vtipni.....a ze PS neni japan?Bavim se 😃
Nelibi se mi, že MS dodava hru na PS4 [s3]
Kazisvět: Monopol u Sony jsem v podstatě zažil u PS2.. Byly to ty nejlepší herní roky a vše bylo v naprostém pořádku. Po násilném vtlačení korporace do konzolového trhu se situace hodně zhoršila. Teď už by to mohlo být zase lepší, jestli Sony udrží vedení a MS posbírá jen drobky...
Mitsu: Já bych spíš viděl velkou japonskou dvojku, tři už je moc :)
MS by měl skoncovat s nepovedeným HW a dělat už jen do SW jako na začátku.. A bez možnosti monopolizace, pak by bylo vše v pořádku.
Prachy, jsou mocná čarodějka[s6]