Spekuluje se, že remake hry The Last of Us vyjde už začátkem zářínovinka

Spekuluje se, že remake hry The Last of Us vyjde už začátkem září

Martin Šmíd
Už nějakou dobu se spekuluje o remaku hry The Last of Us. Potvrdilo ho několik důvěryhodných insiderů, a proto se i tak nějak bere jako samozřejmostí, ačkoliv ještě nedošlo k oficiálnímu oznámení. Nyní přišel celkem nový insider The Snitch, který minulý týden odhalil kompletně poslední State of Play, že remake hry The Last of Us vyjde už 2. září pro PC a konzole PlayStation. To by znamenalo, že na oznámení už moc dlouho čekat nebudeme. Na informaci zareagoval i insider Tom Henderson, podle něhož je hra téměř dokončena, navíc slyšel, že je plánována na letošní podzim. Na druhou stranu ale dodává, že přesné datum neví a nemůže ho proto potvrdit. Třeba se více dozvíme už zítra během prezentace Summer Game Fest.

Je třeba poznamenat, že The Snitch nezmiňuje ve svém tweetu přímo The Last of Us, ale napsal pouze Part I. Klidně tak může myslet i jinou hru. Třeba novou hororovou hru Overdose, na níž má pracovat Hideo Kojima. Tu dokonce zmínil na twitteru už v pondělí, tedy o den dříve než Henderson. Může tak znamenat, že hra bude oznámena a zároveň vydána, a třeba mít i epizodický formát. Otázkou samozřejmě je, jestli to není ta hra, která má vyjít pro Xbox a je připravována ve spolupráci s Microsoftem. Spekuluje se ale také, že je tato hra určena pro PlayStation a VR headsety. Snad se brzy dozvíme pravdu. 

Zdrojtwitter

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Komentáře (30)

  • Freschak
    Freschak

    @dj.cody: představil sem si to a co dál? Co se mělo stát?

  • stillaliveKONDAR
    stillaliveYola

    Této informaci věřím, ojediněle. S potvrzením chci vidět jak remake vypadá, jak vypadá zdokonalení už tak fenomenální hry. Nějaké gameplay video prostřihané s filmečky na ukázku postačí.

  • dj.cody
    dj.cody

    Přestav te si že by The Last of us remake by mělo vyší prodeje na pc než ps5 😁😁😁

  • Jiří Švec777
    Jiří Švec777

    Uvidím. Jestli to bude remake se vším všudy a k tomu on-line mód tak do toho půjdu. Hlavně jsem zvědav co ND vytáhnou z ps5. Ale. Pořad jsou to jen spekulace uvidíme jestli se to dneska objeví na SGF nebo si to Sony nechá na nějakou svoji akci/state of play. Víc mě rmoutí to ticho okolo Ragnaroku. Mam obavu, ze se dočkáme až příští rok.

    A ty kecy a posměšky, ze to má vyjít zároveň na PC a jak je Sony v háji. Ano nemůžu z toho spát, že to vyjde i na PC. Asi spálím svou PS5 pokálím ji natočím to na video a pošlu spolu s nenávistnými dopisem na vedení Sony. Přesně to udělám.

  • Freschak
    Freschak
    1

    @Smeta: a to je nějaky problém? Já myslím, že vůbec ne.

  • Morty Smith
    Morty SmithJZD
    1

    @dj.cody: jojo,pockej jeste rok nebo dva a ver,ze plno her bude vychazet rovnou i na PC :) a kdo tomu neveri at si vzpomene kdyz se zacalo rikat ze by sony poustela svoje exkluzivky na PC.Hode z vas rikalo jaka to je hovadina ze by se to nikdy nestalo a ehjle... :) Uz je jich tam plno a x dalsich je na rade.Takze tak...

  • We love PS5
    We love PS5

    Tá hra si remake zaslúži prečo nie očakávam cenu 40 eur Príbeh ale neskončil takže viac ma zaujíma Last of Us 3

  • CaJTeeKaNee
    CaJTeeKaNee

    @patrcz: Tohle je alespoň remake. To se vůbec nedává srovnávat s GTA, který byl pouhý remaster na ps4 generaci a v podstatě PC max settings s 60 fps na stávající nebo se Skyrimem, kterej Todd prodává asi už po desátý na všechno možný od switche po VR.

  • Bloodporn
    Bloodporn
    4

    @N-pikachu: TY radeji nemysli jakoze kdyby nahodou vychazeli hry PS day one na PC, tak vsichni si pujdou koupit celkme naslapane PC se 4K monitorem zase nebudeme blaznit,sam vis ze se to nestane..Aj ten Xbox se prodava a neni tam nic exluzivniho,az na par vyjimek

  • patrcz
    patrcz🎮📱🏃🏻⛰

    Po třetí si koupit GTA 5 a Last of us. Zlatá éra gamingu.

  • orfi
    orfi

    o další exkluzivku míň, zachvíli už sony zůstanou jen ti exkluzivní ultras, zbytek bude na PC

  • Cardys
    CardysSvině
    1

    Snad to picnou do sluzbicke :)

  • Stiffy T
    Stiffy T

    @Pan Karlé: Budeš brečet ?

  • Ronnyss
    RonnyssPC/PS5
    1

    musim se smat jak vsici mektaji ze je to zbytecny, nedaji ani korunu atd, pokud to bude remake tak to bude nova hra, zadarmo to delat nebudou jeste pokud tam bude i multak Osobne se na to tesim a multak na pc muze byt sranda

  • žakelin4
    žakelin4PRO
    101

    Kurva to jsou brekoty on vás někdo nutí to kupovat? Oni nedělají na nových hrách? Vzniká hromada nových her včetně IP, do toho teda dělají tyhle porty starších her, které hodí hráčům, kteří jsou třeba na ps nový nebo pro PC hráče, aby je pritahli k psku, aby značka a firma mohla růst, ale tady odborníci mají se vším problém

  • BenjaminL
    BenjaminLFuck off
    1

    Že by to vyšlo rovnou na PC? To by se snad museli zbláznit. 😳

  • ChuligaN_cz
    ChuligaN_czFCB 1922

    Ani nevím co napsat ale po třetí za plnou určitě ne.Začíná mě to celkem srát místo aby dělali nové hry nebo pokračovaní zajímavých značek tak pořád rýžovat na hráčích kteří je celou dobu podporují.Nejlepší by bylo nechat je na hru vydělat na PC aby si konečně uvědomili že hlavní zisky mají na konzolích.

  • Rumi86
    Rumi86
    4

    Je mi uplne u prdele jestli to vyjde na pc,jelikoz mam ps5,tak me zajima pouze jestli to vyjde na nasi konzoli a dal at si tim delaji co chteji a vydaji na co chteji,jsem ps hrac a to je jediny co me zajima,dohrano 5x,ale kvuli novemu kabatku to asi koupim znova,ale urcite ne za 2100 jak uz tu bylo zmineno

  • Effavasmanasalamu
    Effavasmanasalamu

    Jsem hrozne ale fakt hrozne zvedavej na cenovku. Jestli si za to zmrdosony rekne vic jak litr tak je to dalsi kakani fanouskum do pusy.

  • Effavasmanasalamu
    Effavasmanasalamu
    2

    @Iceman: Souhlas na sto procent

  • Iceman
    IcemanRip SJW ND
    153

    Zbytečný remake, moje peníze už znovu neuvidí! Místo nějaké nové hry je tu Era zbytečných remaku! Ten Ryan to hnoji jak jen jde!

  • TrexKONDAR
    Trex
    1

    @dj.cody: Je to 9 let stará hra, chystá se seriál, ideální čas na promo a ždímání peněz.

  • dj.cody
    dj.cody
    1

    Jenže sem šoku že to vyjde zároveň pc čekal jsem nějaký rozestup .

  • Samurai
    SamuraiSouls
    11

    Kupuju ale určo né za 2 100,-

  • TrexKONDAR
    Trex
    15

    Ultra plejky mě zde nejspíš ukamenují, ale já se na remake TLOU těším a jsem rád, že se do něj takhle brzo pustili. Hned po dohrání dvojky jsem si říkal, jak by asi vypadala jednička na tomto enginu.

    Rozhodně day one

  • Kár3l
    Kár3l#playstation
    31

    Prosím vás, jen ne na pc

  • žakelin4
    žakelin4PRO
    33

    Co je na tom šokující, že to vyjde na pc? Na Psku už ta hlavní kupní síla asi hru dávno hrála. Oznámení na SGF ve čtvrtek a launch v září klidně může být.

  • Werdugo
    WerdugoMárny
    3

    Mám odehráno na PS3 , tzn. Nezájem!

  • dj.cody
    dj.cody
    11

    Ono to vyjde zároveň Pc ? Jsem šoku .

  • CaJTeeKaNee
    CaJTeeKaNee
    2

    Už by to chtělo nějaký gameplay.

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.