Spekulace: Xbox One hry běžely během E3 na PC s Nvidia kartami

UPDATE: Microsoft potvrdil, že hry běžely na PC - http://farm8.staticflickr.com/7344/9047652131_e19c9af237_o.png .












novinka
Leonovi S. Kennedymu bude patřit zhruba polovina hry Resident Evil Requiem
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Akční RPG hra Star Wars: Fate of the Old Republic vyjde dříve než v roce 2030
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
fórum
Think before you sleep
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
Komentáře (71)
"Nestojim na zadne strane barikady, ale kupuju Xbox One, PS4 je zastarala". To je nahodou super nazor :)
Trochu mi to pripomina ufona, co v dobe druhe svetove valky prileti se svym talirem s anihilatorem nad bojiste a vsichni se ho ptaji, na ci stranu se prida. On odpovi "jsem neutralni a nikomu nechci nadrzovat, takze vas sejmu vsechny" :)
ale tak byla by blbost, kdyby MS prezentoval hry, kde jsou efekty se kterými se vývojáři museli piplat a pak je tam nedávat kvůli nedostatku výkonu, kterou bude mít finální konzole oproti tomu IntelNvidia PC co to prezentoval tady. Nabízej se různá řešení. Buďto se s tim vývojáři patlaj, protože do budoucna počítaj s portem na PC, kde si budou moci dovolit tyhle MAX detaily a pro samotný xbox bude hra prostě ořezaná a nebude vypadat tak, jak byla teď prezentovaná,... nebo je prostě jenom výkon xboxu menší, než kolik by bylo potřeba a počítá se s drtivou optimalizací ve finiši... nebo prostě a jednoduše není ještě optimální odladění celého systému a mohlo by dojít k jeho padnutí během prezentace. A za poslední.. hry samotné měly málo času na vývoj a jsou v natolik surovém stavu, že jejich AAA tituly by v tuhle chvíli plynule hardware xboxu prostě neutáhl a bylo tak sáhnuto po silnějším železe, ale ta patlanina s ovladačema pro hardware Intelu a Nvidie, kdy tyhle systémy možná ani nikdy tu hru jinde neuviděj, pokud si ji xbox podrží jako exkluzivní, mě opravdu překvapuje. Doufám, že se jednou dostanou na světlo informace, co za tím vším v tuhle chvíli stojí.
A proč se ta E3 vlastně konala, když hry neukázali na konzolích? To je regulérní podraz na hráče.... [s8]
Majkrosoft...TO JE MANČAFT !!!!!!!!!
fanda: áno, až teď na druhý pokus jsi to udělal správně. [s12]
Víš fando, ono je to tam napsaný.. Ten jedinej nesouhlas jsem dostal od tebe, tak nekecej. ;-)
Tady je aspoň vidět v jakým žiješ světě. - všechno máš naopak (dokonce i strany)
Ondřej: QTE tam jsou, ale je to jen možnost, za jejich splnění máš víc ,,bodu", ale nemusíš to vůbec plnit. Všichni si mysli, jak gow přišel nejdřív s qte asi, ale to není pravda.
fando, ty jsi ale popleta.. "Souhlas" je ten smajlík nalevo, a ne napravo. [s6]
80% pro Ps4 a 7% pro Xbox one. To se bude spat.[s16]
Já bych byl pro ban fandy, protože tohle trollení je už opravdu na pováženou...
fanda: to si si pekne nabehol:D:D
PS: aj ak by sme sa všetci k ps4 nedostali este tento rok tak tam je uplne iný dovod ako u xboxu...to že konzola tu proste nebude alebo bude proste vypredaná su dve rozdielne veci.
Citácia z recenzie na TLOU na Zingu - ... primitivní AI... myslim, že ten čo to napísal má primitivnu AI takže tento server beriem vážne ako kecy o konci sveta.
cocoflowa: presne TOHLE je ta spravna informace! Diky za ni - snad si ji ten im**cil precte!
3x za den tu bude otravovat se stejnou kravinou! To je typicky "no life".
Fanda: a pry ze nejsi zastance jedne ze dvou barikad :D:D hlavne, ze semka hazis strasne ubohe pokusy o pospineni znacky Sony. You. Are. Pathetic.
Ke hram... Kdyz si vezmete, ze tohle byl High-End PC a ze finalni build je o neco horsi + v pripade MS vykon jako takovy bude underclockuntej, tak ty hry 100% nebudou vypadat tak, jak je ukazovali na E3.
fanda: Jsi normalni??? SONY slibila launch pred vanoci (rok 2013) a PS4 taky v roce 2013 vyjde!!! To, ze bude nedostatkovym zbozim je vec jina, SONY nemuze za to, ze udelala takovy BOZI stroj!, o ktery se zakaznici poperou!
Jsi jen ignorant, co si pretvari informace k obrazu svemu - v clanku z tveho odkazu se nepise nic o tom, ze by PS4 vysla v roce 2014! Vychazi 2013 a ty na tom nic nezmenis.
Boze proc se "lidi" jako ty vubec registruji na konzolistovi! Bez tebe nebo jablotrone (ktery to zatim asi vzdal) se tu dychalo o dost lip...
P.S. Uz se musim hodne hlidat, abych nebyl sprosty! Jsi podle me prevleceny lykantrop, to byl uplne stejny "kousek".
dokazal by si tady nekdo predstavit super mario nebo donkeyho na psku nebo xku? ja teda ne, a takhle to je i s mgs
.....to co k sobe patri uz leta by tak melo uz zustat, nehlede na nasranost nekterych vernych fanousku :-)
Zing CZ,...no comment,dobrý v novince o podvodu MS na E3,argumentovat tím,že bude nedostatek PS4,ještě z tohodle webu...A že se na nás letos nedostane. No alespoň na rozdíl od Xone je můžeme dovážet...
To je hnus..
fanda: MS sa zasekla konzola tiež a trošku vo velkolepejšom štýle... len tak btw nie že by to bolo podstatné...
PS: práve som si uvedomil že máš pravdu... to nebol xboxone čo sa zasekol:D:D
PS2: čo sa týka tvoje argumentácie o novom GT a zastaralej PS4... si ma pobavil...
mastrx: To by se tam nelagoval ten Assassin's creed 4 :D
fanda: Jednoznacne Kofola (chutna lip a ma min cukru) a kdyz bych si musel vybrat, tak Adidas :)
Ty musis bud byt nejaky 12lety klucina, ktery si tady honi tricko tim, jak uzasne trollis nebo uplne vypatlanej clovek, co nevidi nic jinyho nez Microsofti vizi budoucnosti a nebo totalni k*eten. Nikoho nezajima, kdy si co koupis, protoze si stejne ani jedno z toho nekoupis. Zadnej dospelej clovek by nepsal stejny hlody, jako tady pises ty. Protoze ma na praci daleko dulezitejsi veci.
MGS vzdycky patrilo pod Playstation a to co provedl H. Kojima je ubohost nejvetsiho kalibru, tohle uz nema z obchodem nic spolecnyho. Holt Microsoft ma jeste dost penez na to, aby takhle lidem cpal miliony do kapsy.
A kdyz se te ta histerie netyka, tak sem ani vubec nepis. S kazdym pseudo-moralizujicim prispevkem dokazujes, ze se te to bud tyka nebo te bavi cist reakce na tvoje komentare.
Z toho co zatim vime o Playstation 4 a Xbox ONE se nikdo nemuze divit, ze jsou lidi A vyvojari nadseny z Playstation 4.
Vsichni lzou az tiskne aby jsme se nedivili a hry ukazane i na ps4 by byl podvrh vyvojaru a hry pousteli na vykonych PC.Vse je mozne.
MS totalní zoufalství.....
si myslim:)
klasika, uzivatel fanda (Xboy) nereaguje a novinku (protoze nema slov) a opet vytahuje z ust PS4, smutne :) stejne jako cela tato novinka samozrejme... :)
PS3Fanboy: Já teda ohledně Ryse četl dojmy na Eurogameru i na Games.cz a psali tam celkem pozitivní dojmy i ten QTE systém tam vysvětlili a o ničem takovém se tam nezmínili.
Já už fakt nevím čemu mám věřit [s6]
A dááááál. Co nám MS řekne zítra? Na xbone nejdou vlastně ani hrát hry, protože se vlastně hrajou samy :D :D link ale je tam skype a TV to musí stačit.
ježiš to bude peněz na to, aby se ten negativizmus na netu převrátil v optimismus, že tolik peněz snad ani MS nemá :o) Podle mě v MS pracuje nějakej dvojitej agent od Sony, protože tohle je už velice velice špatné. Nejdřív to byl slabý "úspěch" Windows phone 8.. potom Windows 8 a teď xbox-one. Před rokem jsem psal, že se pro MS začne lámat chleba, protože se blíží realizace spousty věcí najednou a jestli se to nepovede, mohl by to být obrovský problém i pro takového giganta, jakým je MS. První dva už rozhodně nejedou podle očekávání a xbox-one podle všeho bude ten nejhorší za nimi...
Nelze vše dotovat do nekonečna.. MS platí Nokii neskutečnou raketu za exkluzivitu pro jejich systém... Windows 8 se na začátku roku prodával jako upgrade doslova za pár stovek (300 tuším) a teď tlačenka pro xbox-one a hardware samotnej bude nejspíš taky dotován ač je dražší než ps4, ale xbox má samozřejmě kinect v základu.
Dufam ze ten mrkvas skrachuje len jedna vec ma sere ze teraz budu kupovat ps4 aj Xbox fanusikovia a prenas bude malo ale casom dost a ja si myslim ze to co budu mat akoze x box exkluzivity nebude dlho trvat a budu aj na ps4 bo studiam sa nebude vyplacat robit hry pre male mnozstvo predanich xone nacom budu stracat niemale peniaze a ms podla mna dojde s novou konzolou skor ako by sa cakalo moj nazor
Prijde takhle MS do bordelu a pta se: honite c*raky? Bordelmama odpovi: no honime, MS: tak si me chytte[s6]
link tu len pridavam video v čom spočiva sponzorstvo MS pre Re-play... Jediný Tuček na konci dodal že hrava na DS a to ešte velice potichu.
Latriner: jde, Sony 2006 toho je důkazem [s16][s6] k