Spekulace: Unikly artworky z nového dílu série Silent Hill
novinka•pátek 13. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz




REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama





novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (21)
Dopitapetr: sry,špatně jsem se vyjádřil. Ty poslední dva residenti nebyli špatný jako hororova hra. Jen to mělo vzniknout jako nová IP série a ne jako resident evil. Ten mám spjatý se zombie a umbrela corp a hlavně z pohledem ze třetí osoby. Osobně by mě dost vadilo kdyby by nový silent hill v první osobě,už by to nemělo to kouzlo...můj názor
dopitapetr : pravdu máš, za vyližprdel stál jenom Village, RE7 byl vybornej 😁Jinak Konami no, za časů PS2 záruka kvality... mám pocit že v jeden rok vydali MGS2, Silent hill2, Pro Evo 2... Takový hry prodávaly konzole, teď je to firma která sama vydá hovno a práva na legendární série si úplně nesmyslně drží... Smutný
Vyzerá že to bude ten Abandoned
@DE23K: Tvůj názor tady samozřejmě respektujeme, ale říkat, že poslední dva díly RE byly srance, to už je trochu mimo.
Jen doufám ze to nebude fps sranec jako posledni dva residenti
Na těch screenech to vypadá nějak OPUŠTĚNĚ…
A nakonec z toho hra nebude a bude Netflixovy seriál podle hry 😃 Jak je to teď v módě
Prosím pěkně at je to Pravdaaaaaaaaa.
spis tomu neverim . leda by to byl nejaky projekt, co odpiskali :D jinak by se tim prece museli v Konami chlubit . nebo jim mozna ani nejde o tu jejich mizernou reputaci :D ale ty artworky vypadaji velmi chutne , to jako jo
Tak snad první ukázky na Game Festu 🤔😀
Capcom nebyl schopný udělat nový Silent Hill i přes prosby hráčů, Capcom nebyl schopný udělat pořádný Metal Gear bez Kojimy, alespoň spin-off, na který by se sice plivalo, ale prodeje by byly a ani se nedokázal přiživit na úspěchu Souls her s Castelvanií, je to zkrátka firma která se zajímá jen o peníze a nějací fanoušci nebo kvalitní tvorba je jim ukradená.
edit: tím Capcomem myšleno samozřejmě Konami :) asi to bude tím horkem :D
Další Silent Hill spekulace?
Tohle je taky hodně zajímavý. link
Edit: Tak už nic, z nějakého důvodu je to odstraněný.
Snad se toho do důchodu dočkáme 😁
Pojebané Konami, z toho nic nebude. Ti debilové nechali stáhnout z netu i PT demo které týpek rekonstruoval sám v úplně jiné hře. Banda blbečků....
Kéž by 🙏❤️❤️❤️
@Deckard: to já šel dneska po ulici a zahlédl jsem značku STOP a když jsem se nad tím zamyslel, otočil hlavu doprava a začal pomalu přeskládávat písmenka, všechno začalo dávat smysl, umazal jsem TOP a nahradil to ILENT HILL, najednou z toho vyšlo SILENT HILL :D
Zase se mluví o Abandoned ? Ať už ten Kojima konečně přizná, že Abandoned = Silent Hill Všichni stejně víme, že to tak je
A navíc Kendrick Lamar dneska vydal nový album a jeden track se na něm jmenuje Silent Hill.
Dusk Golem ještě napsal na Resetera, že na hře pracuje několik studií a je do toho zapojený i Masahiro Ito.
Nechápu že na takovou kultovní značku jako Silent Hill je musíme tak dlouho čekat.Snad se na něčem maká a hlavně doufám že na hře bude dělat pořádné studio které neudělá ze SH nějakou tuctovou hru.