Konzolista.cz

Spekulace: The Order 1886 vyjde příští rok v únoru

novinkaúterý 27. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Spekulace: The Order 1886 vyjde příští rok v únoru
Už brzy bychom se měli dozvědět spoustu nových informací o akční hře The Order 1886 pro PlayStation 4, na níž už několik let pracují vývojáři ze studia Ready at Dawn. Zatím Sony nestanovila ani přibližný termín vydání, ale tak nějak se počítalo s tím, že hra vyjde letos během podzimu. Jak ale nyní přišel dobře informovaný insider Shinobi602, hra The Order 1886 vyjde až v únoru příštího roku. Tuto informaci pak měl ještě potvrdit server Gamereactor, který ji zřejmě má z nedávné prezentace. Uvidíme, jestli se tato spekulace nakonec potvrdí, ale vše tomu nasvědčuje.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
mik5cz
mik5cz #11.1 sound

Když sem si byl dnes pro watch dogs v JRC, tak sem si vzal novej katalog a v něm reklama na ps4 a informace: zahrajte si jedinečné exkluzivky tlou, drvie club nebo the order 1886 v roce 2014!!!

[s6][s3][s6]

[s15][s15]

Už mě ty lži taky serou!!!

A hlavně nezapomeňte na [s7] Sony!!!

Banan
👍2

Drogba: jakej rocni odklad ? Je snad normalni, ze se na hru ukaze oznamovaci trailer 1-2 roky pred vydanim. Odlozeni jakekoliv hry o 4-5 mesicu je vysledek toho, ze hra proste neni hotova, tak jak by si vyvojari nebo ten kdo hru financuje prali.

Takova Fifa,CoD,NFS,Assassins ,Battlefield sice odklad nepostihne, ale zase vydaj hru v jakemkoliv stavu a dela na nich podstatne vice vyvojaru, nez v pripade The Order.

MicrophoneSK
👍1

Pan T > fuuu tak ale to by som si zahral!!! :D

Pan T
Pan T #Drifter
👍12

Hráčům v akční hře vadilo střílení na hloupě nabíhající terče, takže se rozhodli pro odklad, a dostaneme hru, kde se inteligentní nepřátelé zabarikádují na střeše, a tam si recitují Shakespeara, případně povedou spory o rozdílu mezi Senecou a Platónem.

Nově to bude otevřený svět, takže nepřátele budeme hledat schované v divadlech, muzeích, a knihovnách. Pistolí nebude potřeba, vždyť moudrému stačí jen domluvit, případně pohrozit prstem a rozšlapáním brýlí.

Strůjcem převratu bude Woody Allen, a to monstrum z traileru bude Stephen Hawking.[s6]

bf333
bf333 #Ravens
👍3

Vice takovych jako drogba,MARTASLJ,hned je veseleji[s6]

MARTASLJ
👍1
👎1

To si snáď robia prdel? To čo chcú vydať do konca roka, aby bojovali o zákazníkov? To Uncharted 4 by sa hodilo viac viac. Ale tak po tých reakciách po tom hroznom videi asi zistili, že to je fakt naprd.

mevi
👍1

Pokud to bude pravda, tak to nepotěší. Tenhle titul by byl pro Sony ideální na listopad. Ale osobně se z toho nezblázním, i když je to můj jeden z nejvíce očekávaných titulů.

mik5cz
mik5cz #11.1 sound

Už?! Ne![s6]

MicrophoneSK
👍4

Ludia neblaznite... mat herne sucho pred vianocmi? :D:D.... To je hier vzdy viac ako dost. A kludne ked potrebuju nech to odlozia, hlavne aby to vyslo kvalitne.

Mna osobne zaujima aj tak hlavne datum Uncharted :P... The Order netusim ake bude, ale Uncharted je proste len jeden, tu seriu proste mozem [s7][s16]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Když vyjde, tak vyjde, já osobně se z toho neposeru[s6] Je možný, že chtějí hru pořádně doladit když si určitý jedinci neustále na něco stěžují.

Smileface
👍2

To se dalo cekat, stejně příští rok predpokladam Halo5, Quantum Break a Uncharted4.

Banan

Snad se to nepotvdi. Je tu stale prostor pro hry jako Planetside 2 a Deep Down, ale odlozeni teto hry by to nezachranilo, protoze jsou zdarma a lidi si chteji za hry zaplatit. Na E3 pro letosni rok asi tezko neco zazni.

busines
busines #Avari37
👍2

Jack: Tahle spekulace je na netu asi měsíc. Loni MS taky ohlásil Halo 5 a nepočítám, že letos vyjde. Ale rozhodně by si tím Sony sama řezala větev. Momementálně je ale brzy vyjádřit se k takové spekulaci.

Související články

Nejčtenější články