Spekulace: První informace o Star Wars: Battlefront
novinka•čtvrtek 12. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: EA Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
Xbox series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
Komentáře (15)
Těším se a moc!!! Jelikož to je s FB3, počkám raději na lidi a fóra.
Klasický HYPE BF3 a BF4. Jsem vyléčený :D. nevěřím jim. Raději bych, aby to vyšlo v roce 2016 a bylo to řádně doladěné.
Raiden_cz: Dneska se předpovídá všechno. Je to hlavně podle zkušeností. U inovativních kousků se to dělá těžko, u her které už tady byly není problém. Navíc Star Wars má vcelku solidní základnu fanoušků a odbyt bude.
Já naopak předem oznámené DLC chápu jako výhodu. Vývojář tím jasně dává najevo, že se hrou minimálně na další rok počítá. bude připravovat nový obsah, opravovat chyby apod. Tohle dříve nebylo tak jisté.
Vývojáři nemusí žádný dodatečný vydávat. ALe dokud bude poptávka, tak bude i nabídka. JInak pokud jsi si někdy alespoń přičichnul k vývoji programu/hry (nebo opbecně nějakému tvůrčímu procesu v týmu). Tak víš, že ne vše se může dostat do finální verze programu. Prostě na to není čas. Hra by pak dopadla jako Duke Nukem Forever. DLC jsou příležitostí na zužitkování nápadů, které by se do finálního produktu jinak nedostaly.
Zní to báječně a pro fanouška SW ještě líp, fakt se hrozně těším až si to budeme moci zahrát. Mám takový pocit že až ukážou na E3 nějaký pořádný trailer či rovnou gameplay tak si všichni stříknem do trenek. Jen škoda těch DLC, je jasný že nějaký budou ale aby to té hře neuškodilo a vše důležité bylo již v základní hře.
Broecz: Takže dneska už se úspěch hry předpovídá jako počasí nebo co? Stačí se podívat na Ubisoft ten je taky nenažranej jak EA a jak ty jejich hry dopadli...
Hoth[s7][s7][s7]a jedině za stormtroopery[s6]
Co tu pořád nadáváte na DLC. Nevzpomínáte si, jaké to bylo dřív s datadisky? Poměr cena obsah u nich byl ještě horší než u DLC. A to že dopředu vědí, že vznikne DLC? Jasně že jo, musí plánovat dopředu. Dřív nebylo jisté, jestli bude mít hra úspěch. Proto se nic neoznamovalo a datdisk se dělal až byl jistý odbyt. Navíc, pokud by se obsah DLC měl dostat do "Day one", tak by hru zase museli odložit třeba o další rok. Bavme se o kvalitě map v DLC a ne o tom, jestli nějaké DLC bude.
Na tuhle hru se fakt teším, ale ať furt neotravujou s DLCčkama. To je něco jako mikrotansakce. Hruza. Chapu to u Free to play hry, tam rád přispějukdyž je dobrá, ale u placený hry je to hnus.
Má to vůbec datum vydání že už ohlašují DLCčka?
Montana: Ten už nikdy neskončí :D
Tahle hra přebije uplně všechny!!! Star wars forever!!!
DLC mor pokracuje.Jinak na hru jsem moc zvedavej!
Ta planeta se jmenuje Coruscant... Jinak jsem zvědavej na tuhle hru. Snad se dožijeme herní kvality Jedi Outcast
zlodejna ty DLC jeste ze mam doma SW BATTLEFRONT na ps2 a tam jsou uplne vsechny vozidla i vzasedla pekne pohromade bez DLC a i v dnesni dobe je multak pekne zabavna zalezitost...
Taky se spekuluje, že ve hře se bude primárně hrát z pohledu první osoby a bude možnost i hrát za Jedie, jako tomu bylo v minulých dílech.
Jinak na plynulé přecházení z vesmíru na planetu, rozuměj "realistické", jsem vážně zvědavej, protože to zatím žádná hra nedokázala dostatečně dobře nasimlulovat, aby to vypadalo efektně a uvěřitelně zároveň.
Jak já se tohohle nemůžu dočkat :)