Konzolista.cz

Spekulace: První informace o Star Wars: Battlefront

novinkačtvrtek 12. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Spekulace: První informace o Star Wars: Battlefront
Akční hra Star Wars: Battlefront byla oznámena téměř před dvěma lety, ale stále o ní moc nevíme, ačkoliv má vyjít už během podzimu letošního roku. Nyní přišla ovšem stránka makingstarwars.net s několika informacemi, které má od svého důvěryhodného zdroje. Pořád ale mějte na vědomí, že jde o spekulace. Každopádně bude možné podle informací hrát jak za ty hodné (Rebellion a Republic), tak ty zlé (separatisté a Empire), přičemž kampaň se má odehrávat během celé Star Wars ságy, hodně bitev bude ze staré trilogie, ale některé i z Clone Wars a nebude chybět ani bitva nad Coruscan z Revenge of the Sith. Dojít má i ke střetům mezi Return of the Jedi a The Force Awakens. Sedmý filmový díl, který přijde do kin v prosinci, bude hra jen nakousávat, moc se mu ale věnovat nebude. Na bitvách, které mají údajně plynule přecházet z vesmíru na nějakou planetu, si vývojáři hodně zakládají, a asi nepřekvapí, že budou v některých režimech podporovat až 64 hráčů, jako je tomu u Battlefieldu, na jehož enginu hra samozřejmě běží. Mezi potvrzenými mapami je údajně Hoth: EP5, Endor: EP6, Alderaan, Corscucant a Yavin: EP4. Zajímavě zní i systém hrdinů, kdy během hraní budete sbírat body za to, jak dobře si povedete, díky nimž se následně budete moci dočasně stát hrdinou se silnými schopnostmi. Vývojáři mají dle informací i velké plány s dodatečným obsahem, hra by měla dostat hned pět DLCček, které budou obsahovat nové mapy, hrdiny i nová vozidla či letadla.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

Těším se a moc!!! Jelikož to je s FB3, počkám raději na lidi a fóra.

Klasický HYPE BF3 a BF4. Jsem vyléčený :D. nevěřím jim. Raději bych, aby to vyšlo v roce 2016 a bylo to řádně doladěné.

Broecz
Broecz #PS5, XSX,PC

Raiden_cz: Dneska se předpovídá všechno. Je to hlavně podle zkušeností. U inovativních kousků se to dělá těžko, u her které už tady byly není problém. Navíc Star Wars má vcelku solidní základnu fanoušků a odbyt bude.

Já naopak předem oznámené DLC chápu jako výhodu. Vývojář tím jasně dává najevo, že se hrou minimálně na další rok počítá. bude připravovat nový obsah, opravovat chyby apod. Tohle dříve nebylo tak jisté.

Vývojáři nemusí žádný dodatečný vydávat. ALe dokud bude poptávka, tak bude i nabídka. JInak pokud jsi si někdy alespoń přičichnul k vývoji programu/hry (nebo opbecně nějakému tvůrčímu procesu v týmu). Tak víš, že ne vše se může dostat do finální verze programu. Prostě na to není čas. Hra by pak dopadla jako Duke Nukem Forever. DLC jsou příležitostí na zužitkování nápadů, které by se do finálního produktu jinak nedostaly.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Zní to báječně a pro fanouška SW ještě líp, fakt se hrozně těším až si to budeme moci zahrát. Mám takový pocit že až ukážou na E3 nějaký pořádný trailer či rovnou gameplay tak si všichni stříknem do trenek. Jen škoda těch DLC, je jasný že nějaký budou ale aby to té hře neuškodilo a vše důležité bylo již v základní hře.

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin

Broecz: Takže dneska už se úspěch hry předpovídá jako počasí nebo co? Stačí se podívat na Ubisoft ten je taky nenažranej jak EA a jak ty jejich hry dopadli...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.

Hoth[s7][s7][s7]a jedině za stormtroopery[s6]

Broecz
Broecz #PS5, XSX,PC
👍1

Co tu pořád nadáváte na DLC. Nevzpomínáte si, jaké to bylo dřív s datadisky? Poměr cena obsah u nich byl ještě horší než u DLC. A to že dopředu vědí, že vznikne DLC? Jasně že jo, musí plánovat dopředu. Dřív nebylo jisté, jestli bude mít hra úspěch. Proto se nic neoznamovalo a datdisk se dělal až byl jistý odbyt. Navíc, pokud by se obsah DLC měl dostat do "Day one", tak by hru zase museli odložit třeba o další rok. Bavme se o kvalitě map v DLC a ne o tom, jestli nějaké DLC bude.

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Na tuhle hru se fakt teším, ale ať furt neotravujou s DLCčkama. To je něco jako mikrotansakce. Hruza. Chapu to u Free to play hry, tam rád přispějukdyž je dobrá, ale u placený hry je to hnus.

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin
👍1

Má to vůbec datum vydání že už ohlašují DLCčka?

DoomedVítek
👍2

Montana: Ten už nikdy neskončí :D

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍3

Tahle hra přebije uplně všechny!!! Star wars forever!!!

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍3

DLC mor pokracuje.Jinak na hru jsem moc zvedavej!

Spratekk_CZ
👍3

Ta planeta se jmenuje Coruscant... Jinak jsem zvědavej na tuhle hru. Snad se dožijeme herní kvality Jedi Outcast

vlasta mastil
👍1

zlodejna ty DLC jeste ze mam doma SW BATTLEFRONT na ps2 a tam jsou uplne vsechny vozidla i vzasedla pekne pohromade bez DLC a i v dnesni dobe je multak pekne zabavna zalezitost...

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN

Taky se spekuluje, že ve hře se bude primárně hrát z pohledu první osoby a bude možnost i hrát za Jedie, jako tomu bylo v minulých dílech.

Jinak na plynulé přecházení z vesmíru na planetu, rozuměj "realistické", jsem vážně zvědavej, protože to zatím žádná hra nedokázala dostatečně dobře nasimlulovat, aby to vypadalo efektně a uvěřitelně zároveň.

DoomedVítek
👍1

Jak já se tohohle nemůžu dočkat :)

Související články

Nejčtenější články