Spekulace: Na PS4 a Xbox One se chystá Metro Redux
novinka•neděle 30. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Deep Silver
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (21)
Till: Tak samozřejmě ale dobré hry co člověk ještě nehrál ve full hd a s lepší grafikou potěší. :)
no nevim...byť je metro kvalita, tak by bylo lepší nějaký nový hry a ne předělávky ne ?
Jedna dobrá zpráva za druhou, Last of us teď metro, ještě bych prosil Far cry 3 a GTA V.
Porovnávať Metro s Last of Us? Boha opäť sa porovnáva s neporovnateľným [s6]
Ja si Last light poridil a po chvili prodal...blee...ale kdo by se divil po dohrani Last of us ze?
Tak to je paradni zprava! Metro Last Light me hrozne bavilo a hned po dohrani jsem se koukal na youtube na ukazky z Metra 2033 :-) a rikal jsem si, jak rad bych si zahral i ten starsi dil (ktery btw na PC vypada porad lepe, jak Last Light na konzolich) a ted tohle!
Navic vylepsena grafika u obou dilu, no mnam! Ja na 100% tuhle edici poridim.
danik_CZ jsem na tom stejne ale Metro je tak skvela hra ze jsem to vse prekonal hecnul se a prvni dil jsem presel tak 5x a druhej porad hraju dokola [s14] procetl jsem i obe knihy..sice me tohle mine ale doufam ze vyjde dalsi dil protoze her z tohodle prostredi je malo a jak uz tu psal jiridvorak515 at vydaj Stalkera i na konzole nebo kdyby konecne se nekdo ujmul Stalkera 2 byl bych maximalne spokojen [s14]
No bomba. Pouvažuju.
první Metro jsem hrál a na druhý díl hodně ztrácí
Fenix: No nové metro určitě bude ale čekat ho ani ne rok po Metro Last Light by asi nebylo dobré a hra by byla na urovni CoD. Metro Last Light vyšla 17. květen 2013 čož ještě není zatím rok. Nové metro očekávám tak na začátku 2016 možná o trochu dříve.
Metro Last Light byla skvělá hra. Další metro bych udělal z pohledu třetí osoby a více otevřené. Ne uplně otevřeny svět to by k metru nesedělo, hlavě kvůli radiaci a mutatním zvířatům, ale více volnosti by nebylo na škodu.
Jedna z nejlepších her co jsem hrál a chybí mi kus skládačky v podobě 2033. Jásná koupě. Sem rád že zase vychází kolekce her z předchozí generace, u PS3 jsem to uvítal, protože většinu z těch her, jako byl GoW, MGS atd. jsem nehrál a chyběli mi. Takže s rozkvětem ps4 kolekcí spokojenost největší
2033 ani Last Light jsem nehrál takže pokud na to bude čas tak bych si to rád zamačkal :)
Tohle beru,metro last light bylo super a na ps4 to bude teprve podívaná.
Proč neudělat HD kolekci že , když to bude vypadat o něco málo hůře jak v loni na PC :D Za tohle jim prachy nedám , chci noví metro na nové konzole
Už se nehorazně těším :-)
prvni Metro jsem nehral, takze bych tu kolekci privital
Nemam plusko.
sephiroth_-77
METRO LAST LIGHT je na plus
Parada u z proto,ze METRO 2033 bylo jen na X360 a PS3 verze se asi tezko dockam.
JESTE S.T.A.R.K.E.R a jsem spokojen
Tohle mě taky minulo, takže všema deseti.
nemozem tvrdit ze som to nečakal... velké mnozstvo minuloročných titulov zvoli tuto cestu