Konzolista.cz

Spekulace: IllumiRoom se ukáže zítra na Xbox akci

novinkapondělí 20. května 2013Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Spekulace: IllumiRoom se ukáže zítra na Xbox akci
O technologii IllumiRoom, která za pomocí Kinectu a speciálního projektoru promění místnost v jednu velkou herní plochu, aby bylo možné se do hry více ponořit, jsme vás nejednou informovali. Naposledy se spekulovalo, že bude součástí nového Xboxu, no a jak se ukazuje, možná na této spekulaci něco bude. Paul Thurrott, který už odhalil několik informací o novém Xboxu, dokonce i oznámil datum zítřejší akce, přišel s informací, že kromě nového Xboxu bude zítra Microsoft prezentovat i právě IllumiRoom, který má být součástí nové next-gen konzole. Uvidíme tedy zítra, jestli se tato informace potvrdí. Níže naleznete zatím poslední video o IllumiRoom.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Mikkinum
Mikkinum #x 360
👍3

Takze uprimne, nemuzu rict, ze i kdyz mam xbox (i kinect), ze jsem microsoft fanboy. Ta konzole me zaujala a nikdy jsem ani v nejmensim nezalitoval, ze jsem neporidil psko od sony, i kdyz to (kvuli nekterym exklusivnim titulum mam v planu). Hrat si na to, jakej je microsoft desnej (kvuli placenemu multiplayeru) a sony je ta nejlepsi (chovani kolem ukradenejch uctu, ktere vyustilo az v utok skupiny anonymous, svevolne zakazani podpory jineho OS, jedne ze schopnosti, na kterou byl v dobe launche kladen duraz) je ponekud detinske. Proste Microsoft i Sony mivaj svoje dny. Se zajmem jsem sledoval predstaveni nove PS4, ted se tesim na novej xbox. Nicmene tolik histerickych reakci od nekterych mistnich sonyfanboys me opravdu zarazilo. Tady si delaj srandu ze spekulaci, v jinem clanku, ktery je o videu, ktere ukazuje naznaky tvaru nove sony zas spekuluiji jak divi, jakze by mohlo nove psko vypadat. Ilumiroom je dle meho super technologie, ktera rozhodne nebude soucasti xka. Herni konzole + externi projektor by byla extremne draha zalezitost. Mnozi nepochopili, ze nejde o primarne zobrazovanou informaci a pro hru neni nijak dulezita. Jde jen o dokresleni atmosfery. Pro predstavu, aby si nekdo nemyslel, ze pri rizeni auta jeste musi vnimat nebo snad dokonce pocitat padajici snehove vlocky, jak to z jeho reakce vyplynulo, jde jen o rozsireni pocitu rychlosti. Treba v pokracovani Mass effectu se muzeme dockat galaxie zarici v nasem obyvaku, proste rozsireni zobrazeni, ale nijak nepodstatnych informaci. A reakce sony fanboys. Jak vystrizena od applu. My jsme to nevymysleli, tak to nemame a protoze to nemame, tak to nepotrebujeme a protoze to nepotrebujeme, tak je to pekna blbost. Pratele, s takovymhle pristupem jdete do prdele. Kdyby kterakoliv z techto dvou konzoli byla spatna, tak se to projevi na poctu prodanych kusu. A tyto pocty ukazuji, ze jak xbox360, tak sony ps3 jsou skvele herni konzole. A doufam, ze po dnesnim predstaveni noveho xka to zase budu moci rict o obouch vyrobcich.

Pan T
Pan T #Drifter

My stomach is ready

miky20
miky20 #One& only

My body is ready

CZtwins
👍3

Mne se to taky docela libi, ale souhlasim s Coloradakem, ze je to zbytecne. Takova featura se hodi spis na nejake verejne promo akce apod., ne do domacnosti - muj nazor.

Hrat takhle 10 min., tak netrefim do vedlejsi mistnosti v byte, jak budu zblblej (v tom lepsim pripade, v tom horsim prijde epilepticky zachvat).

Kazdopadne si MS po delsi dobe zaslouzi aspon pochvalu, ze po letech zariskoval a snazi se prijit s necim originalnim - posledni roky to je totiz z jeho strany jen nuda a sed.

Coloradak
Coloradak #Coloradak
👍3
👎1

Vím že někomu se to líbí, nechtěl jsem to pošpinit, ale prostě nechápu k čemu je to dobré, stejně člověk sleduje dění na té obrazovce, to okolí bude vnímat jen koutkem oka, mě se to zdá prostě zbytečné

Coloradak
Coloradak #Coloradak
👍4
👎1

Nesmyslná kravina, určitě budu mít ve hře čas se dívat kolem na stěny jestli padá sníh nebo tak něco, absolutně k ničemu tohle

petko33
👍2
👎1

takto by som nechcel hrat,urcite by ma to znervoznovalo a odvadzalo pozornost

bjelda
👍8
k@rlos

eversman57: od 19:00 hod

eversman57
eversman57 ## Popravčí

od kolika to je u nás v pásmu, kde se na to budu moc koukat ?

k@rlos
👍2

předpokládám, že to bude asi pěkně drahá hračka

miREC666
miREC666 #PC2, PS6

špekulácii nikdy nie je dosť...

Zirafcatko
Zirafcatko #⸸Ave Satanas⸸
👍4
👎1

Spekulace: novy xbox bude mít ovladač ktery se zasune do anusu a pujdou s ním ovladat hry.:D

Porad sama spekulace:D

(berte to s nadhledem jo:D

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články