Spekulace: Capcom připravuje remake Resident Evila

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (27)
To mas pravdu
Hele sice je doba remaková, ale na druhou stranu kdo si neříká.. Tenkrát to byla pecka... Takže si to dát znova v hezkým není někdy od věci. Navíc často jsou starý hry tisíckrát lepší a hratelnější. Viz starý MoHAA, BF1942, WolfensteinET, atd... Hry mládí co jsme hromady z nás hráli stovky hodin a to bylo mnohem míň obsahu a stačilo to. Kvalita byla jinde
Tak dobra zprava pro ty co nehraly GC nebo Wii verze.Trochu me zarazi,ze i old bude,ale to uz je snad v dnesni dobe jedno.
JA TO RIKAL,ZE OLD TU BUDE PRINEJMENSIM JESTE ROK A TOTO TVRZENI SE OPET POTVRZUJE.
Je to dobre a next at vychazeji Next hry.
Když remake tak 2ky nebo 3ky :)
Ano o tomhle sním už několik let, protože RE 1 a 2 v next-genu si umím živě představit a spousta lidí to nehrálo, takže za mě ANO !!!
Hlavně at tam nechají ty stabilní pohledy kamer, které dávaly hře neuvěřitelnou atmosféru [s12][s12][s12]
společně s pomalu otevírajícíma dveřma, kdy jsem s hrúzou očekával co za nimi bude, to skřípání starých dveří zpoza se ozívající pazvuky něčeho šíleného a já s posledním nábojem hledám pásku do stroje na uložení ... ach ano, to chci prožít znovu !!!
Kolikatej ze uz je to remake Residenta?
Capcom,naprosto uprimne je uplne v prdeli
s regulernima dilama jim to moc dobre nejde tak proc ne remake.
el scorpio-nemyslim ze jednicka by byla nejak vyrazne slabsi byl to dil s nejlepsi atmosferou.
Jestli bude Remake a Zero na PS4, tak jim za to urvu ruce :)
Kam az se da klesnout?! Myslel sem, ze serie RE je na uplnem dne ale asi se pletu...[s6][s6][s6]
Mohl by to bejt remake 2 a 3 dohromady akorat jinak pojmenovanej po vzoru 6 by by rozdelenej na 3 kampane jedna za Leona druha za Clair a tretí za Jill
link
YES! [s7]
ja jsem spokojen nedavno jsem si to chtel dat na ps1
Remake jedničky niééé... Z pôvodnej trilógie je to najslabší diel, s najmenej možnosťami a každý to už hral, navyše jeden remake už bol. Vôbec to nevidím ako dobré rozhodnutie. Chcelo by to nový diel zasadený do Racoon City, ale inú príbehovú linku, ktorá sa bude odohrávať paralelne s tým čo poznáme. Akože super, že chcú oživiť pôvodnú koncepciu, zombíkov atď budem len rád, ale byť obmedzený na jednu vilu a sledovať príbeh ktorý už každý pozná by ma nebavilo ani v 4K.
tak port z GC na 10000% to nebude!!! ale ten remake je genialni i dnes ... dohrál jsem ho znova nedávno na GC ...
Spíš myslím že půjde o restart a to kompletně ve 3D!!! sám jsem zvědavý!!! Anebo začnou rovnou Nultým dílem od začátku...
Mjoula jen neumi cist a vlhce sni[s6]
Tak, ale geniálnu jednotku preportovanú z gamecube - to by bola BOMBA.
do kdy to ti dementi budou dělat na ps3,dávno je tu nová generace tak se mají soustředit pouze na to a ne se omezovat kvůli oldgenu!jinak samozřejmě super zpráva[s16]
Remake dvojky a budu blahem bez sebe. Dát si to znovu za claire a leona, budu se modlit k aláhovi.
MjollniR: hej ty hentaj? kde v tom twitte vidis wii u:D:D:D
Tak to bych bral všemi deseti sakra..
Jak znám Capcom ten by od začátku nezačínal, vidím to na HD kolekci Zera & Ramaku [s14] Možná že když to vydělá slušnej balík dodělají 2&3.
xx: GC verzia nejde len tak prekopat, uz o tom parkrat hovorili, museli by prerabat pozadia snimku po snimke, pridat detaily a celkovo zmenit vizualny styl celej hry - a to by bola pomaly vacsia robota ako spravit to nanovo...
No, remake jedničky už je, otázkou je, jestli jenom překopaj wii verzi a hoděj to na ostatní konzole, nebo začnou úplně od nuly a udělají jakože nový díl :)
každopádně dobrá zpráva a i toto je svým způsobem návrat ke kořenům, který Capcom u RE slibuje hodně dlouho
Aspoň to PS4 nemusím kupovat, když tam bude 90% všeho, co jsem hrál na PS3. Hrozný.
Stačí jedna dobře hodnocená hra a chytne se toho každej.
Hnus.
Silno pochybujem ze to bude remake remaku. :D Jednotka by bola aj trochu zbytocna a vdaka pozadiam hlavne narocna, bral by som radsej 2-ku o ktoru fandovia prosia najviac alebo moju najoblubenejsiu 3-ku. [s7]
kur** to je zprava,diiiiky.na tohle cekam uz nekolik let kdy se konecne RE z game cube dostane na svet.to je moje jedna z nejlepsich her vubec.bral bych lepsi grafiku,zadny loading,......kde si to muzu predplatit [s6][s6][s6]
enjoy
link
Tak tomu říkám herní úpadek :( to už fakt došly nápady? Buď je to samý Indián nebo samý HD Remake kam se podíváš :(