Spekulace: Bude možná změna PSN nicku, na novém updatu spolupracovali vývojáři Sony Vegas

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (23)
Mirka-cz:tak proč sis dala nick Punk_59 když ho nemáš ráda??? :)
jo tak tohle je dobry update, uz se tesim az zmenim ten muj blby nick Punk-_56, kor kdyz punk nesnasim
Konsty: i kdyby napálili tak jim zaplatím. Takovej názor jako máš ty fakt nechápu ale budiš[s1] je to tvůj názor.
A doufám, že změnu nicku napálí za 500.
eeeee: já vím že by to bylo technicky složité, ale jestli že oni sami o tom přemýšlí tak asi vědí kudy kam a mají nějaký systém kterým by to provedli. Pro mě je ta nepatrná změna ta že bych od Spilif3 tak to mám na PSN oddělil trojku. Protože když jsem si kdysi dávno zakládal nick tak jsem založil Spilif a pak od něj zapoměl přihlašovací údaje a protože 3 mám rád dal jsem tedy Spilif3 k dalšímu jen teď ě ta trojka nějak irituje :-) vím že je to hloupost ale pod nickem Spilif vystupuju v online světě odjakživa a prostě rád bych ho měl i na PSN. :)
Já jsem taky vcelku spokojený. Ze zásadnějších věcí mi chybí snad jenom podpora DLNA, abych nemusel filmy přehrávat na PS3 a pak už jenom drobnosti v GUI (např. možnost snadno najít do kdy mám zaplacené PS+ apod.).
Stinky...ta pasáž o umělý vagíně mi rvala srdce :-D
.....Jináč docela zajímavej update. To že chce měnit někdo nick docela chápu. Jestli má někdo nick ve stylu co já potkal v online...rybí výkřik, hlen, kundolína atd.atd...možná i Nintendo power a podobný ptákoviny :-D tak to po čase k změně úplně volá
Zase další málo užitečná věc,byl bych radši,kdyby ps4 přečetl flešku s filmy atd......změna nick je pitomost!!!!!!!
Stinky Johnny : Dobře jsi to vystihl[s6]
Ja PS4 si kupim az ked dostane take update kde uz mi nahradi vybavenostou moju sucasnu PS3. Zatial ostavam pri trojke.
pitrsonku: Koupě jiné značky elektroniky, než je Sony by u nás doma brutálně narazila[s6] Pokud bych měl tu čest a příležitost, tě někdy pozvat k nám domů, měl by si pocit, že jsi v Sonycetru[s6]Já věřím, že XO je výborný stroj a navíc si myslím, že na konci roku, co se multifunkce, budou na tom oba stroje stejně, tak není důvod ho kupovat. Já jen narážel na to, že ti stejní lidé kteří nadávají XO za tu multifunkčnost, nadávají PS 4, že není multifunkční[s6]
Stinky Johny : jestli chceš všechny tyto funkce tak si musíš pořídit xboxone. Já jsem docela spokojen, hudbu přes konzoli nepouštím, posílám hudbu přes kabel do reprákú. Chci kvalitně hrát a to mi ps4 nabízí víc než dobře. Dát disk a hned hrát, na nic nečekat hlavně u prvotního vložení kdy se už nemůžu dočkat mačkání. Akorát bych uvítal změny vlastního pozadí. Na všechny fíčury mám ještě xbox, tam použiju max youtube. Pak nějaký systém ve store a né bordel co tam teď je. Jinak když je co hrát tak je ps4 to pravé želozo na nové hry.
Doufám, že miky20 není zabrané :D
pořád čekám na tu možnost zapauzovat stahování, pak budu velice šťastný člověk
Deonord: zaco jsem od tebe dostal mínusko? Nechápu, nějakej divnej ne?
K cemu k sakru zmena nicku :)...akorat v tom bude mrdnik.
Tak to si vystihnul stinky [s6][s6]
Stinky: xDDDD jj, presne tak to je !
Ps: mohli by pridat moznosti z PS3 pro hudbu a budu spokojenej. Mohl bych pak definitivne vyradit PS3 ze sestavy :)
Stinky Johnny: dobře ty!![s6][s6][s6][s6]
změna nicku by bylo dobrý, ale pak by sem tam měl spoustu lidí u kterých bych skoumal kde se tam vzali :D
Tak spokojení jste možná vy dva, ale za chvilku se tu objeví smečka plaček a začne to, nemá to slot na umělou vagínu, nepřehrává to vinylové desky a audio kazety, nedělá to sendviče a nejvíc budou plakat ti co ji nemají[s6]
Tak mě můj nick vyhovuje, ale dobrá zpráva pro ty, co by ho právě nejraději vyměnili[s16] Jinak tak jak PS4 je mi vyhovuje, na hraní her bohatě stačí...Já tam něaké extra výmysli nepotřebuju. Hlavně že minule dodrželi co slíbili, update pro bezdrátová sluchadla, takže spokojenost[s6]
Změna nicku by nebyla od věci ale ani ne tak změna jako nepatrná úprava:-D jinak jsem zvědavej jaké novinky nám update přinese. Myslím že pro to abych na konzoli i nadále hrál to nebude mít žádný vliv[s6]