Soutěž s hrou inFamous: Second Son
novinka•sobota 15. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
1x inFamous Press Pack (exkluzivní obsah - hra, čepice, odznáčky a další materiál)
1x Flashka ve tvaru klíče inFamous SS
2. místo
1x Hra inFamous SS
1x Flashka ve tvaru klíče inFamous SS
3. místo
1x Flashka ve tvaru klíče inFamous SS
4. místo
1x Flashka s logem inFamous SS
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













Komentáře (32)
Kdy tak zhruba můžeme očekávat vyhlášení?
Chvíli to trvalo, ale nakonec jsem taky něco sesmolil, pro jistotu jsem to odeslal už v pátek.[s14]
Tak v sobotu taky pošlu svůj výtvor, tak snad toho 30. bude platit a neukončí se to dřív :-D
Já radši otázky, nechám to radši pro jiné!
Tak jsem také něco zplodil :) Jinak jsem také zvědav na práce ostatních čtenářů.
doufám že výtvory budou po konci soutěže zveřejněny?ten skok s hořícím kabátem by mohl být dobrej[s6][s6]
Tak jsem se dokopal, neco stvoril a poslal, uvidime :)
Já taky. Photoshop je dovolenej, tudíž jsem schopnej ze sebe udělat druhýho Mela Gibsona :-D
Skusim šťastie =D
No super soutěž ale měla by tam byt i PS4 jako cena pro lidi co jí nemaj. Pro takové jako jsem třeba já [s5][s5] [s13]
Jak tu pořád někdo píše, že ta hra se už někde streamuje, tak se ptám kde? Nikde jsem to nenašel. Jenom legální videa na youtube.
Mi bude na zápěstí tancovat Vlasta Plamínek :D
Samozřejmě si můžete pomoci, proto je soutěž takto volná a je jen na vás, jestli se vyfotíte, přiděláte nějaké efekty a podobně.
Kachlo: Jak moc je povolen photoshop pro případné ohňové efekty? .D
Taky se dost těším až to fotku uvidím :D určitě to bude za první místo :D
Pan T: Žádného hořícího sebevraha jsem tam neviděl :D ale bude to zajímavá fotka, to určitě :D
MikkyCZE: Nejlépe naskenovat, pokud je možnost, ale i fotku můžeš.
HDRcz: Tak si na hlavu naraz Delsinův kulich až po bradu. [s6] Já se chystám nafotit jak skáču z mostu v hořícím kabátu. [s6]
Jak mám soutěžit, když vypadám jak prdel a kreslím jak dítě ze školky?[s3][s3][s3]
Ten obrázek stačí jenom vyfotit nebo naskenovat ? nebo je to asi úplně jedno :)
jj,dejte to Cemuskovi za tu PR tady si to zaslouzi:)
Kurnik ze bych neco nacmaral? Do 30. brezna bych to mohl stihnout :)
NUDA NUDA SHIT SHIT :D JA BY ŘEK MIRA BOSAK :D
pěkné.. snad se dokopu něco vytvořit [s12]
hra sice vypada pěkně ale ani na ps3 mě to nebavilo ,proste nuda s pěknou grafikou[s6]
Konečne súťaž po dlhom čase len tak dalej.
Kdybych nebyl tak liny...
Ty sreeny jsou úžasný.
Moc hezké :) Bohužel se řadím mezi silné povaleče, a proto si hru raději koupím :D přesto hodně štěstí vám ostatním.
Kéž by se poštěstilo! Taková pecka a je tu soutěž! by bylo co hrát krom BF4 :D [s14]