Konzolista.cz

Soutěž s hrou inFamous: Second Son

novinkasobota 15. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Soutěž s hrou inFamous: Second Son
Už příští týden vyjde akční hra inFamous: Second Son pro PlayStation 4. S českou Sony jsme se proto rozhodli uspořádat soutěž, v níž můžete vyhrát některé pěkné ceny. Soutěž nebude tentokrát spočívat ve vyplnění jednoduchého kvízu, ale bude vyžadovat z vaší strany větší aktivitu. Soutěž bude probíhat na téma vlastní pojetí světa inFamous: Second Son, takže můžete vytvořit nějakou pěknou fotku svého cosplaye, případně se můžete vyfotit v nějaké lokaci, která hru připomíná (s neony třeba). Je tu i možnost sednou a nakreslit pěkný artwork nebo nějakou malůvku. Soutěž je v tomto otevřenější, takže je jen na vás, jak se jí zúčastníte. Své výtvory zasílejte na mail martinsmid@konzolista.cz (nezapomeňte připsat svůj nick zde na webu). Soutěž bude trvat do 31. března. Poté vyhlásíme čtyři výherce, kterým rozešleme ceny níže. Pokud se na vás nedostane, ještě máme další pěkné ceny s inFamous, které hodláme rozdat, takže nás sledujte. Abyste měli větší motivaci, podívejte se, jak nádherně hra vypadá - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=infamous-second-son-4729&game4729-show=2 .
1. místo
1x inFamous Press Pack (exkluzivní obsah - hra, čepice, odznáčky a další materiál)
1x Flashka ve tvaru klíče inFamous SS

2. místo
1x Hra inFamous SS
1x Flashka ve tvaru klíče inFamous SS

3. místo
1x Flashka ve tvaru klíče inFamous SS

4. místo
1x Flashka s logem inFamous SS
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (32)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
mevi

Kdy tak zhruba můžeme očekávat vyhlášení?

helbik

Chvíli to trvalo, ale nakonec jsem taky něco sesmolil, pro jistotu jsem to odeslal už v pátek.[s14]

mevi

Tak v sobotu taky pošlu svůj výtvor, tak snad toho 30. bude platit a neukončí se to dřív :-D

karlospajdos

Já radši otázky, nechám to radši pro jiné!

GeorgeCZ
GeorgeCZ #-=PS4=-
👍1

Tak jsem také něco zplodil :) Jinak jsem také zvědav na práce ostatních čtenářů.

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍2

doufám že výtvory budou po konci soutěže zveřejněny?ten skok s hořícím kabátem by mohl být dobrej[s6][s6]

ParisCZ_84

Tak jsem se dokopal, neco stvoril a poslal, uvidime :)

RobotCZ
👍1

Já taky. Photoshop je dovolenej, tudíž jsem schopnej ze sebe udělat druhýho Mela Gibsona :-D

palbo112

Skusim šťastie =D

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎1

No super soutěž ale měla by tam byt i PS4 jako cena pro lidi co jí nemaj. Pro takové jako jsem třeba já [s5][s5] [s13]

rákos

Jak tu pořád někdo píše, že ta hra se už někde streamuje, tak se ptám kde? Nikde jsem to nenašel. Jenom legální videa na youtube.

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025

Mi bude na zápěstí tancovat Vlasta Plamínek :D

Kachlo
Kachlo #BOSS

Samozřejmě si můžete pomoci, proto je soutěž takto volná a je jen na vás, jestli se vyfotíte, přiděláte nějaké efekty a podobně.

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025

Kachlo: Jak moc je povolen photoshop pro případné ohňové efekty? .D

MikkyCZE
MikkyCZE #[Qad]
👍1

Taky se dost těším až to fotku uvidím :D určitě to bude za první místo :D

Kachlo
Kachlo #BOSS
👍1

Pan T: Žádného hořícího sebevraha jsem tam neviděl :D ale bude to zajímavá fotka, to určitě :D

Kachlo
Kachlo #BOSS

MikkyCZE: Nejlépe naskenovat, pokud je možnost, ale i fotku můžeš.

Pan T
Pan T #Drifter
👍5

HDRcz: Tak si na hlavu naraz Delsinův kulich až po bradu. [s6] Já se chystám nafotit jak skáču z mostu v hořícím kabátu. [s6]

HDRcze
HDRcze #Games4Life
👍8

Jak mám soutěžit, když vypadám jak prdel a kreslím jak dítě ze školky?[s3][s3][s3]

MikkyCZE
MikkyCZE #[Qad]

Ten obrázek stačí jenom vyfotit nebo naskenovat ? nebo je to asi úplně jedno :)

bf333
bf333 #Ravens
👍2

jj,dejte to Cemuskovi za tu PR tady si to zaslouzi:)

ParisCZ_84
👍2

Kurnik ze bych neco nacmaral? Do 30. brezna bych to mohl stihnout :)

👑☠️HUDLAZ☠️👑
👎1

NUDA NUDA SHIT SHIT :D JA BY ŘEK MIRA BOSAK :D

inmax

pěkné.. snad se dokopu něco vytvořit [s12]

Antikristo666
👍4
👎3

hra sice vypada pěkně ale ani na ps3 mě to nebavilo ,proste nuda s pěknou grafikou[s6]

Lapaj_svk

Konečne súťaž po dlhom čase len tak dalej.

Dominno3

Kdybych nebyl tak liny...

mevi
👍2

Ty sreeny jsou úžasný.

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍8

Moc hezké :) Bohužel se řadím mezi silné povaleče, a proto si hru raději koupím :D přesto hodně štěstí vám ostatním.

sova655
sova655 #gabrda_9

Kéž by se poštěstilo! Taková pecka a je tu soutěž! by bylo co hrát krom BF4 :D [s14]

Související články

Nejčtenější články