Soundtrack pro Batman: Arkham Knight složí David Buckley

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (3)
David Buckley je prumerny skladatel z tovarny Hanse Zimmera (Remote Control), ktery se prizivuje na znamejsim a uspesnejsim skladatelskem jmene Harry Gregsona Williamse (Kingdom of Heaven,MGS serie).Jeho tvorba je spis prumerna a aspon pro mne bylo zatim od nej nejlepsi Forbidden Kingdom(Zakazane Kralovstvi) i kdyz cely soundtrack byl pod taktovkou jiz zmineny Harry Gregson Williams jako hlavni producent.Takze soundtrack k novemu Batmanovi nemusi byt jistota.
Arkham Origins byl soundtrack vytecny Christophera Drakea a urcite by se k novemu Batmanovi hodil mnohem vice.Jeho tvorba ke komiksovym animakum je skvela dodava perfektni komiksove motivy ktere se vic nez hodi. Velka skoda.
Presne tak a on celý soundtrack k MGS 4 neurobil len sa zviezol na sláve iného skladateľa. Batman Arkham Origins oveľa lepší ako tie z predchádzajúcich dvoch dielov. A OST ku Ghosts je meh, takže to vo mne taktiež veľkú nádej nevyvoláva.
Docela mě mrzí, že soundtrack k Arkham Knight nebude skládat Christopher Drake, který se podílel na soundtracku k Arkham Origins (a také k Injustice: God Among Us nebo Batman: The Dark Knight Returns Part I a II). Soundtrack v Arkham Origins mi přišel lepší než v Arkham Asylum nebo Arkham City, což je jenom můj osovní názor.