Sony vydala zdarma PlayStation 20th Anniversary témata pro PS4, PS3 a PSV
novinka•středa 3. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (16)
LORDKARL NAPSAL..
"Podoba jak barvy gayu a lesbicek"
No, jelikož jde o oficiální PLAYSTATION barvy link tak jsme tím pádem gayové a lesbičky všichni [s9] Ale mě to nevadí, není se za co stydět [s14]
LAMKA74 NAPSAL(A)..
"Kdyby tam byla radši nejaká videohra"
Já teda nevím, ale pokud máš narozeniny, tak snad dárky dostáváš, ne rozdáváš. Takže co sis připravil za dárek pro naší oslavenkyni, pochlubíš se? [s6]
HUSTODEMONSKEJKRUTOPRISNAK NAPSAL..
"No to je hnusný téma, okamžite jsem ho odstranil"
Pane jo, ale zatočil si s tím tématem opravdu hustodémonskykrutopřísně [s14]
no to je hnusný téma,okamžitě jsem ho odstranil,to se sony vytáhlo lol
Taky už jsem stáhl, hezký [s14]
To thema je fakt super první co mě napadlo je přesně co CENU spuštění PS1 a úplně vidím jak hraju :-) Za mě palec na horu a přání dalších let herní zábavy.
jojo musím souhlasit ta znělka na začátku nemá chybu no jako bych kdysi dávno spustil poprvé ps1 hned se vrátily vzpomínky mazec
Barvy opravdu zahřejí :D ale ten zvuk zapnutí PSone, z toho se mi málem zastavilo srdce[s7]
Konsty: link
Kdyby radši dali nějaké signifikantní slevy na storu!!!
OK, tak na CZ storu je a má to zvuky jako PSP, což je, no... [s6]
Ja ho pres phone stahl v themes
Nemůžu ho najít ani na US.
Fuj :-).
supr,no 20 let ubehlo jako voda,preji alespon dasich 20,ale spominky jsou nadherne bravo Sony.
Kdyby tam byla radsi free naka hra, to by nemeli manazeri na premie asi tak radsi temata...[s6]
Ale co je vrchol je uctovat si za tema 54kc v dobe kdy si i nejvic low phone muze dat tema nebo fotku na pozadi.krok vedle.
Podoba jak barvy gayu a lesbicek😀 ale i tak stahnu [s16][s16]