Konzolista.cz

Sony ukáže na TGS Final Fantasy Type-0 HD, neoznámené PS4 hry a RE: R2 pro PSV

novinkaúterý 16. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sony ukáže na TGS Final Fantasy Type-0 HD, neoznámené PS4 hry a RE: R2 pro PSV
Sony si už před GamesComem omylem leakla několik oznámení, a jak se zdá, před Tokyo Game Show se tato situace opakuje. Sony totiž na oficiální stránce zveřejnila, že během TGS uvidíme záběry z hry Final Fantasy Type-0 HD, navíc se dočkáme oznámení hned tří nových her. To neznamená, že půjde o first-party hry, ale je tu šance, že minimálně jedna bude, zvláště když začátkem měsíce žádná oznámena nebyla. Stránka navíc uvádí, že během TGS bude oznámena i PlayStation Vita verze hororu Resident Evil: Revelations 2 a jedna zatím neoznámená hra. Koncem týdne bychom měli vědět více. Budeme vás informovat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Kazisvět: Myslíš ty asociály, co je jejich hlavní konzole neuspokojuje a tak jsou si nuceni koupit konzoli od konkurence, na kterou furt nadávají, tak to máš pravdu, ti jsou nejhorší[s6]

Fenix
👍2

Měl jsme za to že Capcon nechtěl na Vitu vydat žádné Resident Evil , kvůli tomu že Vita nemá dostatečně kvalitni repro , a dvojka se objeví. No snad to bude stát za to a nebude to kravina :)

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👎2

Vita RE: RE2 na Vitu? radši bych to viděl na 3DS :( Ale i tak to potěší :)

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Dado,,,možná to udělám [s9][s9][s12]

dado20
👍8
👎2

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI: čo ty si za retarda... dnes som rozklikol pár článkov a pri každom grcanec od teba... zamyslie sa nad sebou

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

Kazisvet: nezapomeň pak plakat, až zase něco soky napíše.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎1

Marcel,,,to by ta hra nesměla bejt na 360 a PS3.

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️
👍2
👎1

Výborně, po dlouhé době konečně Sony oznámila na Vitu i něco, kvůli čemu si ji kupuje většina lidí. RE:R2 bude určitě pecka. [s14]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎5

Na Vitu ?? Tak to bude blbost.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

Vita RE:R2 [s7][s7][s7][s7]

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1

Proč omylem, když to mají na stránkách? [s14]

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍3

Kurva joooooooooooooo! V novinke o Revelations 2 som to pisal, ze ta hra sa pyta na Vitu! Som zvedavy, ak to nedojebnu berem radsej na handheld! Konecne po dlhom case poriadna hra s cvengom aj na Vite. Len teraz to nepokaslat, ale krasne vyladit.

Související články

Nejčtenější články