Sony ukáže na TGS Final Fantasy Type-0 HD, neoznámené PS4 hry a RE: R2 pro PSV

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
Komentáře (12)
Kazisvět: Myslíš ty asociály, co je jejich hlavní konzole neuspokojuje a tak jsou si nuceni koupit konzoli od konkurence, na kterou furt nadávají, tak to máš pravdu, ti jsou nejhorší[s6]
Měl jsme za to že Capcon nechtěl na Vitu vydat žádné Resident Evil , kvůli tomu že Vita nemá dostatečně kvalitni repro , a dvojka se objeví. No snad to bude stát za to a nebude to kravina :)
Vita RE: RE2 na Vitu? radši bych to viděl na 3DS :( Ale i tak to potěší :)
Dado,,,možná to udělám [s9][s9][s12]
NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI: čo ty si za retarda... dnes som rozklikol pár článkov a pri každom grcanec od teba... zamyslie sa nad sebou
Kazisvet: nezapomeň pak plakat, až zase něco soky napíše.
Marcel,,,to by ta hra nesměla bejt na 360 a PS3.
Výborně, po dlouhé době konečně Sony oznámila na Vitu i něco, kvůli čemu si ji kupuje většina lidí. RE:R2 bude určitě pecka. [s14]
Na Vitu ?? Tak to bude blbost.
Vita RE:R2 [s7][s7][s7][s7]
Proč omylem, když to mají na stránkách? [s14]
Kurva joooooooooooooo! V novinke o Revelations 2 som to pisal, ze ta hra sa pyta na Vitu! Som zvedavy, ak to nedojebnu berem radsej na handheld! Konecne po dlhom case poriadna hra s cvengom aj na Vite. Len teraz to nepokaslat, ale krasne vyladit.