Sony údajně zrušila sci-fi hru studia SCE Santa Monica
novinka•čtvrtek 27. února 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (18)
Kratose na PS4 neodmítnu.
I když je podle mě Gow nej hra vůbec, neumím si představit další kratovo pokračování a ani ho nechci........už by to byla kravina a bylo by to jenom horší. Uvítal bych však na ps4 gow Mp hru, která by byla jenom o mp, bylo by tam více možností, modú a hlavně žádné chyby, protože u ascension po tom, co vyšly všechny dlc se na to vysrali a ted je tam tolik chyb, že už se to ani nedá hrát
No,holt Sony má asi velmi vela novích ambiciozních IP pre PS4,tak si môže dovoliť pár zrušit.Škoda,ale ak by niečo takéto brutálne Sony urobila Naughty Dogu,tak by som na nich poslal nového Ramba the videogame :D
bf333: zlá Sony, zasloužila by naplácat srolovanýma novinama[s6]
škoda, že nezrušili celý studio :/
Sony má poslední dobou čich na dobré projekty. Pokud nějakou hru "zařízla", nejspíš proto byl pádný důvod.
Sony udajne zrusila jeste neotevrenou kantynu,propustila hajzl babu a zahradnika.[s1]
Hmm o této hře jsem četl, protože si pamatuji, že na tom měl dělat člověk, co psal battla... jestli je to škoda, nebo ne těžko říci... battl se mi také líbil a nelíbil... a o této hře ani nevím jaký to byl žánr, abych toho mohl litovat...
hmmm smutne - asi to dopadne tak ze nova znacka mebude a zas nas ceka dalsi GoW ach jo[s13]
Tipol by som si, ze ide o cistu spekulaciu ktora sa nezaklada na pravde. A ak ano, tak na to mala Sony isto dobry dovod. Ako uz bolo spomenute, prave Sony je znama skorej svojou otvorenostou k novym projektom, nie toz, este ku projektu studia ktore sama vlastni. Cize... blbost. Naviac teraz, ked uz jedine co SOny k uspechu potrebuje su hry, nakolko konzolu ma lepsiu nez konkurencia.
njn....holt Sony vidí dojnou krávu "Černuška of War" :-D a musí za každou cenu vypotit další díl
Pokude je to z casti pravda, tak je to skoda, ale neverim tomu, zd by ambiciozni hru Sony smetla pod koberec jen tak.
asi to zas taková bomba nebyla když to sony zrušila, zrovna právě sony investuje i do "rizikových" her.
Aaaaaaa no to si dělaji prdel!!!!.Ty vl to mohlo bejt dobrý. Scénář od člověka, co psal BG...mmmmmmmm tak to bolí asi nejvíc :-(
Dalsi God of War? Tak to se budou muset hodne snazit, Ascension je sice vyborna hra, ale 3.dil je proste lepsi a monumentalnejsi...kazdopadne sem s Kratosem[s7]
Jinak te hry je docela skoda, spekulovalo se o tom uz pred nejakym tim mesicem, docela jsem se tesil, s cim prijdou :(
Tohle rušej a Rambo vyjde...podivný svět.[s13]
Už jsem někde četl, je to škoda no. Jestli zase bude GoW, tak celkem hnus. Po Ascension ani nemám zájem, abych se přiznal.
By som v Sony povyhadzoval naozaj veľké množstvo ľudí, no ani jedného vývojára zo SCE Worldwide Studios...