Konzolista.cz

Sony stanovila termín své E3 konference

novinkasobota 10. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sony stanovila termín své E3 konference
V týdnu jsme se postupně dozvěděli, kdy bude mít svoji E3 tiskovou konferenci Microsoft, EA a Ubisoft. Dnes přesný termín oznámila i Sony, a asi nepřekvapí, že jako každý rok bude mít svoji konferenci jako poslední. Vše proběhne 10. června ve 3:00 ráno našeho času v Memorial Sports Arena, takže také žádná změna. Více už ze Sony nevypadlo, ale určitě se můžeme těšit na oznámení několik velkých her, případně prezentaci už těch oznámených jako The Order 1886, Driveclub nebo Uncharted. Kde budeme moci sledovat tiskovou konferenci živě, zatím nevíme, ale určitě bude přinejmenším nějaký oficiální stream. Na oznámení je ještě čas.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (21)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Chris Redfield

Oplan: V LA, kde E3 je bude 18:00. V NYC bude v dobe Sony konference 21:00.

Banan

Tex-Calder: i kdyby to byla pravda, tak co má být ? Dělal by to každý a není na tom nic prohnilého.

Tex-Calder

CZtwins Nicmene tedy jinak a polopate... Ja osobne z tohoto nacasovani kazdorocni konference citim tak trochu vycuranost Sony, ktera pak ma nekolik hodin na to reagovat na konkurenci a popripade lehce upravit v nekterych bodech svuj vystup. Takovy trochu populismus...

Tex-Calder

CZtwins Ale copak? Kdyz nekdo z vasi "komunity" napise podobne znejici prispevek jako ja pod clankem O Xboxu, tak se ohanite tim, jak jste nad veci a ze xboti nechapou humor...

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP
👍3

KazisvetCze: "Nepokakám se z každého průjmu."

Tohle si nech vytesat na náhrobek. [s6]

Harnet
Harnet #SONY
👍1

Tohle si nenecham ujit, budu mit ranni, tak si privstanu, kaficko a po konferenci do prace [s6]

dado20
👍3

MARTASLJ: ak kazisvetov názor povazujes za objektivny máš vázny problém...

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍2

Kazisvět bude stejně chtít za každou cenu PS4, už bude ale pozdě.. link

Spoock
Spoock #geek

Ja si hezky vstanu v 4h rano, uvarim si kotel kafe a budu koukat na konferenci s mirnym spozdenim, jako minule, pak pujdu do prace v dobre nalade, protoze 3h rano mi prijde dost na prd, navic obvykle dobrou pulhodinu jsou to jen same kecy, ktere moc nemusim. Uz aby byla E3, tesim se na vsechny konference, i od MS, snad ukazou neco nad cim budu moct slintat.

MARTASLJ
👎2

Ako vždy SONY má najhorší čas konferencie, prípadne je normálne že budú aj polhodinu meškať a zasa 30.minút mať len plnú hubu kecov, akí sú úžasní a úplne výmysly a na hry im ani čas nezostane. Ale tak dúfam, že ten gameplay Uncharted 4 bude. Po E3 sa rozhodne či do PS 4 alebo X1 alebo radšej ešte počkám. PS 3 som si kúpil až po 4 rokoch, pekne Slim verziu a už tam bolo aj čo hrať - nebolo to chudobné ako teraz.

PS. Po pravde kazisvet má riadne objektívny názor, narozdiel od vašich vygumovaných SONY fanboys názorov.

dado20
👍1

KazisvetCze: ďalší magor do skupiny Konzolista Elite?

Banan
👍2

KazisvetCze: průjem

kaktusak_cz
👍10

ne jen tu kazdej rozpozna trolla,coz ty splnujes na 120%

CZtwins
👍2

Tex: Nechapu, proc se divis. Je to tak kazdy rok, bude to tak letos...uplne zbytecna pripominka ohledne tech srabu, ze ktere citim pokus vyvolat flame (obzvlast kdyz vime, ze tady staci opravdu malo). Tak si nech ty sraby od cesty...

Muj nazor je ten, ze - to nejlepsi na konec[s7]

Ale kdo vi, treba budeme zklamani jako naposledy ja u Gamescomu, pred kterym oznamovali, ze se zameri hlavne na Vitu a nakonec to byla pekna tragedie...

stillalive

Půjdu brzy spát a pčivstanu si na to. Musím být u toho!

smrtijed1

Kurva doufam ze budu mit tyden odpoledni, v nejhorsim pockam na stream jj to nejlepsi na konec kurva uz se tesim hlavne na Uncharted 4 to bude nejvetsi masakr z cele E3:)

MikkyCZE
MikkyCZE #[Qad]
👍1

Ospalý budem jenom my :D né všichni to mají ve 3 hodiny ráno xD

Tex-Calder
👎14

Opet jako posledni? Srabi...

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍2

PERFECT! Budu mít po druhé denní, takže se taky mrknu [s16]

NinJuice
NinJuice #synthwave
👍11
👎1

To nejlepší nakonec[s12]

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍6

Budu přítomen.[s12]

Související články

Nejčtenější články