Sony stanovila termín své E3 konference

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
Komentáře (21)
Oplan: V LA, kde E3 je bude 18:00. V NYC bude v dobe Sony konference 21:00.
Tex-Calder: i kdyby to byla pravda, tak co má být ? Dělal by to každý a není na tom nic prohnilého.
CZtwins Nicmene tedy jinak a polopate... Ja osobne z tohoto nacasovani kazdorocni konference citim tak trochu vycuranost Sony, ktera pak ma nekolik hodin na to reagovat na konkurenci a popripade lehce upravit v nekterych bodech svuj vystup. Takovy trochu populismus...
CZtwins Ale copak? Kdyz nekdo z vasi "komunity" napise podobne znejici prispevek jako ja pod clankem O Xboxu, tak se ohanite tim, jak jste nad veci a ze xboti nechapou humor...
KazisvetCze: "Nepokakám se z každého průjmu."
Tohle si nech vytesat na náhrobek. [s6]
Tohle si nenecham ujit, budu mit ranni, tak si privstanu, kaficko a po konferenci do prace [s6]
MARTASLJ: ak kazisvetov názor povazujes za objektivny máš vázny problém...
Kazisvět bude stejně chtít za každou cenu PS4, už bude ale pozdě.. link
Ja si hezky vstanu v 4h rano, uvarim si kotel kafe a budu koukat na konferenci s mirnym spozdenim, jako minule, pak pujdu do prace v dobre nalade, protoze 3h rano mi prijde dost na prd, navic obvykle dobrou pulhodinu jsou to jen same kecy, ktere moc nemusim. Uz aby byla E3, tesim se na vsechny konference, i od MS, snad ukazou neco nad cim budu moct slintat.
Ako vždy SONY má najhorší čas konferencie, prípadne je normálne že budú aj polhodinu meškať a zasa 30.minút mať len plnú hubu kecov, akí sú úžasní a úplne výmysly a na hry im ani čas nezostane. Ale tak dúfam, že ten gameplay Uncharted 4 bude. Po E3 sa rozhodne či do PS 4 alebo X1 alebo radšej ešte počkám. PS 3 som si kúpil až po 4 rokoch, pekne Slim verziu a už tam bolo aj čo hrať - nebolo to chudobné ako teraz.
PS. Po pravde kazisvet má riadne objektívny názor, narozdiel od vašich vygumovaných SONY fanboys názorov.
KazisvetCze: ďalší magor do skupiny Konzolista Elite?
KazisvetCze: průjem
ne jen tu kazdej rozpozna trolla,coz ty splnujes na 120%
Tex: Nechapu, proc se divis. Je to tak kazdy rok, bude to tak letos...uplne zbytecna pripominka ohledne tech srabu, ze ktere citim pokus vyvolat flame (obzvlast kdyz vime, ze tady staci opravdu malo). Tak si nech ty sraby od cesty...
Muj nazor je ten, ze - to nejlepsi na konec[s7]
Ale kdo vi, treba budeme zklamani jako naposledy ja u Gamescomu, pred kterym oznamovali, ze se zameri hlavne na Vitu a nakonec to byla pekna tragedie...
Půjdu brzy spát a pčivstanu si na to. Musím být u toho!
Kurva doufam ze budu mit tyden odpoledni, v nejhorsim pockam na stream jj to nejlepsi na konec kurva uz se tesim hlavne na Uncharted 4 to bude nejvetsi masakr z cele E3:)
Ospalý budem jenom my :D né všichni to mají ve 3 hodiny ráno xD
Opet jako posledni? Srabi...
PERFECT! Budu mít po druhé denní, takže se taky mrknu [s16]
To nejlepší nakonec[s12]
Budu přítomen.[s12]