Sony spustila slovenský PlayStation Store
novinka•úterý 2. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (23)
hanba.
Uz majitelia PS4 maju UK ucty.. Zmeskali ste.
Pre mna ako buduceho majitela PS4 je to fajn ale kurva preco vsetko pride tak neskoro do tohoto rozkradnuteho statu..
Sisa keď budete mať Euro tak potom sa môžeš baviť o EU. K téme, bez migrácie to nemá pre mňa absolútnu hodnotu nejaký Sk store.
Prisli s krizkem po funusu. To je pro par novych uzivatelu jedine.[s6]
ved jasne ze im nato kaslem pokym sa nebude dat migrovat kaslem nato...ako pises uz len z principu...
Už z principu bych se jim na to jako slovák vybodnul. Po tolika letech má zajisté většina účty v US atp. A ty ceny v EU a výběr to je hnus.[s4]
akoze naco nam je ...... sk store ked sa neda migrovat...proste sony nam zasa ukazalo ako sa to nema robit...
Už? 7 rokov? Nice
Tak ted už můžou oficiálně slováci i do EU :D
benjamin: uroven podpory techle malych lokalnich pobocek je stejne o nicem, nemaji zadne pravomoce a nic nevi, kdyz uz jsou ochotni neco resit, tak funguji jen jako prostrednik, tahne se to na dlouhe lokty a dopada to vselijak. Zkus si v cesku vratit hru a chtit zpatky prachy, nevim o nikom, komu by se to u nas podarilo. Jinde to jde. Takze jo, kdo si chce zhorsit uroven podpory, muze jit na slovensky store. Stoji to za to opustit svuj dosavadni ucet, trofeje, sejvy a tak dale?
Seth: ano, ja kupuju prevane digitalne, letos jsem snad nekoupil ani jeden retail. A predstav si, ani jednou jsem neplatil kartou. Pres kupony to je totiz mnohem vyhodnejsi. To co vydavas jako obrovsky problem je naprosta banalita, ktera mi nebrani kupony pouzivat. Kupony kupuji ve vetsim mnozstvi za nizsi cenu. Pred casem jsem koupil treba 20 kuponu za 800 Kc. Na kazde hre tak automaticky usetrim 20 %. Ted jsem kupoval treba Natural Doctrine, ktere stoji 1149 Kc, bylo v ps+ sleve za 439 Kc a me tak realne stalo 351 Kc.
Tak kdyz rozjeli dalsi Store. Tak by mohli ti leplove konecne dat cestinu/slovenstninu do menu konzole, at hry co podporujou CZ lokalizaci makaji tak jak maji !
NEMAM PENIZE NA KONZOLI - To by si každý založil SK účet na store aby si mohl nějakou hru stáhnot zadara :D
Mohla bejt nějaká hra zdarma, kdyz to trvalo tak dlouho.
Seth123: to nerikamm. Poukzal jsem jen na to, ze moznosti na nakup bylo dost a nikterak slozite. Bohuzel stale chybi migrace uctu. To panove na Hokaidu nejak stale opominaji.
Blahoželám bratia a nech sa páči .)
Nechápu za co jsem dostal mínus, trotle..
sheva takže protože to jde jinde, sereme na oficiální podporu pro jinou krajinu
Sheva tebe to pekne jebe
Tak to tem Madarum konecne zapli [s6][s6]
Seth113: v dobe kdy predplacene karty se daji koupot na kaudem rohu a portalu kdy si koupis kartu a mas ji v emailu do par minut bych zrovna neresil nemoznost zadani ci nezadani karty. Oaobne radsi nakupuji takto ac teda hlavni duvod je, ze mam UK ucet, ale nic co by byl problem prekonat. Ale proti gustu. Maximalme tu podporu bych v tom videl jako bonus, ale pokud funguje jako ta u nas, tak nevim nevim. Na odpoved na muj dotaz cekam uz 3ti tyden a to jsem tam psal nekolikrat.
eeeee vzhledem k tomu, že nakupuješ převážně digitálně(aspoň to o sobě tvrdíš) nechápu tvé urážky. Oni nemají ten luxus vlést na store, zadat platební kartu a začít stahovat, doteď museli nakupovat ty předplacené karty, počkat až to dojde a pak až si něco koupit. Navíc multi acc na PS3 a PS4 není problém.
eeee: to je sluzba spise pro nove zakazniky a ty, kterym nevadi mit novy ucet. Ze nejde migrace je skoda. Ovsem mit Store take znamena mit oficialni podporu, coz je take fajn.
Edit: při kliku na support na SK store na mě vyskočil error 404, tak to má asi ještě nějaké mouchy :-)
Podle me je to uplne zbytecny, ale soudruzi ze slovenska meli kvuli tomu komplex menecennosti, tak ho tam tedy maji. Stejne si ale nechaji sve stavajici ucty a slovensky store bude vyuzivan minimalne.
Ceny jsou stejné, jako ve zbytku Evropy, a to i u nás na českém Store, jde o přepočet z eur.
Pokud budou ceny jako na českém Storečku (a oni určitě budou), tak o nic Naši Slovenští bratři nepřijdou a budou ty ceny k smíchu/pláči jako u Nás. Takže nevidím žádný důvod k radosti.