Sony si zaregistrovala ochrannou známku na Guns Up!
novinka•sobota 3. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (10)
Sony [s7][s7] Urcite nam nadeli nejakou megapecku jako bude jasna 10/10 Order 1889[s9] Hlavne at to neni naka indie kravovina tenhle trend se mi od Sony vubec nelibi.
Podle názvu bych to tipnul na něco pro move.
Martinrush: ráno vstanem o 04:30 sadnem si pred Playstation[s7][s7][s7] a 30 minut sa k nemu a k Sony modlím, potom sa idem vyprázdnit, opakujem modlenie, naraňajkovať a opat opakujem... následne na to si 20 minut zahádžem šipky do avatarov Mikyho20, Tilla a Timesplittera. Idem do práce. V práci nemyslim na nič iné len na to kedy sa vratim domov a opat si siahnem na svoj Playstation[s7][s7][s7]. Pekne sa usadím, pomodlím a ked je všetko pripravené vysuvam a zasúvam HDMI kabel do tej doby až sa necitim tak nejak spokojne, opat si zahádžem šipky. Pustim Konzolistu ( zásadne si vyberám články o OX ) tam napíšem ako je všetko nahovno a aké je PSko skvelé a XO k ničomu. S pocitom spokojnosti si opat sadnem na gauč, pomodlím sa a s pocitom uspokojenia zapnem nadkonzolu Playstation[s7][s7][s7].
Povieš mi čo je na tom fanatickejšieho ako práskat pod každý článok o indie hrách pre PS4 ... aaa som remcal a stale budem postovat to isté dokola pretože chcem aby ma každy počul? Buuuueeee Indiestation 4....
Jak zakecává Kachlův stěr...[s4]
Dado to jsi zabil [s6][s6][s6]
Martinrush: ctrl + v ?
Kachlo: tak to on neví taky, ale Martin už poslední dobou neumí napsat nic jiného[s6]
Martinrush: Jak to může být indie, když to má pod sebou Sony?
Jenom aby nakonec nemela Sony vice AAA veci nez MS, po tech nekolikerych prohlasenich o neskutecne E3, (na kterou se vsechno MS ani nevejde) by to pro Xkare bylo ponekud trpke. :-)
Jen tak dal, videt, že SONY hodne sazi na exclusivky a delaj vše pro to [s7][s6]
Už at je E3 link