Sony se rozloučila s Jimem Ryanem

























novinka
Leonovi S. Kennedymu bude patřit zhruba polovina hry Resident Evil Requiem
novinka
Akční RPG hra Star Wars: Fate of the Old Republic vyjde dříve než v roce 2030
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
fórum
Playstation 5
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
Komentáře (41)
Nejde říct,že všechno bylo špatně,ale neměl jsem ho rád.Dokázal vydělat prachy,ale neměl srdce hráče.Prostě Businessman.
Oslava Jimova odchodu je na místě… 🥂
Moj je zas taký, že to kľudne moho mrviť aj viac, aspoň by dal ako takú nádej konkurencii.. ..
@NIKTO KAZDY: kámo ty mě umíš odzbrojit teda :D já mám dost hele
@czDante92: vporiadku rešpektujem tvoj názor. každý ma nan právo.
@NIKTO KAZDY: mně zase příjde že si utekl odněkud z ústavu a během cesty za svobodou s kradeným telefonem vychovatele píšeš komentáře na konzolistovi když zrovna najdeš zdarma wifinu, jinak to není možný. Všem je jasný že je to ve stylu PS1, akorát ten design se zkrátka nepovedl a mohl bý lepší a věrnější originálu.
ta oslava se konala někde ve škaredinci, ne ? :D
Tu Ps1 edici Ps5 to je uder na solar....tohle chceme taky 💙 sony forever
@Mark Gordon: Jako by Phil Spencer byl lepší viz. Redfall, Scalebound
Diky Jimbo za všechny tvé špatné rozhodnutí. Chybět nám nebudeš. Ahoj 😅
Konzole mě moc nebere i když ten port na ovladač je nostalgicka pecka :D
Ale ten ovladač samotný je uchvatnej snad se dostane do prodeje
Dík Jimbo za dvojku Days, příkladnou péči o největší klenoty jako třeba BB, TLG... příliv live servis klenotů a vůbec za naslouchání hráčům, kteří vlastně vytvořili značku. A taky posílám něco k zakousnutí💩
je to ako vysvetlovať deťom. niekedy mäm pocit že niektore zdejší ultraplejky nikdy nevideli prvý playstation. teda aspon oficialne predavaný.
Ty dárky na odchodnou nejsou úplné. Zapomnělo se na nějakou super rychlou ultramoderní herní myš, klidně s logem a v barvách prvního PlayStationu.
Šéfovat tomu může kdokoliv ,většina lidí ho stejně bude za všechno hejtit a p...vat na něj, stejně jako se p...je na Philla Spencera, nebo kohokoliv jiného, i kdyby to řídil pán bůh tak bude mít všude odpůrce.
Člověk může dneska na internetu p...vat na všechno, a to beztrestně.
@Radek Suchy: Nepochopil jsi, za co by měl NIKTO vrátit občanku, ale hned mudruješ, takové taky miluji. Zkus pořádně vydechnout, přečíst si moji reakci ještě jednou a pak si třeba o tobě nezačnu myslet, že by ses s panem NIKTO měl postavit do fronty...
Trochu ti napovím, moje reakce nebyla mířená na jeho vkus, ani nikoho jiného.
Hlavně ať se nevrací do žádné vedoucí funkce
@ΛNĐ3RLΛ: hnusne to je pro tebe, což ti neberu ale proč to kazis ostatním. Píšeš že podle tebe je to hnus a já ti tvrdím že za mě je to nádhera a hne jsem špatný člověk a někteří by měli vrátit občanku a este si dělat testy? Co ty jsi fakt za člověka, to svět neviděl.
Diky Jime, nejprodavanejsi konzolka, skvele hry, boj proti obezni akvizicke atd. Dal do toho srdicko 💙💙💙
proboha tady je nablito hejtu a hoven víc než v Parlamentních listech... můžete se nad sebou někteří zamyslet? 🙏🙈
To bude trvat let, než se z toho Sony vzpamatuje😁
Sušenka plná nechtěných cukrů? Ufff, to až uvidí zdejší mr. triceps 👀😂
A jak ten šikmoočko má na těch svých Apple Watchkách zapnuté cvičení i při foceni, cíl je jasný, nedopadnout jak Phil 😁
Hej dakujeme mu za to,ze dal Sony exkluzivky na pc, za najhorší launch novej generácie kedy nevyšli ku dnešnému dnu prakticky žiadne exkluzívne hry na ps5, okrem pár refreshov ako spiderman a god of war, doslova pár. Nech už ťahá odtiaľ doriti.
Zarobené, teď ještě koupit nějaký ostrov v Karibiku a nohy do lavora na pláži! 🤣😎🌴🌊🍹
@NIKTO KAZDY: Jaká symbolika? Sony vždy v minulosti dělala poctu PS1 přesně tak, aby to evokovalo v člověku první PlayStation, ne nějaký hybrid - link
@ΛNĐ3RLΛ: nenapado ťa že chceli v nej vyjadriť cestu playstationu. že v poslednej je zakompovaná aj prvá? symbolika ti asi nič nehovorí pravda?
@NIKTO KAZDY: A ty si udělej test IQ pro změnu, jestli náhodou by tě neměli zbavit svéprávnosti. Já vím proč tak vypadá, jenomže to stejně ani neodpovídá originálnímu designu. PS1 byla celá šedá, ne bílošedá. 🤡
sušenky s Jimem, tak od této chvíle leží v žaludku ještě daleko více lidem 😁
Co udělal tak špatného? Nijak jsem to nesledoval, ale díky němu jsem dostal nějaké hry na PC, takže za mě to byl hodný pán :D Je otázka, jestli menší množství vydaných exkluzivních her je zásluha jeho nebo čím dál tím vyšších nároků na vývoj her po všech směrech. Možná je potřeba se smířit s tím, že lepší už to nebude. Jediná cesta bude maximálně platit si exkluzivity od třetích stran, třetí strany rovnou koupit a zrušit vývoj verze pro konkurenci nebo být Insomniac 😀
Aj my dakujeme za nenavratne rozjebanie Playstation univerza.