Sony Santa Monica bude pořádat v březnu God of War akci
novinka•středa 31. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (24)
Klidně si na to počkám i 3 roky, jen hlavně ať to stojí za to.
To už je moc, ona se tady srovnává „pochva s penisem“. Dyť jo, to je vlastně jedno a to samé. Hlavně, že to do sebe zapadá!
Kratos is back
Bayonetta 2 a GoW je absolutně nesmyslné srovnání. God of War (pokud tedy opravdu vyjde) bude mít rozpočet i ambice nesrovnatelně vyšší.
Bayonetta?[s6][s6][s6]Tady je zase někdo vtipnej[s6]
Tak God of War, to bude sakra nářez!!![s16]
Zase to cekani X( kdo to ma sakra vydrzet XD nesmirne se tesim na dalsi kulervouci jatka,jeste nam udelejte remastr z ps3 oba dily ,at si to cekani zpestrime.[s6]
To bude zase krvák [s16]
Doufám taktéž,že se Kratose dočkáme.Jedna z mých oblíbených sérií. Bayoneta je už moc japonsky ujetá a to já nee. Ale komu se líbí tak proč ne. Nicméně pro mne Kratos numero uno[s14]
Nejlepší z Nejlepších [s7] prej Bayonetta :D :D :D
Boze muj .... Vy na WiiU si zahrajete Bayo 2 a my na PS4 si dame novej GoW...hotovo dvacet.Potreba pomerovat pindiky??? :) A napsat takovejhle nesmysl k diskuzi GoW : " Po Bayonette 2 to asi nikoho bavit nebude. " Bude to mi ver.
Silb ten nikdy nezklame, prý Bayonetta, to se hned pozná, kdo hraje hru a kdo si u toho leští oštěp.[s6]
Principialny zanrovy rozdiel tam nevidim, ty snad ano? :D Skor sa snaz pochopit, ze zaner ma nejake spolocne prvky, ktore su nezavisle od prezentacie...
To ako sa na to pozeras ty - to sa uz dostavame do velmi subjektivneho ponimania co odlisne je a co nie.
VulcanR: Zahraj si Plant vs Zombie garden W, a pak hned Battlefield Mp, a myslím že by jsi měl trochu poznat rozdíl.
pant: ale potom sa ani v ramci zanru neda porovnavat nic, lebo vsetko je v podstate samostatna entita a kazdy si tam najde tu definujucu mieru odlisnosti, ktora porovnavanie znemoznuje. Znamena to, ze kazda hra sa ma brat len sama o sebe? Trochu pritiahnute za vlasy, nemyslis? :D
Jednicka je neskutecny narez, ale dvojka ani nejde popsat slovy [s7]
Ti, co hrali pochopi, ostatni se radsi divaji na pozadi Kratose [s11]
VulcanR: Mariokart, Driveclub, a Forza jsou taky závodní žánr, a přesto jsou každá hra úplně jiný svět. Nikdo v máriovy neřeší jízdní model, zatímco ve forze nikdo nechce házet na trať banánové šlupky jako nástrahy. Fakt to chce trochu zapojit fištrón!
Silb: Vypatlanou Bayonettu si muzete strcit někam... To už bych si radši zahrál TMNT od Activisionu... Neříkám že to je špatná hra, ale vůbec nic se mi na té hře nelíbí.
pant: zanre ti nieco hovoria? Asi nie ze? :D
To je ako keby sa nemohli porovnavat trebars Monkey Island a Grim Fandango, lebo jedna je o piratoch a druha o kostlivoch. Trochu sudnosti prosim!
Přoč se pořád GoW srovnává s Bayonettou? Vždyť jsou to úplně jiné světy. Bayo je správně ujetá akce u které hraje pop, zatímco u GoW se hraje na osudovou strunu, mytologické postavy, a hraje u toho epický chór. Jestli chcete u něčeho mermomocí propagovat Bayo, tak to dělejte u DMC.
Po Kratosovi nikdo nechce aby bojoval na křídle letadla s lízátkem v puse, zatímco by kamera objížděla jeho baldu v rozkroku, načež by spiklenecky mrkal na diváka. Trochu soudnost prosím!
Prosim, uz nie dalsi GoW... [s8]
Ne po Bayonette uz nikoho GoW nezajma [s6][s6][s6] To je logicke ze ? Kdyz jsme u te logiky - mate doma akvarko ? [s6][s6][s6] GoW serie je pecka tesim se na dalsi dil - pevne verim ze se na nas chysta skveli GoW [s7]
Po Bayonette 2 to asi nikoho bavit nebude [s8]
je jedno v jakým roce to vyjde, ale ten rok pro mě bude extra důležitej i kdyby to byla jediná hra která by měla vyjít. mám chuť zařezničit v Ascension což se také stalo [s7]
Uz at ten GOW vyjde.. Moje oblibena serie👍😊