Konzolista.cz

Sony rozjíždí reklamní kampaň k The Order: 1886 virálním spotem

novinkapátek 19. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sony rozjíždí reklamní kampaň k The Order: 1886 virálním spotem
Začátkem příštího roku bude Sony hodně tlačit akční hru The Order: 1886 od studia Ready at Dawn, která se odehrává v alternativní minulosti. Už dnes rozjíždí propagaci hry, která začala virálním hraným spotem. V něm televizní stanice informuje o nalezení záhadné kostry, která stavbou připomíná člověka, ale o něj samozřejmě nejde. Asi není třeba dodávat, komu kostra patří, na video se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (23)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2

Dneska to určitě bude na TV nova :D Zase budou strašit lidi [s6] [s6] [s6]

mirdapecko
mirdapecko #pecko
👍1

To Oplan: tve komentare jsou opravdu na urovni :-D kdyz nekdo napise nejlepsi film na ps4 tk ty odpovis neco o divani na porno, nezlob se, ale blb si ty a ne hrac 123, myslim ze vetsina tady me da za pravdu. Radsi bez zpatky do sve rodne vlasti, kde ti budou rozumet ty chytroline !!!!

Smileface
👍2

drogba: a těšíš se taky na konec embarga na Uncharted 4? [s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👎1

eeee: Ale tohle je úplně jiný žánr kámo. Hrát tohle ve stylu Dark souls by asi nebylo to pravé ořechové. No pobavíme se až to vyjde a jestli se přidám ke konzumním tupým masám :)

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

toto video je soukrome[s8]

eeeee
eeeee #můj názor
👎1

Soky: takove hry ale vychazi. Z tech znamych treba Dark Souls. Ze si vyvoj her sebou nese naklady a je potreba je koukat i na ekonomickou stranku veci a prodejnost je jasne. Ale kvuli tomu jeste hry nemusi prostituovat a podbizet se az prilis okate a bezduse.

Hráč123
Hráč123 #GameCave

No co na to říct. Už dlouho jsem neměl tak dospělou a rozumnou konverzaci..tak zas někdy.

Hráč123
Hráč123 #GameCave

ejt: Tak to je revoluční měřítko..vskutku :)

etj
etj #etj
👍3
👎1

Nadějně vyhlížející hru poznáte tak, že banda tupých idiotů z konzolisty ji předem odsuzuje ve stupidních komentářích.

Hráč123
Hráč123 #GameCave
👍1
👎1

Oplan: Ok zrekapituluju to:

Hrač123: To bude nejlepší filmek pro ps4.

Oplan: a ty si budes honit pri porne, teda kto na tom bude lepsie?

Hráč123: Něják my uniká souvislost..

Oplan: asi preto lebo mozog mas v zadnici,,,,prosim a s cim ty nesuhlasis? ved pisem ze my budeme uzivat nevidany filmovo herny zazitok, pokym ty si budes natahovat pri porne toho sasa co mas pod gulami a nakoniec pri vyvrcholeni zistis ze si sa prave ponizil ale nic si nerob z toho raz z toho vyrasties, raz ked zistis aky je v tom rozdiel. ty dilino!

Pokud jsem napsal, že to bude nejlepší filmek na ps4 tak jsem myslel to co jsem napsal a tak jak jsem to napsal. Možná jazyková bariéra. Tvoje reakce a odpověď je ale zcela mimo. Pokud nerozumím česky tak nelezu na české fórum. Mě by totiž ani nenapadlo jít na slovésnké a navážet se tam do lídí, že jim nerozumím ty trdlo.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍8

eeee: No v dnešní době udělat hru, která nebude pro masy, ale jen pár lidí by bylo moc krásné, ale k nezaplacení..

Hráč123
Hráč123 #GameCave

Oplan: pokud odepisuješ něco co na moje příspěvky absolutně nedává smysl pak je asi chyba u tebe ne u mě.

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ

Poseidon: já mám 2 kategorie her... ty co jsou dobré a odpad :D

Hráč123
Hráč123 #GameCave

Oplan: opět ti nerozumím ani slovo.

eeeee
eeeee #můj názor
👎4

Hra jeste neni venku, takze nelze odsuzovat, ale obavam se, ze to bude herne tupa zalezitost pro konzumni masu v remeslne efektnim provedeni.

stillalive
👍12
👎1

Už jsem viděl dost na to, abych byl přesvědčený o tom, že tohle si zahraji raději, než 90% ostatních her. Filmové podání je prostě moje krevní skupina a ničí názor mě nezajímá.

Hráč123
Hráč123 #GameCave

Něják my uniká souvislost..

Hráč123
Hráč123 #GameCave
👎6

To bude nejlepší filmek pro ps4.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍9
👎4

Za chvíli už budeme trhat a ochutnávat ty nejsladší herní plody co nám společnost Sony může nabídnout na svůj báječný stroj :) Pláňata a padančata necháme tak, to vysbírá Drogba, Kazisvět a pár jiných..

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍16
👎2

Závist Xbotů....tvrzení,že hra je průměrná,když vyjde až za dva měsíce.....[s8]

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👍5

Poseidon: nevím co ti na té reklamě příjde drahýho a skvělýho... na tolik že by hra musela být odpad? A nebo tím chceš říct že SotC je taky odpad?

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👍1

Zkouší taktiku alá Shadow of the Colossus :D

stitched
👍5

už aby to bylo doma :)

Související články

Nejčtenější články