Sony rozjíždí reklamní kampaň k The Order: 1886 virálním spotem
novinka•pátek 19. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (23)
Dneska to určitě bude na TV nova :D Zase budou strašit lidi [s6] [s6] [s6]
To Oplan: tve komentare jsou opravdu na urovni :-D kdyz nekdo napise nejlepsi film na ps4 tk ty odpovis neco o divani na porno, nezlob se, ale blb si ty a ne hrac 123, myslim ze vetsina tady me da za pravdu. Radsi bez zpatky do sve rodne vlasti, kde ti budou rozumet ty chytroline !!!!
drogba: a těšíš se taky na konec embarga na Uncharted 4? [s6]
eeee: Ale tohle je úplně jiný žánr kámo. Hrát tohle ve stylu Dark souls by asi nebylo to pravé ořechové. No pobavíme se až to vyjde a jestli se přidám ke konzumním tupým masám :)
toto video je soukrome[s8]
Soky: takove hry ale vychazi. Z tech znamych treba Dark Souls. Ze si vyvoj her sebou nese naklady a je potreba je koukat i na ekonomickou stranku veci a prodejnost je jasne. Ale kvuli tomu jeste hry nemusi prostituovat a podbizet se az prilis okate a bezduse.
No co na to říct. Už dlouho jsem neměl tak dospělou a rozumnou konverzaci..tak zas někdy.
ejt: Tak to je revoluční měřítko..vskutku :)
Nadějně vyhlížející hru poznáte tak, že banda tupých idiotů z konzolisty ji předem odsuzuje ve stupidních komentářích.
Oplan: Ok zrekapituluju to:
Hrač123: To bude nejlepší filmek pro ps4.
Oplan: a ty si budes honit pri porne, teda kto na tom bude lepsie?
Hráč123: Něják my uniká souvislost..
Oplan: asi preto lebo mozog mas v zadnici,,,,prosim a s cim ty nesuhlasis? ved pisem ze my budeme uzivat nevidany filmovo herny zazitok, pokym ty si budes natahovat pri porne toho sasa co mas pod gulami a nakoniec pri vyvrcholeni zistis ze si sa prave ponizil ale nic si nerob z toho raz z toho vyrasties, raz ked zistis aky je v tom rozdiel. ty dilino!
Pokud jsem napsal, že to bude nejlepší filmek na ps4 tak jsem myslel to co jsem napsal a tak jak jsem to napsal. Možná jazyková bariéra. Tvoje reakce a odpověď je ale zcela mimo. Pokud nerozumím česky tak nelezu na české fórum. Mě by totiž ani nenapadlo jít na slovésnké a navážet se tam do lídí, že jim nerozumím ty trdlo.
eeee: No v dnešní době udělat hru, která nebude pro masy, ale jen pár lidí by bylo moc krásné, ale k nezaplacení..
Oplan: pokud odepisuješ něco co na moje příspěvky absolutně nedává smysl pak je asi chyba u tebe ne u mě.
Poseidon: já mám 2 kategorie her... ty co jsou dobré a odpad :D
Oplan: opět ti nerozumím ani slovo.
Hra jeste neni venku, takze nelze odsuzovat, ale obavam se, ze to bude herne tupa zalezitost pro konzumni masu v remeslne efektnim provedeni.
Už jsem viděl dost na to, abych byl přesvědčený o tom, že tohle si zahraji raději, než 90% ostatních her. Filmové podání je prostě moje krevní skupina a ničí názor mě nezajímá.
Něják my uniká souvislost..
To bude nejlepší filmek pro ps4.
Za chvíli už budeme trhat a ochutnávat ty nejsladší herní plody co nám společnost Sony může nabídnout na svůj báječný stroj :) Pláňata a padančata necháme tak, to vysbírá Drogba, Kazisvět a pár jiných..
Závist Xbotů....tvrzení,že hra je průměrná,když vyjde až za dva měsíce.....[s8]
Poseidon: nevím co ti na té reklamě příjde drahýho a skvělýho... na tolik že by hra musela být odpad? A nebo tím chceš říct že SotC je taky odpad?
Zkouší taktiku alá Shadow of the Colossus :D
už aby to bylo doma :)