Konzolista.cz

Sony představila God of War a inFamous kolekci

novinkapondělí 6. srpna 2012Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sony představila God of War a inFamous kolekci
Nedávno se na internetu objevila spekulace ohledně velké God of War kolekce. Dnes Sony tuto spekulaci potvrdila, protože oznámila kolekci God of War Saga, která bude obsahovat pět špičkových her na jednom disku - God of War, God of War II, God of War III, God of War: Chains of Olympus a God of War: Ghost of Sparta - http://farm8.staticflickr.com/7251/7707117356_62b8de04da_b.jpg . Na disku bude i bonusový obsah, který zatím nebyl blíže specifikován. Při tomto oznámení byla odhalena i kolekce inFamous - http://farm9.staticflickr.com/8430/7707118572_65eb49fd4e_b.jpg , která nabídne na jednom disku inFAMOUS, inFAMOUS 2 a inFAMOUS: Festival of Blood. Součástí bude i bonusový DLC obsah, jako nové mise nebo obleky. V Severní Americe se obě kolekce dostanou na pulty obchodů na konci měsíce za cenu 30 dolarů. Evropské datum vydání zatím neznáme, více bychom se měli dozvědět příští týden na GamesComu.
Zdroj: blog.us.playstation.com
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (31)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
DoomedVítek

Adusa: Ehm psn+ na jeden rok :) "month" neni rok ale měsíc :)

Pokud by psp díly na vouchery, tak bych se ani nedivil kdyby použily diky co jim zbyly z trilogie :)

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP

Postřehy které jsem pochytil na oficiálním US blogu a které zodpoví snad všechny otazky.

- 3D je pouze u Origins kolekce (PSP díly) v případě třetího dílu šlo o "překlep". Autor byl zbičován [s6] (viz. link )

- Všechny hry nejsou na jednom disku s výjimkou Ratchet and Clank kolekce (viz. link , link , link ):

God of War: Saga (Disk #1: GoW a GoW II) (Disk #2: GoW III) + voucher na digitální verzi Origins kolekce

inFAMOUS Collection (Disk #1: inFAMOUS) (Disk #2: inFAMOUS 2) + voucher na digitální verzi Festival of Blood

- Co se týče DualShocku tak v tom mají asi dost bordel. Na otázku zda bude GoW kolekce obsahovat opravdu DualShock byla odpověď kladná (viz. link ) a na otázku zda půjde o tentýž červený DualShock který se prodával spolu s Origins kolekcí bylo odpovědí to, že je tím vlastně myšlena podpora DualShocku, nikoli samotný ovladač (viz. link )

- A na závěr asi nejhorší zpráva. Pro Evropu se momentálně tato kolekce nechystá (viz. link )

Louli

God of War

God of War II

God of War III

God of War: Origins Collection (which includes God of War: Chains of Olympus and God of War: Ghost of Sparta)

Exclusive Bonus Content

Voucher For 1 Trial Month of PlayStation Plus

Remastered for HD, DUALSHOCK Control, Full PlayStation Network Trophy Support and 3D (3D supported only in God of War III and God of War: Origins Collection)

[s2][s2]

Styxx
Styxx #LikeABoss!

Jakožto člověk, kterej hry dohraje a zase dál prodává, mám tyhle kolekce rád. Až jednou přijde doba, kdy si budu chtít třeba zrovna GOW zopáknout, tak nebude co řešit.

josemik

no ta cena je paradni ale v CR si na tom budou chtit nabalit [s8]

adusa

parada! GOW seriu z takuto cenu aj z bonusmy toto moze odmietnut len blazon. Inac prave tato seria vyzera ze bude najviac vymakana, ako bonusy su udane PSN+ na jeden rok, dalsi bonusovy material, GOW Origins Collection aj s 3D podporou!

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP

Tak v komentářích na PS blogu potvrdili že třetí díl 3D nebude.

Poněkud mě ale děsí jiný komentář který tvrdí že na disku budou první tři "hlavní" díly a Origin kolekce (PSP díly) budou v podobě voucherů. viz. link

tekken90
tekken90 #MGS4 10/10
👍1

vonKrup73: Pokud bude platit klasický přepočet $ = €, tak jsem spokojen :)

Vimrak

Děkuji. Teď jsem se to právě dočetl i na oficiálním PS blogu. Napsali tam mezi podporující 3D hry i GoW 3, ale rázem to škrtli...

vonKrup73
vonKrup73 #ValMez
👍1
👎1

No tak v EU to sto pro nebude za 30 dolarů, když už jsme u toho...

messie
messie #Neutrální

jelikož jsem gow dřív prodal z finančních důsledků tak si ji koupím at nemám doma zbytěčně moc BR, na jednom všechny hry, to je paráda pro ty co to nemají......

Vimrak

Super. Určitě kupuji, i když mám všechny dosavadní díly doma. Myslíte, že je možnost, že by tu 3D podporu mohlo mít i GoW 3?

tekken90
tekken90 #MGS4 10/10
👍2

Nevidím jedinej důvod, proč by se to nemohlo vejít na jeden BD disk pro PS3 ;) Každopádně jsem rád za takovou tu kolekci, jelikož Uncharted Trilogy edice je EPIC FAIL - 1 a 2 platinum edice her, 3 normal zabalený v kusu papíru - humus nad humus.

Tohle vypadá víc než dobře :)

dj4u_cz
dj4u_cz #BF3
👍1

když se vám to nelíbí tak to nekupujte, já ještě nehrál ani jeden díl, takže si to určo koupím! 5 her na jednom disku, tak to se mi líbí!

xRay
xRay #Really?
👍1

AAA ty jo.. zrovna jsem premyslel ze bych si zopaknul 3. Takze mam jasno, kupuju kolekci :D

isildur heir
👍3

tak za tenhle typ kolekce jim tleskam [s14] moli by udelat jeste ratcheta

fenix525
fenix525 #PS/XBOX
👍3

Tak za 30 dolarů to je velice dobrá cena

davik76
davik76 #PS5
👍3

Všechny díly na jednom disku?No konečně.Jasná koupě.[s16]

EMILE
EMILE #MGS5:TPP
👍1

To bych mohl pořídit[s14]3ku mám,ale ty ostatní díly jsem nehrál a je to i dobrá cena,takže proč ne[s14]Já to nejspíš vezmu.

InvalidDante
InvalidDante #PPPPPPP
👍3

Jedničku a dvojku mám jen na PS2, trojku jsem měl půjčenou a PSP díly jsem nehrál. Takže pro mě je tahle kolekce jak stvořená.

redfire
redfire #Objection!
👍3

pokud to je pravda tak kupuju obě dvě,GoW 3 zatím nemám a 1 a 2 jsem nehrál ani nepamatuji.Infamous mám jedničku ale takováhle kolekce potěší [s14]

hanzz023cz
hanzz023cz #Aphex VS
👎6
👍2

Sony loooool dalsi bezva kolekce, myslim ze ti saskove nevedi uz co by [s3][s15][s15][s15][s16]

tomasmachr

U GoW mě zaujalo to 3D .. kdyby to udělali všechno ve 3D hlavně teda 3jku snad bych to i koupil a tamty prodal nebo daroval :D

romeno

Tomu neverim ze to narvou na jeden BD disk , God of war III bude urcite zvlast jeste na jednom disku :-)

Kanive
Kanive #IDontKnowU

30 doláčů je dobrá cena, co si budeme povídat a možná to i za toho kratose i dám, pač jsem vlastnil jen 3 a ostatní jsem měl půjčené.

koudelt
koudelt #PS5
👍2

To GoW bych docela bral [s14]

the_edge
the_edge #dave3345
👍4

tak to asi neodolam 5 her v cene 1 hmm.

Zirafcatko
Zirafcatko #⸸Ave Satanas⸸

Jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá..ne:D

FulcrumCZE
FulcrumCZE #WTisSH*T
👍2

mohl bych jsi to pořídit nehrál jsem ani jedno Gow a ani infamous

jaccobino
jaccobino #ReBorn
👍3

To se cele vejde na 1 disk?

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články