Konzolista.cz

Sony oznámila prosincové hry pro PlayStation Plus

novinkastředa 25. listopadu 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sony oznámila prosincové hry pro PlayStation Plus
Sony před několika minutami oznámila, na jaké hry se mohou těšit členové PlayStation Plus. Na konzoli PlayStation 4 to bude slušné akční RPGčko Gauntlet: Slayer Edition a adventura King’s Quest — Chapter 1: A Knight to Remember. Na konzoli PlayStation 3 si budete moci stáhnout akci Far Cry 3: Blood Dragon a SSX, pokud máte kapesní konzoli PlayStation Vita, dostanete hry Freedom Wars a Rocketbirds: Hardboiled Chicken. Jak jste s prosincovou nabídkou spokojeni?
YouTube video: YouTube video player
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Sony oznámila prosincové hry pro PlayStation Plus
Sony oznámila prosincové hry pro PlayStation Plus
Sony oznámila prosincové hry pro PlayStation Plus
Sony oznámila prosincové hry pro PlayStation Plus
Sony oznámila prosincové hry pro PlayStation Plus
Sony oznámila prosincové hry pro PlayStation Plus

Komentáře (98)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kanive
Kanive #IDontKnowU
👍2

každej měsíc, fakt každej měsíc, už se na to vyserte

CZ-Honza-

ja jsem za celou dobu pluska na ps4 dohral akorat infamouse first light, rocket league a laru croft temple of osiris, kterou jsem ovsem mel tou dobou ovsem davno koupenou - takze pro me k nicemu, ale i tak jsem si rekl, aspon jednou tam dali zase neco trochu slusnyho... hry si kupuju, takze by mi to mohlo byt fuk, ale sere me to kdyz to vidim co se nam snazej servirovat - jste si snad koupili ps4 abyste na ni hrali hry pro 8bity? abych byl spravedlivej zaujal me tam jeste outlast, vailant hearts a limbo - ale to je trochu malo, za dva roky pluska a jeste vic me sere, ze uz tam davaj srance i pro ps3, zvlast kdyz si vzpomenu na podzim pred 2 lety, kdy tam byl treba bioshock infinite, metro, tomb raider...

proste cejti se za vodou a na lidi serou, kvalita serveru zadna slava a jeste zdrazej ctvrtletni plusko. s ps4 jako kusem hw jsem spokojen, ale s pristupem sony nikoliv a pokud bude v pristi generaci xbox lepsi (verim, ze se ms pouci ze svych chyb), rad ho podporim

Nos4a2

Zkouknout muzes max hry od Telltale, v Order si i zapifas. Ale asi souhlasim. Je to tim, ze zmenili politiku z "muzes koupit" na "musis koupit". A placeny MP, to je debata na ktery se shodneme, ze se neshodneme (myslim tim komunitu na konzolistovi).

h4nator

Jestli chcete of Sony nadilku, kouknete dneska na US store. To neni jako u nas, kdy ceny v akci jsou stejný jako cena za placku v obchodě. Namátkou W3 25$, PC 20$, Order 10$, Old Blood 6.60$, FIFA 16 35$. Vše ceny bez pluska.

Takže to PS plus je pro mne čím dal víc k ničemu.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍9

Už druhým rokem stále nechápu, co se tady měsíc co měsíc řeší za hlouposti. Jde-li o nabídku bonusových videoher, které hráči dostávají každý měsíc v rámci on-line předplatného, tak jde o úhel pohledu a můj úhel je vcelku pozitivní. Je pravda, že jsem toho od léta do podzimu moc nenahrál (člověk má i jiný zájmy nebo povinnosti, než se válet u her/internetu), ale každý měsíc jsem si stáhnul většinu nabízených bonusových videoher a vážně už se těším až napadne metr sněhu, venku bude krapet mrznout a já se zase po x měsících v klidu posadím ke svojí PLAYSTATION 4 a vyzkouším si všechny ty videoherní kousky z PS PLUS programu

Jak už tady padlo, normální a rozumní hráči, kteří chtějí hrát svoje oblíbené tituly, tak ti si je prostě koupí - nové nebo bazarové - víc neřeší a videohry v PS PLUS / XBOX GOLD berou jako příjemný bonus navíc. A kdo naopak čeká každý měsíc u bran PLAYSTATION / XBOX on-line obchodu s vidinou toho, že si celý rok videohry kupovat nemusí, vždyť tady má PS PLUS nebo XBOX GOLD (kde přece MUSÍ společnosti dávat ty nejlepší tituly zdarma), tak je blázen...a to je ještě lichotka

Upřímně, nazvat nabízené bonusové videohry označením "sranec", "volovina", "debilní indián" a podobně, to může jen někdo, koho lze jenom těžko označit slůvkem HRÁČ. Já jsem si z bonusových titulů na PS4 jen tak letmo vyzkoušel například BROKEN AGE, THE WALKING DEAD, LIMBO, GROW HOME, LARA CROFT a další a jde o zábavné, napínavé a většinou i graficky velice povedené videohry. Navíc koukám, že i prosincová nadílka v podobě KING´S QUEST vypadá hezky link takže se na herní zimu těším, jelikož to vypadá, že budu mít jen díky PS+ videohrám na desítky hodin o zábavu postaráno....o dalších desítkách hodin v podobě zakoupených AAA titulů nemluvě. No, když se tak začtu do toho neustálého "fňukání", které se ozývá z herních webů, tak se naskýtá otázka, kdo je skutečně hráč videoher a kdo je jenom neustále nespokojený kecal, remcal, tlučhuba, negativista, ufňukánek a držgrešle

Každý ať si na tuhle otázku odpoví sám a já mizím z toho - blázny přeplněnýho - internetu a jdu se věnovat užitečnějším věcem, například spánku Hezký, chladivý listopadový večer a užívejme si videoher všech žánrů dokud ještě můžeme...

Nos4a2
👍5

Bruce: budu mluvit v prvni osobe,ale verim, ze to tak citi vic lidi. Nejsem socialni pripad ( ver tomu, ze ty maj jiny problemy, nez co se jim roztoci v mechanice), ale jsem, nebo spis byl zvykly na urcitou kvalitu (nebo pomyslnou latku) u ps+. Na zacatku novy generace bylo jasny, ze to nebude zadna hitparada, ale doba uz pokrocila. Vzdyt je to videt u xboxu, ze to jde. A vsimnul sis kolik lidi nadava na gold? Konzoli menit nebudu, ale tleskat jim taky ne.

cermi85
cermi85 #WITCHER!

Cz Honza to spravne rozštípnul To spis uverim tomu ze Xbox zadnej uz nevznikne

Syllers_cz
Syllers_cz #Syllers_cz

Pořád se musím smát tomu, jak v sony prohlásili že plus je mnohem lepší než EA Access.Z plus jsem si za 2 roky zahrál jen 1 hru a když je něco v té úžasné slevě,tak za stejnou cenu koupíš i placku. Ale tak platím to kvůli mp i když mi to přijde vtipné,takže tam klidně mohli dát hry typu lego nebo knack co si nekoupím ale zahraji si to mnohem raději než hry co bych nehrál ani na mobilu.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

Na ty vánoce fakt mohli dát něco lepšího. Hlavně pro nový majitele PS4 by to byl takový pěkný dárek...

razi
razi #Ps4

je to od Sony pořád stejná fraška

Nos4a2
👍4

Takze, kdyz je nekdo nespokojeny s pluskem tak je automaticky socka. Tahle analogie to mi hlava nebere.Bruce: slysel si nekdy o slove interpunkce?

Samurai
Samurai #Souls
👎2
👍1

Benjamanlinus- Mnohem horší?na to jsi přišel kde? jen proto ze xbox zvlada o par pixelu min z neho nedela o několik trid horsi konzoli..aspoň ma paradni hry..na ps4 zatím vyslo jen Bloodborne co by stalo za rec..remastery nepocitam.ty byly aj na ps3

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍2

Bruce: amen

Wbcko

Kdy zacnou ty slavne vanocni slevy?;)

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍5

CZ Honza: protože jsi z nějakého důvodu nespokojen, tak si příště koupíš konkurenci, která je teď mnohem horší? To je zajímavá úvaha.

necris1
necris1

ot. Proč není tahle nabídka v našem ps store?link

Cichy
👎3

me teda zklamala cela PS4 ne jenom ps plus

miky20
miky20 #One& only

lol.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

CZ-Honza: Stejný srance o hovnech v PS+, tu psali všichni když tam dali třeba Rocket League a teď to z nich většina hraje jak o život. Celý měsíc tu od některých neustále čtu jak na PS4 nevychází žádná hra a pak tu je jeden velký fňuk od nich, že v + zase nic není, no jak tam může být, když nic nevychází.

CZ-Honza-
👍8

jenom se mi strasne libi, jak kdyz zavadeli placeny online, tak tu rada lidi rvala, plusko je super to si platim i tak, pac tam davaj bozi hry, tak mi to nevadi...a ted kdyz tam davaj hovna, tak zas lidi rovou, ze to nevadi, ze ta platba je prece za online... pak si zas nezahrajem na vanoce a na vine budou zase zli hackeri a vubec za to nebudou moct poddimenzovany servery, ktery tak tak zvladnou normalni provoz a vanoce proste neustoji...se sakra probudte a prestante jim ty kecy verit

myslim, ze moje pristi konzole bude xbox, ms si da po prusvihu s Xone velkej pozor aby v pristi generaci nahodou nebyl hw slabsi nebo nenastval hrace necim jinym...

bf333
bf333 #Ravens
👍7

Porad stejna pisnicka tady,vse 70+ meta jako vzdy a pro vetsinu cekatelu srance,no nic,tak zase za mesic u srancu zdar

Dasty007
Dasty007 #Bestia.
👍2

Mě to nepřekvapuje,protože jsem od Sony nějaký lepší titul ani nečekal.Takový s.ance.

Smileface

The Eraser: Čau Lykane

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

drogbazzzz: Musím říct, že se mě ten prst klepal a cukal, když jsem ti chtěl kliknout na souhlas, ale dokázal sem to Svatá pravda.

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍1

drogba... ty pises o Xboxe, clanok je ale o PlayStation. Sony nema ani neponuka 800 000 dedikovanych serverov pre svoje hry, ani partnerom. A zo vsetkych 1st party Sony hier ma jedna jedina dedikovany server - Driveclub. Uncharted 4, The Last of Us, Killzone Shadowfall su vsetko P2P.

Kazdopadne platit iba za online je blbost. Zacal to Xbox 360 a ludia to bohuzial akceptovali. Nasledkom konkurencneho boja, bol MS nuteny zaviest GWG kde ti niektore hry ostavaju navzdy, aj po vyprsani platnosti. Cize s privretymi ocami sa to da brat, ze si kupujes tie hry.

johnyital
johnyital #Au Rat
👍4

Dobré video: " chcete-li toto video přehrát, přihlaste se..." Ale já jsem, kruci , přihlášenej. Jinak k tématu: že vás to pořád dokola, každej měsíc, baví řešit. Na PS4 je plusko dobrý akorát na slevy ( + mulťák, jasně), to už je minimálně rok jasný. Dobrý hry tam budou až na konci životnosti, kdy už jim o nic nepůjde, jako u PS3. Není náhodou, že se tu právě většinou chválí hry na PS3, že ?

tattookarl
tattookarl #Ps5+Big N

No a já pořad freedom wars odkládal a teď je to zadara takže spokojenost.

We love PS5

Je pravda ze 4 eurá stoja 2 kávy ale lepšie hry v pluske na Vianoce by potešili

xDante1986
xDante1986 #Gamer
👍7

Katka jop, někdo ho tu zmiňoval... tak jsem měl za to, že tam byl. Kontroloval jsem teď a nebyl,ale ono je to jedno byl to příklad hry na ps4 za 2 roky...

Oddworld new n tasty stojí kolik 500??? a je to super hra, contrast, outlast, dead nation, strider, dust nebo injustice. To je pár her, které vyšly za 2 roky... jen cena těchto převyšuje značně to, co člověk zaplatí za 2 roky.... a jsou to vše super hry.... plus sleva a další věci... ono to není tak špatné.... a to zminuju jen ps4 já mám i psv a ps3, takže je to zase jinde....

za ps+ si opravdu nelze stěžovat... nicméně, jasný, že until dawn zdarma na plusko bych bral taky hned :D

EDIT: katko, ale ano moje CHYBA spletl jsem to :) resp. nechal jsem se unést tím, že to někdo zmínil

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články