Sony oznámila PlayStation 4 bundle se závodní hrou Driveclub

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
Komentáře (25)
link kde je valda:-)
1misto..Burnout Revenge
2misto..Ridge Racer 7
3misto..Motorstorm 1
Sem zvedav,kde se umisti DriveClub :) Prejede vsechny tri ?
blacksheepTNT:tak některé bundly mají aspoň ten potisk (MGS bundle,FFXIV bundle),ale i tak bych rád viděl celou PS4 upravenou,ne jen potisk.
benish:jestli být moudrý znamená chovat se jako ty,dík,zůstanu hloupým.
drogbazzz:jak už tady Kachlo u minulého článku psal,upravovat auta bude možné.Navíc,nejlepší závodní hra musí mít upravovatelná auta?Pro mě je pořád nejlepší závodní hra (jediná,co mě kdy na tolik bavila,abych ji dohrál na 100%) je Burnout Paradise a tam upravovat auta nejde.Důležitější je jestli je ta hra zábavná.
Hodně lákavý bundle pro nové majitele PS4[s14]
drogbazzzz: to je zajimavy že vy na nejlepším simulátoru všech dob máte DLC s DESETI (klidně to pro tebe zopakuju) DESETI autama za 25O kč a my na ty sračce (jak říkate GT6) máme už dvakrát tolik zadáčo . . . je to smutny ale je to tak , jednou sem se rozhodl pro Sony , a fakt upřimně lituju :D :D
Benish viem ze si to nemyslel vazne a si chcel len pobavit ludi, ja som sa pobavila a davam ti palec hore. :) Mam rada ludi co maju zmysel pre humor a to myslim uprimne.
*Auta půjdou upravovat
*Počasí formou dodatečného update
*Pár tratí a pár aut na PS+ zdarma. Zbytek v rámci plné hry.
Mimochodem, mohl by ses s námi podělit o tvůj zdroj informací? :))
Drogbazzzz..
Mám obcas pocit, že obsah Tvojí hlavy by taky potreboval nejaký to DLC. Zkus si nekolik DLCcek dokoupit, uleví se Ti a lidem na internetu jakbysmet [s14]
A kde je to demo Drive Clubu? Nemělo být v červnu? Už potřebuju nějakou závodní hru kua.
Polepy konzole se daji sehnat
Ke kazdemu baleni bude navic plamenak zdarma.
Ovsem u FH2 bude pribalen rovnou malotraktor od Mountfieldu. :-D
drogbazzzz: nepleť si to s forzou tam si musíš nakupovat i kapotu k autu jako DLC
Harnet: To jsem dříve záviděl Xboxu, té původní verzi, že se občas objevil bundle kde byly předělané ovladače i bedna. U těch slim to pak myslim nebylo.
BeNiSh si tu léčí Wiiu komplex.. link Jinak bundle pro závodníky povinnost .)
Hooray! Přesně na tenhle bundle jsem čekal. Uvidím teda, jak DriveClub rozjede herní podzim. Sice to vypadá pěkně, ale trochu se bojím nudy a nezáživné hratelnosti. Případně začnu doufat v bundle s The Crew.
Neoznqmijou ten budle nahodou uz podruhyk? Naposledy loni v prosinci :b)cc
Wow!
Mluvil jsem o tolerantnosti ke konzolím, ale tolerantnost k lidem by taky nějáká být měla! Ano, chtěl začít flame, je troll, atd., ale ukamenovat urážkami jste ho taky nemuseli...
Si vymýšlím, že?
No spíš bych řekl, že je idiot!!! [s4]
Beňíš je známej troll z Nintenda, pozor na něj, je to demagog Svobodných :)
Kde se stejně vzal ten BeNiSh?
Je tohle jeho první komentář?
Proč se objevil na novince o PS4 a hned na ni hejtoval?
Kde je Lykan?
Proč není více lidí chopných být tolerantní vůči jiným konzolím a...moment on chce začít flame?
BlacksheepTNT tak to by byla parada, kdyby každej bundle byl uspusobenej vizualni potisk dle hry [s7][s7] To bych tu černou i prodal [s6] No budu se muset poohlednout po nejakem potisku na konzolu [s6]
benish prosimtě jdi si hejtovat jinam
ani tak si tu smesnou konzoli moudri nekoupi [s7]
Nádherný ale já čekám na bundle nadhry všech nadher The Order 1886 [s7][s7][s7]
Hodně pěkné, škoda že Sony neupravuje i ty konzole. Drive club by tomu slušel.