Sony oznámila březnovou nabídku her v předplatném PlayStation Plus

Tvoje reakce na článek
Galerie
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
Komentáře (28)
@PatrikVcelis : ty to nechapes,multak k GOT nema se story modem nic spolecnyho a samostatne je zadarmo kdyz si koupis plnou hru GOT,ps+ brezen GOT : LEGENDS je jen dlc k plny hre aproto pro me neni GOT Legends samostatne hra jako takova,ale jen dlcčko zadarmo k plny hre GOT,tudiz nema zadnou hodnotu a ani nemuze byt titulovana jako hra protoze je to pridavek zdarma..s marketingem typu multak me bavil a protoze nemam plnou GOT hru tak jsem si ji prave kvuli multaku v nabidce ps+ koupil je manipulativni hnůj,protoze sony nabidlo "sikovne" podobne jako u Godfall jen "ochutnavku" tak,aby si lidi koupili plnou GOT hru..v tom je to pro me spatne,od Sony uz podruhy..doufam ze chapes....?
@czman123: ty to nechápeš. Stále je spousta lidí co nemá GoT a takhle může vyzkoušet on line aniž by kupoval hru. Nechápu co je na tom špatně.
@Beast of Yharnam : asi si nerozumime,pokud je multak zadarmo pro vsechny kteri maji GOT plnou verzi,nema samostatny rozsireni mp GOT Legends zadnou hodnotu,je to jako zadarmo pridavek kterej mimo ps+ nic nestoji a neni to samostana hra,marketingovy lakani jako je "stahni si a az uvidis jak je to krasny" tak si koupis plnou hru jde totalne mimo me,celkove z GOT Legends mam dojem,ze se Sony zase snazi nabidnou neco "napul",MP ukazka z peckovy hry je podraz (ojeb) protoze samostatne se neda rict ze GOT Legends je hra,je to "dlc zadarmo" pro GOT .
Ark už mam dlouho, ten je výbornej ale to ostatní asi nic pro mě. A co VRko? Byl sem rád aspoň za to když už na vitu nic neni a nabídka na PSVR se z toho nějak vytratila.
Za me super nabidka
Aspoň že ten vyoperováy multak ze hry GoT není na úkor PS5 hry .
tak trochu nechapu GOT : legends jako jednu z ps+ nabidky,ktery je ke stazeni zadarmo pro vsechny kteri maji plnou hru GOT ,nebo to tak uz neni??pokud je tak to je dobrej ojeb,dat do placenyho clenstvi neco,co je zadarmo k plny hre a navic je to jen multak,tak trochu mi to zavani necim jako byl GODFALL,to byl ojeb velkolepych rozmeru..
Kde je môj priateľ Karle 🙉 bratře, co žíkaš na tuhle ponuku, která se neodmíta?
ARK jsem zkoušel ještě na PS4 a na ní to vypadá jako kus hovna Rozlišení tak 720p
Ghostrunner má na ps5 aj RT? 🤔
Mna stvu celkom vr hry ze ich nedavaju do pluska pravidelne. Skoda.
To už se teď dávají pravidelně do psplus DLC???jinak celkem slaba nabídka opět!
Ghostrunner mě láká.
Ghostrunner je top top 👌👌👌
Bomba 💥 skvele ...plusko se vyplati
@Kremik: myslím že není
Jako majitel pouze PS4 nic moc
Super Kremik: Jde pouze o multak. To není DLC k hlavní hře
Je v tom zahrnutej ostrov iki? Dodelal jsem platinu a chtel koupit Dlc hlavne kvuli Iki.
Pěkný
Pekná ponuka
Dobrá nabídka, z toho si vyberu určitě😊
@N0isy super, dik :)
GoT Legends je len multak, alebo to dokazem hrat aj sam?
Velmi sympatické, jako pauzicka pri GT7 skvělé
Jsem zvědav kolik zdejších hráčů bude zase brblat 😃
To je docela dobrá nabídka. Přesně ty hry které bych si vyzkoušel ale nekoupil.
Čumím na ten bonus,Sony se předalo tenhle měsícjinak to celkem jde