Sony o blížícím se updatu pro PlayStation 4 – ukládání na USB nebo vypnutí HDCP
novinka•středa 19. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (24)
smrtijed1:mazani trofeji a budu spokojeny [s14].To slysim prvne nechapu jak to nekomu muze vadit ja jsem rad za kazdy uspech ve hre to je muj nazor.
pořád čekám na to pauzování stahování
Tak alespoň že to bereš takhle :)
nitratip: je velice osvěžující, že se objevil někdo, kdo sice hraje na podstatně horší konzoli, ale má smysl pro humor[s6]
Ale no tak kluci.. je to pro pobavení :)
bf333: omlouvám se, je zjevné, že ani nitratip ne a že jsem se nechal unést planou nadějí[s6]
[s6][s6] Kluci já tu snad umřu smíchem, díky vám je na světě hned veseleji [s4]
OMG dalsi[s6]
To jsi jen pomyleny :) Být xbot znamená být skutečným hráčem nejvytribenejsiho vkusu a to jak hardwarového tak softwarového.. Poukazuje to i na jistou vznesenost plynoucí z vědomí že jsi vlastníkem nejdokonalejší herní konzole na světě.. Xboxu.. To ti dává defakto status královského rodu a právo nazývat se nadhracem.. Ms[s7]
nitratip: Jsi odporný provokatér, ze zeleného údolí a nemám tě rád, ale já to vydržím i kdyby mě měly nehty slézt [s6]
:) :) :) Já jsem otevřený kritice
nitratip: tohle mě nedělej, takhle si nabíhat, na to by byla tak krásná odpověď, a pak bych byl zase kamenován[s6]
Aby ne.. vždyť jsem xbot ;)
bf333: tak on nitratip vypadá, že má mozek v hlavě a pochopí vtip, jak to nakonec potvrdil odpovědí, což tu žel bohu občas nefunguje[s6]
SONY!
S obrázky neskutečná radost, přes FCB to ořezávalo velikost a kvalitu.
Stinky:Tak ten byl dobrej[s6]
Tak to by to už nebyl playstation ale megastation... ;)
nitratip a to si představ, jak by to vypadalo, kdyby měl Pleják nějakou vážnou konkurenci, co by mu dýchala na záda, to by se v Sony teprve museli otáčet[s6]
Teda playstatione.. Ty to jednou ve vzdálené budoucnosti i možná někam dotahnes..
Ukladanie streamov poteší, aj keď si ich nahrávam cez PC v pohode link
Tak konecne poradny update jj jen tak dal jeste ukladani hudby a filmu a mazani trofeji a jsem spokojeny.
"Dále v updatu bude umožněno vypnutí HDCP, takže hráči budou moci nehrávat záběry z her přes nějaké to HDMI zařízení, což dříve nešlo". Vynikající zpráva, věděl jsem že SONY je firma která drží slovo [s7][s7][s7]
Já jsem happy :-) Doufám, že toho bude víc, ale pro začátek to stačí.