Sony má zvažovat oživení svých starších značek, mezi nimi by mohl být i inFamous

A olej do ohně následně trochu přilil uznávaný a velmi spolehlivý insider Nate the Hate, který na sociální síti X napsal, že Sony ve zkušenosti zvažuje oživení některých svých starších značek, na které se v posledních letech jen prášilo. Nedodal ale žádné další podrobnosti. Mezi nimi by ale mohl být inFamous, jehož posledního dílu InFamous: Second Son jsme se dočkali v roce 2014 pro PlayStation 4. Ačkoliv slavil mezi hráči úspěch, vývojáři ze Sucker Punch Productions se rozhodli zkusit štěstí s novou značkou - Ghost of Tsushima. Nedávno ale herní ředitel Nate Fox prohlásil, že by se rádi ke značce inFamous vrátili.
Do komentářů nám můžete napsat, jestli byste chtěli oživení značek jako Sly Cooper, Ape Escape, MotorStorm, Jak & Daxter, Killzone, Resistance nebo Gravity Rush.












Komentáře (24)
my ale chceme Concordeon 3 🧡🧡🧡
Infamous byl za mě výborný počin a s dnešním grafikou bych si to dnes rád zahrál, jenže to nehrozí.
To že teď v SONY někdo prozřel, tak my hráči to uvidíme až za několik let.
Vše by bylo super,ale ten Killzone 2 by byl totální mrda.😉👍
Motorstorm ve stylu prvniho dilu a Ape Escape by me potesilo.Infamous bych si taky dal
@Zirafcatko S radostí se přidám.
woke netáhne, tak zremastrujeme další cashgrab.. #forthepayers
@RedMax Přesně bro, Syphon Filter jsem kupoval za 1500kč tenkrát přímo v Sony krámě na PS1, tvl doteď mám v paměti Gaba Logana bez obličeje 😃 a tu akci! Kuva ať udělají remake!!! ❤️🙏🙏🙏🙏👈🤔
Kua a co Syphon Filter? Na tu hru se už úplně zapomnělo 😭 Bral bych nový díl hned 🤔
@bigboss tak to je převážně NaughtyDog a ti tohle podle me.delat nebudou. Otázka zda to IP dávat do jiného studia, ja jsem asi proti. Vymyslet plošinovku podle mě může jiné studio. Koukni na Astra. Chce to jen talent .
Joo,Jak and Dexter a Killzone chci na ps5 to bych bral všemi 10ti...
No tak snad to vyjde a byla by to parada. Nechť se Sony vyprdne na pitomosti typu Marathon a Concord..
Zní to hezky, ale zatím je brzo slavit. Mohlo by to znamenat probuzení z Live Servise propadáků a nedodělků? :)
Jako killzone bych bral. Resistance je o dost horší, dobrá atmoška ale nic moc extra. Infamous si fakt nepřeju, krom snad dvojky to byla průměrnost,na druhou stranu vývojáři značně pokročili tak kdoví. Asi bych nehrál, me tyhle hrdinské hry uz nebavi . Vlastně asi vlastním všechny výše zmíněné hry a ten killzone me tam bije do očí. Nebo alespoň remaster původní trilogie.
Já bych prosil o Driveclub. To dneska mohla být dobrá konkurence pro Forzu Horizon. Výborná grafika, dobrý jízdní model, pořád nepřekonaná simulace deště z pohledu první osoby. Škoda té hry a vývojářů.
Všechny jmenované, jsou to parádní značky, po kterých hráči touží dlouhodobě. A prosím bez duhoveho výplachu. Takže vlastně nic, tady máte Maracord.
Jak a Daxter 😉
Killzone, Motorstorm, Sly a Resistance bych bral hned, všechno kromě Killzone by mohly být nový hry, ale zrovna u toho KZ bych si nejvíc přál remake KZ2 🙏👍
Jo a ještě The Getaway to by v dnešní grafice bylo taky ukrutný 😁
Možná tak Sly. Jinak by resuscitovat nemuseli.
InFamous bol dobry ale skor by som privital MotorStorm, Killzone, Resistance,
@BadExHuman22 přesně 🙏🏻
InFamous je za mě lepší než Ghost takže já bych byl pro všema deseti.
Motorstorm už měl být dávno a s podporou PSVR2
@BadExHuman22 pod to se podepisu!!!
Dejte mi Killzone, inFamous, Resistance a MotorStorm. Pak budu spoko😁