Sony láká na pondělní oznámení pro hráče na Slovensku
novinka•pátek 28. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (19)
niejake novinky ohladom prehlasenia ?:D
N[s16]o čo už.Zas novinarska kačička:)Ale budem rad ak to naozaj spustia.Aj tak mam stary dobry CZE učet a ten mi stači[s6]
RomeoSVK: Nebude migrace, není možná v rámci PSN.
dobry no ale me zajima co nam da sony tady v praglu:-)
Pardon,v buse z Prahy do Brna tostrasne trase....aaach,tie paneli :-)
Asi ziadne miracie nebudu:-)
Hypotetická otázka pokiaľ by tým oznámením bolo naozaj spustenie slovenského PS Store je, či bude možné migrovať z UK alebo iného zahraničného účtu?
Ako to bolo v prípade českej verzie?
Drevokocůr je údajně slovensky VEVERKA, ale né, to je jen takový český blábol na slovensku se veverka skutečně řekne veverička, jako je český blábol tri níti v riti že to jsou po slovensky tanga, drevokocůr na slovensku naznamená nic.
Určitě to bude spuštění ofiko PSN na Slovensku, zkrátka oznámení o ničem, jako je o ničem PSN pro čechy[s6]
Nebudte trapni adolescenti pls
VulcanR - link
link
To je vevericka. [s8]
Obchod PLAYSTATION STORE je pre registrovaných slovenských užívatel'ov momentálne dostupný iba v anglickom jazyku. ÁNO / NIE [s6]
VulcanR.. link [s6]
Co je to drevokocur? :D
Launch PS3 ? :D
podle mě sony oznámí že pojede driveclub online po 3 měsících
všichni co se logují ze slovenska do store jiného státu dostanou ban na konzoli :D Ne kluci přeju vám to, užíjte si vlastní store
Hodná Sony :) I redakce to ví.
Já doufám, ze v pondělí bude jasno, protože tady v Brně je furt zataženo.