Sony láká na GamesCom druhým teaserem

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Think before you sleep
Komentáře (11)
Krox: Jo já taky. Podle mě to bude mít na lidi nějaký psychycký následky když budeš hrát horror a uvidíš to z vlastních oči v pořádný grafice.
Doufam že na Gamescomu bude nějaka hratelna verze i projekt Morpheus,abych mohl vyzkoušet.Nevíte na kdy je konference sony naplanovana?
Jak dřevorubec?! Tohle je jasnej simulátor jatek. Bude maso, maso a zase jen maso....vidim to řeznickej simulátor :-D NO KONEČNĚ!! to taky někoho napadlo..........anebo je to novej horor a Jason Woorhees se nám zase vrací od tý Perlový řeky
No prostě stejná situace jak s tou vločkou. To si člověk pod tím může představit rozcapenou holku, nebo pampelišky. Fantazii se meze nekladou
Je to sice blbost, ale font vypada uplne jako ten, ktery pouziva Capcom u Resident Evilu a protoze RE7 je ve vyvoji uz 2 roky....ne ne ne tohle je urcite Until Dawn. [s14]
Já chci aby se u nich na konferenci zas ukázalo GTA 5
Forrest na PS4 :D a čím víc indie her tím víc herních studii co časem můžou přinést velké herní pecky
To bude indie her jako třísek, když se kácí les.
[s7][s7][s7][s7][s7]
Dřevorubec v zimním lese kácí polomy,ale sejmul u toho veverku z Driveclubu[s4]
Pokud bude Morpheus dobre zasoben hrami tak neni co resit. Kazdopadne na Until Dawn jsem moc zvedav.
nevim ja ktomu morpheu mam něaky odpor ...
To bude lidí v matrixu, jestli to hodí na přilbu :D Fuj, to bych nehrál..