Konzolista.cz

Sony: inFamous: Second Son překonal v předobjednávkách The Last of Us

novinkapátek 7. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sony: inFamous: Second Son překonal v předobjednávkách The Last of Us
Akční hra inFamous: Second Son je hodně důležitá pro Sony a konzoli PlayStation 4. Vychází už za necelé dva týdny, přičemž Josh Walker z britské Sony dnes řekl, že je o hru mimořádný zájem a dokonce ji má předobjednávno více hráčů, než v minulém roce The Last of Us. „Máme vysoké nároky na inFamous: Second Son a jsme nyní nadšeni s počtem předobjednávek, které jsou vyšší, než v minulém roce The Last of Us. Očekáváme, že inFamous: Second Son bude největší hrou v celé sérii,“ říká Josh Walker. Sony podle něj hodlá na propagaci inFamous: Second Son investovat spoustu prostředků, takže budou klasické reklamy na herních i neherních webech, a sem tam by se měla objevit i nějaká pěkná TV reklama.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (26)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
eeeee
eeeee #můj názor
👍3
👎1

Koukam ze tu jsou dva druhy blbecku, jeden tu hru hejtuje, aniz by ji znal a druhy ji hypuje, aniz by ji znal. Zarazi me, ze to je vetsina diskutujicich. Proto stoji hodnoceni her za hovno, vetsina lidi si udela nicim faktickym podlozeny nazor uz predem a pak si na tom samozrejme trva bez ohledu na fakta.

eeeee
eeeee #můj názor

Super, jsem rad ze hraci uprednostnuji hru s otevrenym svetem a zamerenou na hratelnost pre tupym filmovym tunelem.

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍1

Pro mě je spíše zajímavější tlou. Infamous koupím maximálně ve slevě nebo nejraději v psplus.

miky20
miky20 #One& only

Bf Infamous fakt nechci :D nemusí ti mě být líto.

bf333
bf333 #Ravens
👍1

Super,a boti jako miky,drogba atd[s6][s6][s6]ale svym zpusobem je mi jich lito hosanu.

alex33cz

Noo zacinam mit strach estli se na me s collectors edici vubec dostane.

smrtijed1
👍1
👎1

Je to vec nazoru proste kazdy ma jiny vkus mne nokdy nechytl a zas hraju jiny znacky alias BF,UN atd...uvidim kouknu na stream a mozna za pul roku koupim jak uz nekdo psal vyjde Remake HD FFX&X-2 a to bude na vice nez mesic a jeste dily naraz.

dionizer

WiiU je konzolka pre malé deti a dievčatka,tak o čom sa tu sakra baviťe.Killzone shadow fall,vynikajúca hra a Infamous second son ak sklame,alebo to bude zla,nudna hra(čo si pre boha vôbec nemyslím),tak si nechám uťať ruku.Ta hra je proste tutovka a kto tvrdí opak,nech slintá závisťou aj nadalej.

JinKazama
JinKazama #Kazama
👍2
👎1

Tak to je jasné když na WS4 není co hrát[s6]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎2

Oplan: Za prve už to bylo dvakrát na PS3 a tady je změna jenom v grafice. Za druhé bude to nuda. Za třetí bude to nuda není tam cole. Za čtvrté nemám PS4.

Kira_Sakuya

MjollniR: je to stejne jako kdyz kazdy sony hater nadava na kazdou sony hru... s tim rozdilem, ze jedni se na hru tesi a druzi jsou...

Smileface
👍1

Oplan: Je to pecka [s1]

Smileface
👍3

Se mi líbí jak každej už ví jak ta hra dopadne stejně jako u the Order [s6]

tekken90
tekken90 #MGS4 10/10
👍3

Pouze logické vyústění hladu po první pořádné AAA exkluzivní hře pro PS4. :)

Kira_Sakuya

One: nemusíš být xboxář, aby si tohle mohl označit za nudu… mne celkově přijde každý OW jako nuda… RYSE je mi žánrově bližší než tohle… ale do infaumusu jdu, protože mám rád superschopnosti a první dva díly měli slušnou hratelnost…

miky20
miky20 #One& only
👍1
👎1

Martine :D

One: neřekl bych.

One
One #☯☯☯
👍9
👎3

Ten kdo má pod televizí "VHSko" může jen se slzami v očích psát hloupé komentáře.

miky20
miky20 #One& only
👎9
👍5

Nedivím se, z nudy se bere vše. TLOU byla pecka už z prvního videa, tohle vypadá jako nuda.

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍6

PS3Fanboy: Prosím ťa v čom Wii U vládne? V najnižších predajoch? Alebo v počte zrušených a nevydaných hier? Je pekné, že sa ti konzola páči a si s ňou spokojný, ale trocha súdnosti by nezaškodilo...

CeskyLev1886
👍1

Tak InFamous je už zaběhnutá značka. The Last Of Us byla úplně nová značka, takže neměla ještě žádnou základnu fandů. Jsem zvědavý na recenze.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍9
👎2

Nechápu co je špatného na Killzone: Shadow Fall, to není vůbec špatná hra.. a multiplayeru ani nemluvně. A neřekl bych, že je inFamous: Second Son průměrná hra[s9]

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👎11
👍3

Stejně ta hra dopadne jako KZ Shadow Fail.První skvělé recenze a přehnaná hodnocení,poté smutek a problém hru prodat.Hrál jsem jedničku a tohle mi připadá stejné akorát lepší grafika.Je smutné že taková průměrná hra překoná TLOU na druhou stranu předobjednávka jde vždy zrušit.[s6]V případě TLOU šlo o novou hru a tady jde o třetí pokračování.

Banan

A to jsem to jeste neobjednal

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎15
👍2

WiiU vládne. Tahle hra mě nechává chladným. Nic co by už nebylo na PS3.

Drakarys
👍1

Nevím, radši počkám, stejně to nebude mít CZ titulky a teď nemám čas, abych si hru pořádně vychutnal, takže možná o prázdniny...

Metal Lord
Metal Lord #P3D 2025
👍1

Možná v létě, teď bude FF X :)

Související články

Nejčtenější články