Sony: inFamous: Second Son překonal v předobjednávkách The Last of Us
novinka•pátek 7. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (26)
Koukam ze tu jsou dva druhy blbecku, jeden tu hru hejtuje, aniz by ji znal a druhy ji hypuje, aniz by ji znal. Zarazi me, ze to je vetsina diskutujicich. Proto stoji hodnoceni her za hovno, vetsina lidi si udela nicim faktickym podlozeny nazor uz predem a pak si na tom samozrejme trva bez ohledu na fakta.
Super, jsem rad ze hraci uprednostnuji hru s otevrenym svetem a zamerenou na hratelnost pre tupym filmovym tunelem.
Pro mě je spíše zajímavější tlou. Infamous koupím maximálně ve slevě nebo nejraději v psplus.
Bf Infamous fakt nechci :D nemusí ti mě být líto.
Super,a boti jako miky,drogba atd[s6][s6][s6]ale svym zpusobem je mi jich lito hosanu.
Noo zacinam mit strach estli se na me s collectors edici vubec dostane.
Je to vec nazoru proste kazdy ma jiny vkus mne nokdy nechytl a zas hraju jiny znacky alias BF,UN atd...uvidim kouknu na stream a mozna za pul roku koupim jak uz nekdo psal vyjde Remake HD FFX&X-2 a to bude na vice nez mesic a jeste dily naraz.
WiiU je konzolka pre malé deti a dievčatka,tak o čom sa tu sakra baviťe.Killzone shadow fall,vynikajúca hra a Infamous second son ak sklame,alebo to bude zla,nudna hra(čo si pre boha vôbec nemyslím),tak si nechám uťať ruku.Ta hra je proste tutovka a kto tvrdí opak,nech slintá závisťou aj nadalej.
Tak to je jasné když na WS4 není co hrát[s6]
Oplan: Za prve už to bylo dvakrát na PS3 a tady je změna jenom v grafice. Za druhé bude to nuda. Za třetí bude to nuda není tam cole. Za čtvrté nemám PS4.
MjollniR: je to stejne jako kdyz kazdy sony hater nadava na kazdou sony hru... s tim rozdilem, ze jedni se na hru tesi a druzi jsou...
Oplan: Je to pecka [s1]
Se mi líbí jak každej už ví jak ta hra dopadne stejně jako u the Order [s6]
Pouze logické vyústění hladu po první pořádné AAA exkluzivní hře pro PS4. :)
One: nemusíš být xboxář, aby si tohle mohl označit za nudu… mne celkově přijde každý OW jako nuda… RYSE je mi žánrově bližší než tohle… ale do infaumusu jdu, protože mám rád superschopnosti a první dva díly měli slušnou hratelnost…
Martine :D
One: neřekl bych.
Ten kdo má pod televizí "VHSko" může jen se slzami v očích psát hloupé komentáře.
Nedivím se, z nudy se bere vše. TLOU byla pecka už z prvního videa, tohle vypadá jako nuda.
PS3Fanboy: Prosím ťa v čom Wii U vládne? V najnižších predajoch? Alebo v počte zrušených a nevydaných hier? Je pekné, že sa ti konzola páči a si s ňou spokojný, ale trocha súdnosti by nezaškodilo...
Tak InFamous je už zaběhnutá značka. The Last Of Us byla úplně nová značka, takže neměla ještě žádnou základnu fandů. Jsem zvědavý na recenze.
Nechápu co je špatného na Killzone: Shadow Fall, to není vůbec špatná hra.. a multiplayeru ani nemluvně. A neřekl bych, že je inFamous: Second Son průměrná hra[s9]
Stejně ta hra dopadne jako KZ Shadow Fail.První skvělé recenze a přehnaná hodnocení,poté smutek a problém hru prodat.Hrál jsem jedničku a tohle mi připadá stejné akorát lepší grafika.Je smutné že taková průměrná hra překoná TLOU na druhou stranu předobjednávka jde vždy zrušit.[s6]V případě TLOU šlo o novou hru a tady jde o třetí pokračování.
A to jsem to jeste neobjednal
WiiU vládne. Tahle hra mě nechává chladným. Nic co by už nebylo na PS3.
Nevím, radši počkám, stejně to nebude mít CZ titulky a teď nemám čas, abych si hru pořádně vychutnal, takže možná o prázdniny...
Možná v létě, teď bude FF X :)