Sony: #Driveclub udělal velký pokrok, brzy přijdou nové informace
novinka•středa 26. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (17)
Zdar lidi dovolil jsem si na FB vytvořit fan stránku driveclubu, kde si po vydání hry můžeme sdílet své dojmy, fotky a komunity ve kterých závodíme. Doufejme, že vydání proběhne co nejdříve. Už se také nemůžu dočkat!!!
Odkaz FB: link
Fando ty rád datadisky, tak se ti ani nedivím..
Ha ha, nalákali na to lidi, jak to brzo vyjde a hovno [s6]
Snad si v Sony,po vydani hry(za 5 let)uvedomi,ze evolution je studio na hovno,ktere na predchozi generaci parazitovalo,na chudem startu konzole[s8]
No jo no, tak máme po autech :-( .....Je z toho druhý Duke nukem.....no nic, takže v pondělí nuceně pro NFS rivals :-(
Takže kupte si všichni novou konzoli, bude hafo her! Lžou jak když tiskne! Ať mi neřikaj že to nevěděli, všechno se odložilo, co se dalo na ps4 zahrát, a že to moc nebylo už sem dal, ještě že je aspoň call of duty a dát si občas mulťák...
AŤ JDOU DO PRDELE!!!![s15]
Co jsem tak procital ruzne nazory, tak tam zrejme neni problem v technicke casti, (grafika,fyzika) ale pry v tech online socialnich funkcich a dalsich blbostech, ktere si do hry vymysleli a chteji implementovat.
soky: Tady to neni uplne presne prelozeny, director tj. něco jako ředitel vývoje hry.
Pritom stacilo udelat nextgen motorstorm s nextgen grafikou a fyzikou. Vykon a potencial konzole tady uz je. Rezisera si strcte za klobouk, pribeh tam asi zadny nebude, ne? Tak na co..
Jděte už do vagíny s těma žvástama, pořád jen sliby... Dokud to neuvidím nainstalováno na disku mé PS4, tak Vám nevěřím ani slovo!!
No jestli odešel pan režisér tak pochybuju že to bude mít valnou kvalitu.
fanda:
link
co se týče novinky, tak už je to opravdu smutné..
Datum vydání: 28.06.2024 podle konzolista.cz kdo si všiml :D :D :D
TLG #2
Těším se,moc se těším...[s6]
Zase žvásty a h..no.[s4]
Očekávám 2016