Sony dnes večer ukáže gameplay záběry z The Order: 1886

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
Komentáře (24)
Parádní grafika .
To byla teda revoluce [s6] Uncharted 4: We Victorian Now ve 24 fps a naprosto bezproblémovému streamu. :D
Ty 3 lagující minuty byla ta revoluce? Sony mě opět pobavilo... jak vůl tu čekám kvůli 3 minutám...vtipný [s6]jinak se musí nechat,vypadá to krásně
to si robia srandu ? Co to ma za prskave flusatko ? Kde mam destrukciu a weapon feeling?
stream je az o 22:00... . GMT je 2 hodiny posun teraz
Jsem zvědav [s1]
Očekávám skvělou grafiku v temném prostředí, potěšila by mě i menší destrukce.
BenjaminLinus: Třeba je to od Sony jen takový lehký předkrm[s6]
Jak tak koukam, tak si sony s MS vystrili pred E3 vsechnu munici [s6]
Ready at Dawn sice nemaj venku žádnou svojí značku ale hry co jsem od nich hrál byli dobrý ale revoluci nečekám.
Kokos zasa aké silné reči [s6] Nie že by som to hráčom neprial, ale bral by som to s obrovskou rezervou. Revolúcia to určite nebude.
Jsem zvedavej s cim prijdou...jinak prvni hra od ktere ocekavam "next-gen" zazitek...
Tak inteligentní lidi si slovíčka revoluce ani nevšímaj a berou to jako běžnou PR praxi. Jen hateři z toho šplouchaj vodu na svůj mlýn.
MjollniR jses vtipnej jak lajno u silnice, bez si dal hrat na Nintendu ty hentai porna a neopruzuj tady [s3]
ooooh tak to je paráda.Nic víc k tomu nemohu říct.[s14]
To si zase haters promasti svá seschla ega
OK, takže chci revoluci v podobě pracující umělé inteligence, nových herních prvků, které jinde ještě nebyly, revoluční hratelnost. A ne jenom "grafickou revoluci" Pokud půjde jen o grafickou revoluci, tak ať jde Sony do hajzlu s takovými kecy.
To jsem teda zvedavej...ale nemeli by to tak hypovat, abysme potom nebyli zklamaní. Pro me je to jedna z nejocekavanejsich her, ale ten hype jde okolo me. Nemuzu vsemu verit a pak byt zklamany, mam SONY rad, ale po vsech tech letech uz je "tak trochu" znam :)
Jinak ten Pikachu me taky rozsekal :D (pominu-li fakt, ze dotycny se zrejme snazi rozpoutat zbytecnou hadku).
No konecne. Skonci dalsi dil Prvni republika a hned jsem tu na shlednuti tolik ocekavaneho videa.
QTE koridor revoluce?
MjollniR: Nechápu, proč se vysmíváš sony, třeba opravdu ukážou revoluci.
Jako doufám že to bude lepší než ten poslední gameplay kterej měl do revoluce hodně daleko.
:D ten Pikachu to je masakr:D:D to ti ukradnem:D
jupí