Konzolista.cz

Sony dnes večer ukáže gameplay záběry z The Order: 1886

novinkapátek 23. května 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sony dnes večer ukáže gameplay záběry z The Order: 1886
Ne příští týden, ale už dnes večer se můžete těšit na gameplay ukázku z akční hry The Order: 1886 od studia Ready at Dawn, která se připravuje exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Celá ukázka bude formou streamu na službě Twitch, sledovat ji budete moci níže v novince, podle informací vše začne ve 22:00. Sony zatím moc neprozradila, ale slibuje ukázku revoluce. Doufejme tedy, že se dozvíme vše podstatné.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (24)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
risix
👍2

Parádní grafika .

czDante92
czDante92 #PSMR
👍2
👎1

To byla teda revoluce [s6] Uncharted 4: We Victorian Now ve 24 fps a naprosto bezproblémovému streamu. :D

Cr_u_ze
Cr_u_ze #Cr_u_ze

Ty 3 lagující minuty byla ta revoluce? Sony mě opět pobavilo... jak vůl tu čekám kvůli 3 minutám...vtipný [s6]jinak se musí nechat,vypadá to krásně

LATRINER
👎4

to si robia srandu ? Co to ma za prskave flusatko ? Kde mam destrukciu a weapon feeling?

dexter
👍2

stream je az o 22:00... . GMT je 2 hodiny posun teraz

ovladač

Jsem zvědav [s1]

Banan
👍2

Očekávám skvělou grafiku v temném prostředí, potěšila by mě i menší destrukce.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

BenjaminLinus: Třeba je to od Sony jen takový lehký předkrm[s6]

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off

Jak tak koukam, tak si sony s MS vystrili pred E3 vsechnu munici [s6]

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni

Ready at Dawn sice nemaj venku žádnou svojí značku ale hry co jsem od nich hrál byli dobrý ale revoluci nečekám.

MARTASLJ
👍1

Kokos zasa aké silné reči [s6] Nie že by som to hráčom neprial, ale bral by som to s obrovskou rezervou. Revolúcia to určite nebude.

Arrozo
Arrozo #PS5

Jsem zvedavej s cim prijdou...jinak prvni hra od ktere ocekavam "next-gen" zazitek...

mevi
👍4

Tak inteligentní lidi si slovíčka revoluce ani nevšímaj a berou to jako běžnou PR praxi. Jen hateři z toho šplouchaj vodu na svůj mlýn.

Harnet
Harnet #SONY
👍7
👎1

MjollniR jses vtipnej jak lajno u silnice, bez si dal hrat na Nintendu ty hentai porna a neopruzuj tady [s3]

Drakersss
Drakersss #❇RHCP❇

ooooh tak to je paráda.Nic víc k tomu nemohu říct.[s14]

Smileface
👍3

To si zase haters promasti svá seschla ega

Ondrej120
Ondrej120 #LIN - KIN
👍3

OK, takže chci revoluci v podobě pracující umělé inteligence, nových herních prvků, které jinde ještě nebyly, revoluční hratelnost. A ne jenom "grafickou revoluci" Pokud půjde jen o grafickou revoluci, tak ať jde Sony do hajzlu s takovými kecy.

CZtwins

To jsem teda zvedavej...ale nemeli by to tak hypovat, abysme potom nebyli zklamaní. Pro me je to jedna z nejocekavanejsich her, ale ten hype jde okolo me. Nemuzu vsemu verit a pak byt zklamany, mam SONY rad, ale po vsech tech letech uz je "tak trochu" znam :)

Jinak ten Pikachu me taky rozsekal :D (pominu-li fakt, ze dotycny se zrejme snazi rozpoutat zbytecnou hadku).

alex33cz
👍1

No konecne. Skonci dalsi dil Prvni republika a hned jsem tu na shlednuti tolik ocekavaneho videa.

HorcaCZ
HorcaCZ #HorcaCZ
👎2
👍1

QTE koridor revoluce?

Spectre90CZ
👍3
👎1

MjollniR: Nechápu, proč se vysmíváš sony, třeba opravdu ukážou revoluci.

MikeCZ
MikeCZ #PS5
👍3
👎2

Jako doufám že to bude lepší než ten poslední gameplay kterej měl do revoluce hodně daleko.

dado20
👍7

:D ten Pikachu to je masakr:D:D to ti ukradnem:D

mevi
👍5

jupí

Související články

Nejčtenější články