Sony bude mít na GDC prezentaci o budoucnosti hraní
novinka•sobota 8. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (14)
TombRaider a důvod tvého tvrzení?
alex33cz ja bych byl radeji, aby to šlo SONY do kapsy, aspon bude vic penez na vic her [s6] ...a možna cena her bude určo o neco lepši, prece jenom se lip kupuje za 1200kč jak za 1700kč, uvadim jako priklad [s6][s12] tim padem by SONY ovladlo trh, lepši konzole a levnejši hry = vetši zisk [s7] SONY
Budúcnosť hrania- že by cloud ? Tak potom by ostal iba Microsoft a Nintendo
urcu pujde casem o digi sireni her, si vemte ze skoro polovina penez krabicove verze spolkne distribuce a prodejce. takhle pekne pujdou všechny peníze sony do kapsy
Tak mám z toho taky bobek. Budoucnost hraní je free-to-play model a digitální distribuce her + za 10-15 let only-cloud a i nějaká DRM ochrana Tudíž máme po bazaru a na každý hře nás odrbou na piditransakcích.....O ničem jiným budoucnost není.....evidentně je hnusná a smrdí :-( bohužel
Budoucnost... Já chci zpět minulost chci staré dobré final fantasy,crashe,wild arms,legacy of Kain a všechny značky které definovali playstation a ne ten brak co je teď..
Tak to si nenecham ujit [s6]
Ideální budoucnost her by byla placená služba ve které bychom jsme si mohli půjčovat hry s denním poplatkem ;)
Tam at ozivy dve znacky ....Lagacy of Kain a Syphon Filter at si zas pripomenu co to je Playstation ....
Co Sony zkopiovala doteď?
Na to jsem dost zvedav, snad nedojde jen na sliby, jak SONY zname. Tak co tentokrat SONY zkropirovala? [s1]
Prezentace o budoucnosti hraní, dojde chlap před zaplněný sál, řekne Sony a všichni se odeberou do vedlejšího sálu na žranici[s6]
Snad představí něco fakt zajimavyho.
Trochu se bojím :D