Sony během současného finančního roku dodá do obchodů o 56% více konzolí PlayStation 5
novinka•úterý 10. května 2022•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (26)
MS je vlastne takovy zazrak.. Prezil par prodanych puvodnich Xboxu, par milionu spalenych X360, vysmech a odpojeny kinect u Xboxu one a roky bez her, co by mu zarobili miliony. V Japonsku prodali prd a stale tam prodavaji. A herni divize roste a vzkveta A jeste stacili nakupovat vydavatelstvi a studia za miliardy Zazrak!
@gauntl3t: perličko, taky je to u nintenda vidět na tržbách na to že ho má 3x víc lidí má ty tržby dost dole a díky tomu bude vždy ten třetí(x-tý) vzadu
@morfi: a čo malinké Nintendo, necháš bez komentára? Nevadí že ho má doma asi tak 3 x viac ľudí než Xbox a z vysoka jebe na transakčné raje ako PUBG ktoré Tencentu na mobiloch zarába tie peniaze? Ty perlička 😀
@Orgasmic: sony má 5 exkluzivek na ps5 a tržní podíl jako jediné herní firmě klesl, MS nemá žádnou a podíl rostl o skoro 10% ... link hold byznis nehledí na exkluzivkya tencent kterému se tady smějete si jede vlastní ligu nikdo se na něj nechytáještě perlička, spočítejte si prosím MS+A/B a dosaďte si výsledek do grafů...
No vidíš, PS5 má 5 exklusivních her a Xbox Series X žádnou :D
čistě ps5 exkluzivek je 5, pokud se chceš dál ztrapňovat a tvrdit něco jiného jak zahraniční top herní web tak do toho, hry co si zahraješ i na ps4 nepočítej do ps5 exkluzivek, ty si zahraje i pepek co mu to doma 9 let leží a nemusel absolvovat ruletu při koupi ps5, o nic stejně nepřišel, dát 15000 nebo kolik, za to že si může zahrát 5 her navíc za 2 roky je nákup number onepříchod dalších ps5 exkluzivit bude kdy ? kdo další chce spáchat ekonomickou sebevraždu a vydat hru pro 19M userů ? když bude dobrá konjunkce planet prodají 1,5-2M kousků ... hra se zaplatí v měřítku sony když prodá 5 a víc mega, někdy ani to nestačí
ještě vám řeknu že vyrabět se bude víc protože zájem je vysoko a nemam pochybu že se na vas čekače dostane
Mamut má PS5 skladem skoro pořád, kdo opravdu chce tak konzoli má.
Az pujdu do obchodu a odnesu si hned ps5 domu, tak je vse ok. Do te doby o pohode zakoupeni drzte hubu.
Přeji ps5 každému, ta konzole prostě dává neskutečné zážitky během hraní co prostě dneska konkurence nedokáže nabídnout . Do dnes když zapnu nějaké ps4 hry tak pokládám klobouček nad dokonalosti
Já teda před Vánoci dál objednávku na JRC a do měsíce byla doma. Nechápu co si tu kdo stěžuje. To samé kolega ale ten objednávka v mironetu
@Sonyfunboy: na ps5 vyšlo 5 exkluzivních her, místní ti je vyjmenují :D jinak konzolí bude dostatek možná v roce 2024, nejsou a nebudou čipy
U Sony nehrozí nedostatek her. X z nich není ani oznámeno
Na CZC je cekaci doba asi 3 mesice. Švagr objednal v unoru a dosla mu minuly tyden. Podle komentaru to tak zhruba vychazi. Taky jsem ji objednaval na CZC a bylo od nich hezke, ze meli pocttivy list objednavajicich, bez ohledu na zaplaceni polozky.
@Robin Boleslav: No když nevezmu remaster, director cut,... Kolik vyšlo vůbec na PS5 exkluzivních her? Jenom Ratchet?
Víc her, potřebuju víc her!
Kdo je skutečný fanoušek a předobjednával, tak už doma určitě má. Za mě je to dobře, konzole tolik neztratí na hodnotě a aspoň se mi nějak vrací čas, kdy sleduji novinky. Doufám že to tak bude i s Playstation VR2...
Mám takový pocit, že díky tomuhle bude tahle generace delší než ta předchozí, ne že by mi to nějak vadilo :D
Tahle generace to je panecku neco.
PS5 had its best month of the year in the UK last month, and was the No.1 platform ahead of Switch. Finally some stock arrived. Lego Star Wars broke records, as we already reported. Otherwise a quiet month
@Frenky7: já už čekám 9 a zlobím se
Na svou PS5 jsem čekal 7 měsíců, ale dočkal jsem se. Kdo aspoň trochu chápe, co se děje, tak nemůže Sony nedostatek konzolí při takové poptávce vyčítat.
Ne ne Microsoft bojovat s nedostatkem nemusí
Vzdyt ten ulhanej picus Ryan loni v lete tvrdil jak konzole budou koncem leta. On asi myslel tedy to letosni nebo mozna 2023.
No mám ze srandy objednávku v Datartu ze srpna a pořád nevyřízenou :D
O dva roky později....