Konzolista.cz

Sniper: Ghost Warrior 2 – první gameplay záběry

novinkapátek 2. září 2011Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sniper: Ghost Warrior 2 – první gameplay záběry
Vývojáři ze studia City Interactive připravují už několik měsíců pokračování své úspěšné akce Sniper: Ghost Warrior. Druhý díl má být podle jejich slov daleko lepší a hezčí, čemuž má hlavně dopomoci licencovaný CryENGINE 3. Doposud jsme tu měli jen několik málo obrázků, ale gameplay videa chyběla. Až nyní se jedno na internetu objevilo, přičemž ukazuje hned několik minut z hraní. Asi si určitě všimnete nádherné grafiky, ale ani ta hratelnost by nemusela být úplně marná. Video naleznete v novince. Sniper: Ghost Warrior 2 vyjde na začátku příštího roku pro Playstation 3, Xbox 360 a PC.
Zdroj: vg247
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
hippus13
hippus13 #The ZomBee

Já si počkám na Sniper Elite 2,to bude hra o sniperech.Jednička Sniper G.W. mě sklamala svou AI,stačilo vystřelit a hned všichni věděli kde jsem a mušku měli lepší než Chuck Norris.

Spontheplayer
Spontheplayer #tvoje bába

ja sem zboznoval v jednicce kdyz jsem na nakejch 200m vystrelil z lehu s hejkalem a oni hned vedeli kam maj strilet.[s6] A kdyz uz jsme u sniper her tak me nejvic bavilo Sniper elite.

Phlips

Styxx: Tu radši vypnuli kvůli poněkud mladším divákům.[s14]

the_edge
the_edge #dave3345

jednicka byl prvotridni propadak a podle videa to vypada i na dvojku.

kemalek
kemalek #I see You

Arkáda , co takle balistická křivka? todle rozhodně se sniperováním nemá nic společného.

Styxx
Styxx #LikeABoss!

Docela pěkný, zábavná arkáda by to mohla bejt. Jen mi tam chybí jedna věc, krev. Jak při střílení, tak při zabití nožem. Takovej detail, ale celkem mi to vadí.

426kahemi

Vypadá to pěkně. Trošku škoda toho hlasu, zní to jako by se spolu dorozumívali někde ve studiu... Žádnej šepot nebo chrchlání vysílačky... Ale jinak zatím ok, a snipery mám rád.

Fenix

Koukám že to bude perfektní arkáda ... Sniper je na krytém místě a ani si zbraň nezapře či nezalehne pro přenější střelbu ... Střílí s postoje kde by ho v realu každý zahlíd ... co to má být ten bulletime ... to jako každej sniper ve skutečnosti má schopnost zpomalit čas... Kde je ukazatel směru a rychlosti větru aby si sniper s pozorovatelem mohly spočítat kam zacílit aby to byl headshot , ukazetele tepové frekvence mi tu chybí , zadržování dechu při střelbě na dlouhou vzdálenost .... No nic doufám koukám že tohle je další variace na Call of Duty ... Počkám na Sniper Elite v2... a doufám že ten alespoň HC mod mít bude :D

Tady je pokračování toho videa ... 6minut gameplay záběrů z hraní po příletu vrtulníku zaběry pokračují ...link video je asi měsíc staré :D

miREC666
miREC666 #PC2, PS6

vyzerá to pekne ale niektorým hrám grafika nepomôže, hlavne ked som videl to ako sa môj kolega ´´teleportoval´´ za nepriateľa a to som si myslel že video kde sa prezentuje hra má byť bez chýb...aspon ten 3 min kúsok by mohol byť

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články