Konzolista.cz

Sledujte od 19:00 představení multiplayeru Call of Duty: Advanced Warfare

novinkapondělí 11. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sledujte od 19:00 představení multiplayeru Call of Duty: Advanced Warfare
Vývojáři ze studia Sledgehammer Games doposud prezentovali u své hry Call of Duty: Advanced Warfare pouze singleplayerovou část, která slibuje opět velkou akční jízdu ve filmovém stylu, nyní se spoustou zajímavých novinek. Ty se následně promítnou i do hry více hráčů, která bude světu představena už dnes od 19:00, demoverze poběží na konzoli Xbox One. Představení byste si určitě neměli nechat ujít, budete ho moci sledovat níže v novince skrze stream.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
SpawN
SpawN #Sony

Vypadá to jak Titanfall a Crysis dohromady [s6]

Spratekk_CZ

Tahle hra v mechu jednou skončí... Zarostlá

Jimnes
👍1

Taaaak a z Calla je ted Titan :)

sephiroth_-77

Nevypadá to vubec špatně.

TommyKeez
TommyKeez #PS5 PRO
👍1

Tak vypada to paradne uz se tesim po BF3 a BF4 je cas se vratit ke COD

[s3]

Bohy97

Je krásně vidět jak je to okopírované od Titanfallu sice tady nemáte velkého mecha a vlastně ten mech jste vy sám i ty pohyby díky obleku fungují stejně jako kdyby jste byl v mechu [s15]

risix
👍1
👎1

Titanfall se může jít bodnout :)..

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Vyapádá to stejně ta hratelnost jak v Titanfallu

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Popularitu tehle serie nikdy nepochopim, kazdy rok stejna sranice.

Bohy97
👍1

Slyšel jsem Titanfall ? :D No já si radši počkám rok na Treyarch ty dělají best COD tohle je sračka :D

JEDImfp

tak tohle u me neklapne,hnus.divny zbrane a to skakani ale urcite si to svoje fanousky najde

JozkoSVK
JozkoSVK #JozkoSVK
👎1

nic moc.

pridali dynamicke mapy - nieco ako levitation z BF4 :D

Ale inak grafika rovnaka , efekty rovnake...

Ja sa stale cudujem ze za to niekto da 60€ + DLC za 30€..

kampan bude dobra , ale inak nehrozi kupa

Hanzer336
Hanzer336 #Hanzer336

Tak kuknem co ine mam v tento vecer robit :D

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Jsem velice zvědavý :D

Konsty_ml
Konsty_ml #ZONE 2
👎2
👍1

CoD [s7]

Readdy_B
Readdy_B #GAME OVER
👍3
👎1

stačí, když kouknu, jak mladej mastí BO2 a přesně vim ne?![s6]

Související články

Nejčtenější články