Sledujte dnes prezentaci Ubisoft Forward s hrami jako Star Wars Outlaws, Avatar a Assassin's Creed Mirage

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (18)
Avatar... Něco podobného už tady bylo Horizon a Crysis 3
Čím pěkná upoutávka tím větší zklamání... Pravidlo poslední doby🤔
Avakár jede. Day One.
Totální nášlehy budou. Ale bez cz titulků mě můžou lízat varlátka 🥰
@Nimra: Tak jsme teď za hlupáky oba. 😅
@Chesse: tak oni to teda o půl hodiny přesunuli, když se spustil odkaz bylo tam 18:30
Nemam vubec, ale fakt vubec zadna ocekavani, takze mne muze ubi jen prekvapit. Otazkou je zda si konecne uvedomili ze hrace zajimaji hry a ne ti kdo na nich delaji a je jedno zda jsou zeleny, fialovy nebo jestli maji za partnera odpadkovy kos ci berusku. Nam jde o to jak se to hraje.
Chudák MC. On si nedá pokoj.
@ΛNĐ3RLΛ: jo a jsem i hloupý 😀 děkuji moc šéfe 🫡
@Focus2: hrál jsem uzavřenou betu
@Nimra: V 18:30
@Nimra: 19:00
Akorat uz ted vidim, jak bude plno lidi psat, ze Motorfest je kopie Forzy Horizon nez aby kouknuli na veci co jsou odlišné. A navic Ubisoft uz musí vydat neco kloudneho, jinak ho hraci i sponzoři sežerou :D
Jsem línej, od kolika hodin to bude ?
@RedTummyBirdie: Na redditu jsem viděl 2:45h gameplay
Crew Motorfest bude pecka
@MontanaCZ81: ty parádní trailery ale nedělá Ubisoft. Na AC to pro ně dělá myslim Digic Pictuers.
The crew motorfest je jasny uz ted po insider testu :) dost se jim povedl
Ubi trailery umi a pekne se na to kouka i kdyz finalni hra je potom nic moc.takze urcite koukam.