Shuhei Yoshida: Sám nevím, proč se prodává PS4 tak dobře

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (30)
myslim si ze, si pan Yoshida uvedomil to co jsem si uvedomil i ja. Proc to zatracene lidi kupujou kdyz na tom neni co poustet a hrat...
PS4 koupena 1.den prodeje a nyni je na ni asi 5cm prachu. Neni na tom co delat... PS3 je pustena casteji.
BoromirCZE: súhlas
Strašně rád bych viděl věk komentujících lidí (některé příspěvky jsou fakt úsměvné). Rád čtu ty hovadiny, které nejsou vůbec k tématu a hlavně spousty příspěvku jsou totálně mimo bez řádně zjištěných informací. Nedivím se rovnici člověk (dítě) = ovce a jak bylo už řečeno, pořád se měří "pinďour".
Proč furt řešíte výkon a srovnání. To není PC. Každý předce vidí co konzole vymáčknou a oko normálního hráče, který to hraje na TV nevidí rozdíl. Koupil jsem XONE a PS4 bych taky koupil. Ale rozhodl jsem se pro XONE. Já budu rád, když toho výjde co nejvíc. Ale říct, že je něco lepší se neodvážím.
Jde nám o jednu věc - pařit !!
Uvidíme ako to Sony zvládne, ale aj vďaka X1 musia makať 10 mega za 9 mesiacov je slušné číslo tesne pred vyjdením konzoly som čítal názor, ža Sony predá do konca 2014 14 mega čo sa vtedy zdalo viac ako optimistické a to nás čaká Alien, The Crew, Driveclub atď. Len tie ceny hier by mohli byť nižšie....
Benjamin to napsal dobre...Nintendo prislo s vykonove o generaci slabsi konzoli doufajic v navazani na uspesne Wii. MS prisel se slabsi a drazsi konzoli nez Sony. Coz by samo o sobe tolik nevadilo, ale totalne posral vse co mohl plri jeho propagaci - vite co myslim....Sony si proste dala nejvic zalezet, protoze uspech potrebovala a proto sklizi sladke ovoce sve prace. Ale o hrach to zatim fakt moc neni. To az pristi rok.
Tak pc je na hrani out, navic bez online drm nazyvanem steam si na nem uz clovek pomalu ani neskrtne. Wii u je neuspesne, pro masu nezajmave, bez poradnych sluzeb a hw velmi pozadu, koncepci i vykonem. XBox je ve srovnani s PS4 vetsi, drazsi a pomalejsi, MS navic na x360 kaslal a vymyslel picoviny jako online drm neb vynucvani s nakupu kinectu. PS4 ma velmi prjemnou zavadeci cenu, je to znacka, ktera zarucuje spoustu kvalitnch her a jina alternativa uz tady neni. To je duvod, proc o nicem jinem nez PS4 ani nevazuju.
Mi přeci víme co znamená Playstation a že je nejlepší..Xone nemúže konkurovat..[s7]
Chapu, ze je sef nervozni. Ono mit takhle prodavanou konzoli je fajn, ale je to najednou v tu chvili velka zodpovednost nabidnout dale obsah pro tu masinu, jak hry, tak i vylepseni networku atd. Pokud to nezvladnou, tak jim to muzou take dat jejich zakaznici pekne sezrat v budoucnu.
I jako majitel Onka to Psku přeji, důležité je, že se daří konzolím ...
musim se smat ,jak tu nekdo bude vzpominat jak onehdaaaa[s6],to je jak s komunismem ...onehdaaaa[s6],ted je nova generace a basta a at se to libi nebo ne ps4 je proste lepsi
leco77: vy máte všechno lepší, všechno vymakanější, kuličky kulatější, update updatější a výsledek je nula, nula nic, jestli to nebude tím, že si to jen namlouváš, že je to jen zbožné přání.
leco já mám Killzone a měl Infamous obě sou povedené hry c máš ty na XONE tam jich moc není když většina už pomalu vychází na PC
Leco : Xbox360 měl navrch díky ročnímu náskoku . Takže teď se Xbone díky nové ceně vyrovná v prodeji PS4 ?
Jinak opravdu nehraji jen CoD , to spíš ty máš problém když hraješ jenom HALO , ikdyž teď budeš mít hody . Vyjdou ti starý hry na nextgen :)
protože spousta lidí čekala na novou generaci jako na boží smilování a Microsoft podělal uvedení Xboxu svým TV,TV,TV.
leco77: ale některé PS4 exkluzivity budou stát za to.DriveClub, The Order, Uncharted 4 a možná příští rok vyjde konečně Lost Guardian :-D
Leco : Kolik že to má Xbone EXKLUZIVEK ?
On nevi,boti ano...[s6]viz lecomondo a dalsi [s6]
To jsou kecy ohledně ceny :). MS to posral jak kecama o stálém připojení , nemít možnost půjčovat hry , TV , TV, TV , Kinect , který stál prachy a je k hovnu , ale hlavně postavil ošklivou konzoli , která už minuly rok byla zastaralá a multi hry jsou toho důkazem :)..
Stinky napsal jsi to uplne presne [s6] ...pak by se zdejši osazenstvo vymlouvalo, že se S[s7]NY hatuje sama [s6]
Pane Brohei Broshida, jednou bych si s vama rad potrasl rukou a podekoval vam za vše, co se pro me (nas) dostava od značky PlayStation [s14] Lidi ten chlapek je Best, jako byl Jack Tretton, na ktereho nesmime zapomenout [s14]
SONY PlayStation [s7]
Já se nemůžu dočkat Destiny a na cestě mám Last of Us [s16][s16][s7]
ale pořád si myslím, že ta hlavní vlna nákupu nové PS4 teprve přijde, protože spousty hráčů dohrávají hry na ps3 a čekají na pecky které teprve vyjdou a jako že jich nebude málo ...
.. třeba já se nemůžu dočkat na svoji bílou PS4 .. [s16][s16][s16]
Shuhei. zbytečná skromnost, já chápu, že nemůžeš říct, jsme kurva nejlepší ve všem, nejlepší stroj, nejlepší studia, nejlepší gamesy, nejlepší ovladač pro lidi, tak co se divíte, ale je to tak.
Žádný musthave titul tam není ale prodává se to skvěle, taky nevím proč...
Laska a pravda zvitezila nad lzi a nenavisti.. Je to jako v pohadce se stastnym koncem: )
Benjamin to spravne pojmenoval.
Dost taky pomohlo to že prostě lidi rádi kupují nové věci. A když všude vřískáte o next genu, tak si to prostě koupí syn, táta, máma i bába s pejskem.
Taky jsem nakonec neodolal, a to jsem si PS4 chtěl nadělit k vánocům :)
Já vím co za tím úspěchem stojí. Hlad hráčů po nové generaci a neschopnost konkurence. [s14]
mozna je to tim ze ps4 je nejvykonejsi konzole,mozna je to tim ze maji do budoucna 3x tolik exkluzivniuch her jak konkurence,nebo je to mozna tim ze delaji nejoriginalnejsi hry a neboji se ze se jim nezaplati a nebo je to mozna tim vsim dohromady.
a já to vím. [s6] [s6] Microsoft nezvládl začátek.
[s6]