Shrnutí turnajů Tekken Revolution a Driveclub na portálu OnlineArena.cz a pozvánka na další
novinka•sobota 8. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
Celkové výsledky a shrnutí turnaje zde - link .
Možnost přihlášení do dalšího turnaje - link .
Závodní hra Driveclub, která vyšla začátkem měsíce října, přilákala pozornost všech, kteří milují rychlá kola. Ačkoliv se hra nesnaží býti simulátorem, jízdní model je nastaven tak, aby ježdění bylo především zábavou a to se vývojářům zcela jistě podařilo. K tomu si přidejte velmi povedený grafický kabátek, hra vypadá opravdu nádherně, a směle ji tak můžeme označit za to nejlepší, co jste zatím na konzolích v závodních gamesách mohli vidět. Asi každý ví, že vydání hry Driveclub provázely jisté technické problémy, které se dodnes vývojáři snaží opravit. Závody v režimu online se v prvních týdnech nepodařilo zprovoznit, a proto jsme se rozhodli, že uspořádáme takovou soutěž, která nebude vyžadovat připojení všech zúčastněných do online lobby, ale bude stačit zajiždět časy na stanovených tratích. A tak na Vaše přání vznikly turnaje Driveclub: Best Lap, jinak řečeno časovky, na kterých jste se mohli poměřit zajetím nejrychlejších časů.
Celkové výsledky a shrnutí turnaje zde - link .
Možnost přihlášení do dalšího turnaje zde - link .
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama













Komentáře (8)
To je moc hezký,no...a až bude DRIVER CLUB fungovat online tak jak má,tak to bude ještě jezčí..zatím jenom vyhozené peníze.
V tom turnaji uz je prihlaseno 23 lidi, bude velice narocne to vyhrat.
coco si akorát plete GTArenu s Onlinearenou, takže plácá blbosti...
Nevím coco, co sis přidával, ale stačí mít ve friendu Míru. nick: Mira77_OA
Kachlo konzolista spolupracuje na online zavodech Drive Club? A to si jako kde o tom informoval? [s2]
Mohl by se pořádat turnaj v The Last of Us Remastered :) Hned bych se hlásil :)
Az by mal pani a damy niekto volne miesto v klube dajte mi pls vedet :P Dik :) hlavne nejaky klub kde to moc nehrota by mi vyhovoval :)
Jezza Motorsport!!!!! OUUUUUJEEEEEEE!!!!!!