Konzolista.cz

Šestý deníček na The Order: 1886 o postavách

novinkaúterý 17. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Šestý deníček na The Order: 1886 o postavách
Vývojáři z Ready At Dawn Studios dnes vydali svůj poslední deníček na tento týden vycházející akční hru The Order: 1886, který se tentokrát zaměřuje na postavy a jejich zpracování. „Nestačí jen vymyslet příběh a postavy, tím hlavním je vdechnout postavám život. Na vyprávění příběhu musíte klást stejný důraz jako na samotné postavy,“ říkají vývojáři. „Při vývoji hry designéři nepromýšlejí konkrétní ztvárnění postav. My to ale po nich chceme, protože na to stejně později dojde. I když navrhnete scénu z hlediska herních mechanik, snažíme se, aby i tak nějak rezonovala v samotných postavách,“ dodávají. Na celá deníček se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (29)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bf333
bf333 #Ravens
👍4

No ''debata'' zitra pod recenzi bude jiste vyzivna[s6]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍4

Mirasov - pruhy máš akorát v palici...

to už je jak kolovrátek..no sem zvědavý na zitřejší recenzi,tam to zas bude lítat v ,,diskuzi,,[s6][s6]..pátek rozhodne..order rules[s9][s16]

Mirasov

Ty pruhy..[s15]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1

Koukám, že kluci od konkurence po mně jdou i když jim pochválím hru.. Jinak já už mám objednaný Order tady a za dobrou cenu, asi dvě stovky, se těším no.. link

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3

Maji to pekne udelane kluci usati - byt to v CZ to by byla parada . V patek bude vyvrcholeni vsech hateru na svete [s6][s6] Mozna zacnu uvazovat o koupi nove TV - nemam nejhorsi , ale na ty graficky vymazlene hry od Sony by to chtelo neco poradnyho . Doufam ze nebude zase predcpane storecko a budou platby fungovat - jak koupi hru mrte lidi na raz jsou problemy . Jete 3dny a je to tu [s7]

žakelin4
žakelin4 #PRO
👍6
👎1

Nikdy nejde o herní dobu, ale o zážitek ze hry! A pokud někdo argumentuje penězi.. Tak ať si konzoli nekupuje když na to nemá, že jsou ceny her vysoké ví každý. Buď jsem fanoušek, a jsem ochoten dát cokoliv, nebo fanoušek nejsem a jen blbě remcám

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍6

Nechci těm slabším na duchu do toho kecat, ale abyste si mohli nějakou hru koupit v bazaru, tak ji do toho bazaru musí někdo dát a to znamená, že ji musí před tím koupit. Když budou všichni čekat na bazar, tak se nikdy nedočkají, protože ten koloběh musí někde začít. To já jen tak, taková podvečerní úvaha, už jsem starší kus ve stádě, ta vlna už taky není co bývala, tak se tím nějak nazatěžujte.

tattookarl
tattookarl #Ps5+Big N
👍1

Už je pátek?[s6]

olda
olda #su moravák

První recenze je na světe : 15/20

odkaz : link

Gameplay :

Velmi primitivní, ale efektivní akční scény. Velký počet QTE a nějaké chudé silent mise.

Grafika:

Vrcholové textury, ohromující efekty a plynulý přechod mezi hrou a cinematic. Úžasné.

Zvuky:

Velmi dobře ambientně nasnímán, ucházející dialogy a dobrý pocit ze střelby

Délka:

Skoro 7 hodin bez běhaní, což je celkem kratké, když víme že cinematics zabírají polovinu tohoto času-

Verdikt:

Zajímavý počin mezi filmem a hrou. Někteří jí můžou hodnotit jako napůl skvělá nebo napůl fail, ale vše to zaleží na chuti dané osoby. link

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍1

TiMcze: Rozhodně

TiMcze
👍1

Když to tu tak žije, povězte vyplatí se koupit Alien Isolation za 480 kč?

Fry
Fry #( . ) ( . )
👍2

Co to furt melete , že tady hatujou Xboti ? Je tady snad někdo od zelené strany kdo to tady hatuje ? Pokud ano , tak mi napište nick a to , že už tady nepíše tolik lidí s Xboxem , může zdejší komunita , protože nemaj zapotřebí si v každým článku o Xboxu nebo MS číst příspěvky od sokyho a jemu podobným [s3]

busines
busines #Avari37
👍4

CaJTeeKaNee: První Uncharted jsem na easy dohrál za cca 6 hodin a přitom jsem ho dohrál 17x. Nepotřebuji 20 hodin běhat po mapě a hledat truhličky nebo lítat s panďuláčky v online. Hrál jsem GTA5 - za dvacet minut vypnuto, nuda. Hraju Watch Dogs - totální nuda, cca 15 minut odehráno a prodáno. Někteří jedinci prostě nechápou, že kvalita hry není řízená časem, ale osobními preferencemi. Pokud to někomu nevyhovuje, tak ať si to nekupuje. A pokud to tedy nekoupil a nehrál, tak ať mlčí.

Na Tiscali dobře napsané. link

CaJTeeKaNee
👍7

Nadává se tu na herní dobu, teda nadávají hlavně příznivci Microsoftu. Třeba Uncharted 3 mělo taky asi 9 hodin, ale za 9 hodin jsem se ani jednou nenudil, jestli bude The Order stejný případ nebudu nic namítat.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍9

Jak to tak ctu, tak v bazarech bude tak vysoka poptavka, ze ani nepujde sehnat [s6]

oko23
👍8

No kdyby zatrhli bazarovky tak většina těch kašparů co se tím pořád ohání by mělo vypálený rybník.[s16]

Už se těším na zdejší recenzi.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍9

Naopak, já si tuhle hru velmi rád pořídím Day1, už jenom kvůli takovému hatu a nenávisti tohle podpořím. Bych některé rád viděl, jak by se dva roky, možná i dýl srali s nějakou prací a pak by je na základě nějakých uniklých videí napadal kdejakej panic a kritizoval za jejich práci, a to ještě před zveřejněním oficiálních výsledků. Mám rád akční jízdu a nevadí mi videa ve hře..... Takže pro mě povinnost [s3]

Order prostě táhne, protože u posledních novinek na skvělé hry na XboxOne (State of Decay a ORI) je všehovšudy asi 10 komentů, o polovinu z nich se postarali plejky (myslím, že to určitě není HATE). Takže je jasné, že ze strany většiny majitelů Xka jde o čistý hate, nebo závist. Toť můj názor na věc... A nejsem z toho zrovna nadšenej. [s8][s8]

busines
busines #Avari37
👍8

Už se těším, až firmy jako MS a Sony skutečně zavedou always online a zatrhnou bazar díky dementům, co musí v každé diskuzi mlet, jak to pořídí z bazarů. To je jako rozkřikovat, že něco vypálím. Serete si to sami a pak budete čumět. Jinak hru kupuji hned v pátek a moc se těším. Recenze budou přesně jak jsem očekával a psal na začátku.

Gordar
Gordar #Gordar
👍1
👎1

Tuhle hru bych za plnou cenu nikdy nekoupil. Vidim to někdy v budoucnu za 250 nebo na PS+.

markus
markus #PS4
👎2

tak gamekyo.com už zveřejnilo recenzi.....spousta QTE....40% herní doby filmečky....hrací doba 7h...hodnocení 15/20....takže bazárek a za 300-400kč to bude dobré

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👍4
👎1

Ryse si nezaslouží aby se o něm vůbec mluvilo. Hroznej odpad.

bf333
bf333 #Ravens
👍8

Tak kdyz uz sem taha Ryse,mohl by se podivat ze novinek je o nem az az,jen tam neni az tak nablito.A ze neni de facto co hrat?Nevim,xone nemam[s6]

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍2

BlacksheepTNT: Já se to naštěstí naučil, to odolávání, zase bych kecal kdybych řekl že jsem si nic nepustil, ale Ubisoft masírky a novinky typu "50 minut z připravované hry" to jde vážně mimo mě

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍8

Olda: Stačí nenavštěvovat články kde je order a máš klid a to doslova :D Jinak proč tu taháš Ryse mi není vůbec jasné.. OMG

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍4

Podte zase bezmozci dame 100komentu [s16] at uz to vyjde a je klid . Bude to 8-9/10 a hotovo jasna.

olda
olda #su moravák
👎3
👍2

I kdybych o The Order: 1886 nikdy neslyšel ,stačí navštívit tenhle web :) každý den titulek jako hrom ,ne - li dokonce dva a pak se někteří divíte ,že se do této hry někdo naváží :)navíc ta hra opravdu není nic extra výjimečného a nebo vlastně možná je páč není de facto co velice hrát :) U Ryse pokud si dobře pamatuji se takhle nepsalo ,těžko říci čím to je ,jestli je tady Sonyboy web a nebo míň schopný reportér na x ko :)- pozn: nikoho se nechci dotknout.

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍1

Vinnie: Taky jsem si říkal, že lepší na nic nekoukat, člověk si to furt kazí. Ale neodolal jsem.

Vinnie
Vinnie #Hraju hry
👍6

Záměrně jsem si ze všech těch deníčků a trailerů (naštěstí jich nebylo tolik jako v případě asasina) nic nepouštěl a herní zážitek je brutální. Po 5ti hodinách jsem do toho tak zažranej že se občas přistihuju jak jsem zapoměl zavřít pusu nebo se jít vymočit. Za mě palec hore za tuhle hru

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Parádní video, postavy vypadají hodně dobře.

Související články

Nejčtenější články