Šermovačka Nidhogg vyjde na PlayStation 4
novinka•čtvrtek 1. května 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Messhof
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (16)
Už mě dost "štve" že na ps4 se.ou pořád takové hov..a.Koupil jsem si nextgen na nextgen.Indie hry můžou dávat jako bonus a ne jako hlavní náplň obsahu pro ps4
Hlousa: aby ses nedivil, na pc nasbiral radu oceneni.
to bude urcite top titul [s6][s6][s6][s6]
Je jasny, ze kvuli grafice si to nikdo nekoupi, tyhle hry se kupuji kvuli hratelnosti a ta by mohla byt excelentni. Konzumni hraci, kteri hry kupuji kvuli grafice a hratelnost je nezajima na tom nastesti nic nezmeni, tyhle hry nejsou pro ne, ale sve publikum si nastesti najdou.
Me se to libi :-)
tyhle kosticky pretrpim jen u originalnich her,nebo u her ktere sou zdarma.
Vega jj a ty si drsnej HC :D A? Smutny jak se tu furt natrasas temahle kydama ;) asi mas problem kamo.
k čertu s kostičkama !! co je to "retro" 8bit jsem hrál před 25lety, dnes už fakt né a na PS4 už vůbec, ani zadarmo !!!
Jinak Indie hry miluji a hraju je hodně, kolikrát víc jak AAA,(brothers, trine, limbo, cave atd.. je jich hodně a v pohádkové grafice) ale v žádném případě nechci kostičky ani na mobilu, tak dopr*ele proč na nexgenu [s13][s13]
Ani za 1euro ne..[s12]
Já si vážím indie her jako Octodad protože ta hra je fakt pecka :D a celkem sem se u ní bavil...tady ty retro 8bit indie mi už přijdou trapný a neoriginální, ono těžko to může být originální, když tento styl grafiky má každá druhá indie hra...NE tohle už není IN !
Jasný dôkaz toho, že konzolisti si nevážia Indie tituly, ale len prehypované AAA tituly.
Abe:Souhlas,ja jich tady vidim taky hodne[s12]
Píčovina tady, píčovina tam, píčovina všude kam se podívám :(
nieje indian ako indian, toto je jeden z príkladov
[s6][s6]
koukal sem na nejaky lets play a za 50 korum bych i koupil.