Se Star Wars od Visceral Games pomůže i Todd Stashwick

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (4)
Jako fanousek jsem zklamany ze nevyjde asi Star Wars 1313 ;(((, ale tesi me ze na hre Star Wars Battlefron 3 pracuje studio DICE, protoze jsem hral predchozi dily Battlefront a neco tomu chybelo, Frosbite 3 engine nebo jestli bude pouzit nejaky novejsi? tim jen lepe a nebude me stvat ze to bude treba ve stylu Battlefield, tim jen lepe protoze bude vyuzit sirsi sortiment Star Wars technologie, proste jsem strasne natesen a rad ze prave studio DICE ma na svedomi Battlefront 3 :), tak snad i tenhle titul od studia Visceral Games bude perfektni, zajimame hlavne jaky bude pribeh, jestli podle filmove predlohy nebo dalsi pribeh ze Star Wars sagy :))
To bude jak s Batmanem, kolik lidí se mě snažilo přesvědčit že je to super hra a já byl zaslepenej takovou tou fámou že hry podle filmů většinou nemůžou být hratelný (pro mě) a obvzlášť Batman, hrdina kterej mi nic neříká. A najednou jedna z nej herních sérií pro mě. Star Wars bude asi něco podobného, filmy jsem ani všechny neviděl, ale tenhle herní tým, dosavadní informace o tomto studiu a jeho přístupu ke hrám snad povedou k tomu, že vzejde solidní placka. Držím palce
Tak jestli se na tom budou podilet takovyhle lidi tak se není ceho obavat.....aspoň doufam...poradna Star Wars hra je uz poradne fousata...pro me osobne Kotor[s7]
Tady se nám formuje zajímavá hra.