Santa Monica Studio pracuje na novém God of War pro PlayStation 4
novinka•neděle 7. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
Komentáře (21)
Božííííííííííííííííííí I LOVE YOU GOD OF WAR
kurváááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá[s16][s16][s16][s16][s16][s16][s16][s16]Můj bůh války se vrací.
BOŽE!!!!!!!! [s7]
třeba severskou mytologii by to chtělo zkusit
Snad to bude zábavnější než GOWA, kterej byl sice vizuálně parádní ale hodně rychle mě přestal bavit.
Kratose by meli nechat uz byt, chtelo by to uz neco jinyho, zmenit bozstvo, prekopat soubojovej system, i kdyz v to moc neverim kdyz vsechny GOWy jsou si podobny jak vejce vejci.
Což už jsou do ofiko oznámení vše jen spekulace. O Krata bych nerad přišel, ale ždímat tu postavu donekonečna taky nelze. Prequelů jsme tu měli dost a pohnout se směrem kupředu taky není nic lehkýho, že... pokud nepočítám původní Jeffeho nápad s obsazením Řecka božstvy z jiných zemí, tomu bych se asi nebránil...
EddyBrockJr: Reboot v tom slova smyslu, ze to bude jina mytologie a nejspis i jiny protagonista.
Bohužel bylo také řečeno, že se může jednat o reboot... [s10]
Tak to je super [s16] Kratose není nikdy dost :D
Pred par mesici Cory rekl, ze jeho hra je v rane fazi vyvoje. Nejpis se neukaze ani na E3 2015. Ted uz je asi jasne, ze mluvil o GOW4.
Kratos musí zůstat. Jinak naprosto úžasná zpráva, a obrovská rána pro MS prudily.
[s7]
To bylo jasny uz v den vydani ps4 ze GoW bude [s14] Jsem zvedavy jesi bude novi GoW v pevne ci 3D kamere ... Santa Monica dela jeste nejakou jinou hru - ja osobne novim GoW nepohrdnu , ale nova znacka me laka ...
Asi nebyly nápady na novou sérii... :D
Tenhle masokombinat miluji, tohle je paradni zprava.
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES !
No do pr... To Sony tedy jede [s7]
dík za info, mi to bohužel opravil word
Kachlo, nepleteš si to s Pánem prstenů? Je to Cory Barlog a ne Balrog [s16]
Jinak skvělá zpráva, snad se tam nebudou snažit zase dát multiplayer a místo toho se plně zaměří na co nejlepší single. A ještě by mohli časem vydat God of War: The Kratos Collection po vzoru Halo.
Joooooooooooooooooooooooooooo [s7][s7][s7]