Konzolista.cz

Rustchynsky: Problémy se servery se nedaly předvídat, přemýšlíme nad odškodněním hráčů

novinkaúterý 14. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Rustchynsky: Problémy se servery se nedaly předvídat, přemýšlíme nad odškodněním hráčů
Je tomu už zhruba týden, co vyšla závodní hra DriveClub. Každý by tak určitě čekal, že vše poběží bez problémů, ale není tomu tak. Servery pro online část stále neběží, alespoň ne všem, což je velká ostuda nejen pro vývojáře z Evolution Studios, ale také Sony. Paul Rustchynsky je v poslední době hodně aktivní na twitteru a neváhá odpovídat hráčům na otázky, a nyní se vyjádřil i k celé situaci. „Probíhal uzavřený betatest, který počítal s desítkami tisíc hráčů, a problémy se během něho neobjevily, takže jsme věřili, že je vše perfektně připraveno. Když proto nastaly problémy, bylo to naprosto nečekané,“ napsal Paul. Ten rovněž dodal, že v současnosti pracují usilovně 24 hodin každý den na opravě, aby bylo možné co nejdříve bezproblémově hrát. Za vše podle všeho nemůžou ani tak servery, ale spíše jejich nastavení a následně kód hry. Paul také zmínil, že v současnosti i řeší případné odškodnění pro hráče, kteří si hru koupili, protože chápou, že něco takového není přípustné. Budou nás o případných kompenzacích informovat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (60)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
RagingInsane
👍1

Ja som si kupil tu PS Plus upgrade verziu a nelutujem ani cent co som do toho dal, hra je zabavna a neomrzi, je pravda ze ju este nemam prejdenu lebo slackujem a vlastne som na tu hru namotal aj priatela mojej sestry tak sa to vcera hral dost dlho on :D

Online, neonline, par krat mi to nabehlo a aj na dost dlhu dobu, aspon som si stihol spravit svoj club a nabrat tam priatela mojej sestry nech mi pocas mojej nepritomnosti a online stavu hry leveluje club :D

Driveclub nieje dokonala hra, ale je pekna, zabavna a trosku aj navykova :D To je to co mne na dlhu zabavku staci :)

Tex-Calder
👎1

MAJSTA A ktere blbce myslis? Myslis ty prvni tri v tomhle prispevku? link +ti, co jim hned dali like.

To byla rychlost! Jak vosy na med. Tady je videt, ze ti modri ty zelene blbosti prevysuji nejmene dvojnasobne...

argokib
argokib #PS space
👍5

Takže k věci: Online zatim sice nefunguje ale i když je tahle hra stavěná hlavně na multáku tak to paradoxně vůbec nevadí protože už v kariéře offline je AI soupeřů nebývale výborná.

"Nářky" zelených mužíků co tu hru viděli z rychlíku docela chápu.Tahle hra z mýho pohledu nemá co se týče požitku z jízdy konkurenci.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍3

Kluci se bojí dát i fotku do profilovky... Třeba trojbodka se nemá přece za co stydět link A jinak asi takhle : link

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

bf333: je to zvláštní, rozklikneš si ho a nic na čem hraje, nic o sobě, nikde nic, jen nízký level a chytrý jak rádio a že jich je a všichni Xboti, že by náhoda[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

xman: mě je hodně přes 40 let a jestli ti moje komenty nepřipadají rozumný, tak to je holt život[s6] Ale vedle lidí jako drotár, nebo Obama, drogba, jsem naprosto v pohodě, už třeba proto, že nedávám xkovým hrám naschvál nízky známky, když jsem je nehrál.

xman
👎1

Teď si mě odhalil šmoulo!

bf333
bf333 #Ravens
👍4

stinky_ono se staci podivat na jeho lvl3,dalsi multak,banan...

xman
👎1

Hele Stinky, ty ses tady několikrát vyjadřoval, že už v hraní jsi něco zažil tzn. že ti může být už přes 30let a měl bys mít rozum. Ale tvé komentáře tomu neodpovídají.

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

xman: ano viděl a mockrát, ještě si tam přidej kazisvěta. Live mě stále nejede.

xman
👎1

Hm taky odpověď, nicméně svědčí o tvé inteligenci.

bf333
bf333 #Ravens
👍4

xman_Treba ten posledni...Cau a pozdravuj...

xman
👍1
👎1

bf333 ja tě neuražim, ale očividně ty máš nějaký problém, napiš mi jeden jediný můj přizpěvek, který dokazuje že mam v hlavě podle tebe vymeteno.

bf333
bf333 #Ravens
👍4

xman droga obama miky ...nebo kdo si:Ja mam zameteno,Vy vymeteno....

xman
👎1

bf333 a co děláte vy u xbox diskuzí, zameť si před vlastním prahem

bf333
bf333 #Ravens
👍5

Je vazne k posrani,ze multi jako xman a spol,si resi mindraky u PS novinek a u hejlou maji 6 komentu... ...

xman
👎1

Stinky a viděl si mě, drogbaze nebo trojbodku napsat hned jako první nějaký urážlivý příspěvek? Vždycky to byla reakce na vaše hulvátské chování a napadání.

bf333
bf333 #Ravens
👍5

Muze nekdo banovat vulgarni madary? Dekuji

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3

xman: já jsem jim to říkal, že si lidi jako ty, trojbodka, drodbazzzz nemají brát za vzor, ale copak tě někdo poslechne[s6]

xman
👍2
👎1

Jistě se mezi majiteli PS4 najdou opravdoví pařani, kteří dokážou byt objektivní s hlavou na krku. Ale jsou tady někteří zaslepenci, kteří tady nadávají na všechny majitele xboxu, poukazujou jak tady xboti kurví diskuze u PS her a přitom jakmile vyjde článek o xboxu tak tam první reakce jsou od nich jak to je nahovno a xbox je na hovno. Sami si pořádně nevidí do huby viď Majsta a spol.

Krox
Krox #noping out
👍5

zurgut303: PS4 je moje první konzole v životě a DC je moje první zavodní hra na konzoli a viš co? je to BOMBA! :P

6y

Deaddy: toho se take bojim ze v onlinu to budou destructionderby a ze vyvojari to vedi ze ten online nebude stat za nic a proto to jeste odsovaji. Neda se tu jesdit ciste treba jako v gt

6y
👍1

Soky ty mi davas[s6] teda spis tem xbotum.. musel jsem se zaregistrovat. Jinak DC je celkem dobrej cekal jsem sice vic, ale na to ze je to takova poloarkada tak to celkem jde. Graficky super a i na 3,6m uhlopricce je to ze 4 metru krasne cisty. Ted mam 500rs a pred tim jsem mel g25 na gt5 a 6ku. Volant na ps3 maka bez problemu i v menu funguje tam ps tlacitko. Na ps4 nic a hru musim poustet nekolikrat aby se mi k tomu volant vubec nacetl. A pak ve hre se zase musi ovladat pres volant. Na ps3 jsem byl zvyklej, ze kdyz u me jezdil nejakej novacek tak jsem mu to nastavoval ovladacem. Jo a zvuk bych asi taky moc nepochvalil. Tesil jsem se na poradnej zvuk motoru a jsou strasne spatne slyset. Musim to dat hodne nahlas abych si jizdu uzil. Jo a razeni od th8rs tu take negunguje[s8] tak snad se dockame lepsich zavodu na ps4 u project cars...

DeaddySvk
👎1

Online som skusil este kym to slo 2 timy superia proti sebe najhorsi natom je ten zly kolizny model pretoze super s druheho timu doteba narazi v plnej rychlosti ty das hodiny a jeho to vobec nespomali alebo niektori ani nebrzdia a odrazaju sa rovno v zakrutach ovas a stabilita aut rovnaka ako keby sa ani nic nedialo... hru som nastastie uz predal nezaujala ma buduci mesiac budu lepsie auta na ps4 nie tento hnoj...

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👎5

A modrá lůza se projevila[s15]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍9
👎1

Zelena lůza v čele s trojbuzničkou opět útočí. Papundeklová forza a polní závody už netáhnou, tak tu chodí pouštět exkrementy z úst. Jinak článek je jasný v nejbližší době spustí online a bude bonus :) A xboti budou dál čumět do prázdna a utírat prach z xbone...

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👎1

ElectroWorld ho měl ofico

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

Mitsu: vzhledem k počtu prodaných kusů 1 Xboxu ve světě a to že se u nás nikdy neprodával, je debata o něm, jak o jitrnici co svět neviděl, ale byl o pár vteřin první.

Jinak live mě stále nejede.

eeeee
eeeee #můj názor
👍6

Koukam ze ubozi xsroti se tady zavisti sziraji a tak aspon plivou jedovate sliny :-).

Banan
👍7

zurgut303: jo a chlápaci s velkým údem si kupuji Xbox One :D ... ještě nějakou statisktiku bys neměl ? :D

Související články

Nejčtenější články