Konzolista.cz

Ru Weerasuriya se vyjádřil k debatám o délce The Order: 1886 + TV reklama

novinkapondělí 16. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Ru Weerasuriya se vyjádřil k debatám o délce The Order: 1886 + TV reklama
V posledních dnech se hodně mluví o akční hře The Order: 1886, o její délce a dalších věcech. Moc si nepamatujeme hru, kolem které by se strhnul takový hate už prakticky od oznámení a vyvrcholil několik dní před vydáním, což samozřejmě vývojáře mrzí a na náladě jim rozhodně nepřidává. Nyní se k tomuto vyjádřil i Ru Weerasuriya, zakladatel studia Ready at Dawn. „Délka hry je důležitá, každá ale má vlastní, aby mohla vyprávět svůj příběh. Některé hry mohou být dlouhé, některé krátké. Stále si pamatuji, jak jsem dohrál Modern Warfare za tři a půl nebo čtyři hodiny, ale skvěle jsem se během kampaně bavil. My neděláme krátkou hru, ale něco, co vás odmění a dá otázky, na které můžete najít odpověď dalším hraním nebo někdy v budoucnu,“ naznačil Ru Weerasuriya možné pokračování. „Já naprosto chápu lidi. Měli jsme to v našich hlavách. Víme, že se chtějí bavit, a třeba mají hry, které mohou hrát déle. Průmysl je ale o rozmanitosti. Je to jako s filmy. Když máte tříhodinový film, neznamená to, že bude lepší,“ dodává, přičemž si uvědomuje, že nemůže s The Order: 1886 uspokojit všechny hráče, protože ne každý má rád žánr, do něhož patří. Více se o hře dočtete v naší čtvrteční recenzi. Jen dodáme, abyste se nedívali na uniklá videa, akorát si zkazíte zážitek z následného hraní.
Zdroj: Eurogamer.net
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (90)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bf333
bf333 #Ravens
👍3

Nekteri snad usinaji s myslenkou co druhy den o Orderu vypoti...

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍2

tak nakonace člověk co nejvíc řve nemá ani PS4...to už je moc i na mě[s6][s6][s6]..pátek rozhodne! The Order rules [s7][s7][s7]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍2

Jac žena ti ho zakázala co?

bf333
bf333 #Ravens
👍1

Dalsi co ma dohrano na YT,no super.

bf333
bf333 #Ravens
👍2

No na to ze udajne jaccomo hry nehraje,PS4 nema,ho Order po ''zahrani'' na YT zajima nesmirne.Ne jen tady u novinek,ale i na chatu tim zije nejaky ten patek.Asi to bude vazne bomba,kdyz to takhle tahne i nehrace[s1]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍3

Jacomo. Pěkně ti order leží v žaludku co? Neboj taky se dočkáš někdy něčeho. Akorát jestli ti to bude dost dobré. Na live playstation to sleduji online a musím říct že jako mazec, typek si chválí ovládání a přirovnává ho ke gearsům. A o grafice nemluvím, bezkonkurenčně nejhezčí co jsme za konzolích do teď viděli. Sledoval jsem kapitolu 5 a dohrání asi na hard a proskoumával kde co tak rovných 50minut. Kapitol ruzne dlouhych je 20.

oko23
👍1

Nejlepší prostě bude si počkat na ohlasy hráčů, kteří pak zhodnotí samotnou délku hry.

Takhle se tu můžeme jen dohadovat, protože jeden tvrdí to a ten zas tohle.

Yasuke
Yasuke #woke
👍1

MW 2 nebo 3 (jednicku tezko) mohl klidne dohrat za 4 hodiny (taky mi to zabralo max. 5 hodin), ale po dohrani jsem v MP nahral dalsich skoro 200 hodin (dle steamu). V coopu a Sp mam celkem 80 hodin, ale kampan jsem hral jen 2x, takze na ten coop pripada nejakych 70 hodin...

Tahle singleplayerova hra mi po dohrani uz nenabidne a hrat ji 5x dokola by me fakt nebavilo. Mozna tak kazdy rok jednou....

Plnou cenu bych v dnesni dobe za hru s takhle kratkym singlem (to je pro me vsechno pod 15 hodin) fakt nedal, kdyz bych vedel, ze po dohrani tam uz neni, co delat a mohla by byt sebelepsi. Takze za me jedine bazar. [s14]

ST.PETER33
👍2

Ja sa tesim objednal som si zberatelsku ediciu a hate ma netrapi.Komu to vadi nech nekupuje

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Kostej-cz: O tom právě mluvím. "podle konzolisty a zdejsich komentu poznas jen to ze za vsim vlastne stoji plejky" a já prostě nechápu proč. Já se samozřejmě dívám do světa, hry mě živý a tak se o ně zajímám. Ale nechápu proč se tohle děje na konzolistovi a proč to konkretně tady tolik hrotíte. To už je horší jak na fotbale :D

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍2

Order jede..poslední dvě novinky a obě +100 příspěvků[s14][s16]

jedinyrozumny
👍1

Já věděl, že se tady znovu pobavím. Konzolistu už dávno neberu jako herní web, ale jako "Dikobraz" (nebo co se dneska vydává za podobný časopis). 100 komentářů a 90% se řeší kraviny, padají urážky a nic podstatného se člověk nedozví.

Mimochodem někde někdo dostal ban, že urážel homosexuály. Pros se nedávají bany i za urážky "opačně" smýšlejících hráčů? Proč se nesmí urážet homosexuál, ale majitel konkurenčních konzolí (PC hráč) se urážet může? Rasismus jako rasismus. [s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍2

Jsem rád, že jsem se stal jednotkou toho největšího zla na zemi, kluci :D Od hatovaného Orderu až po rozbití zeměkoule, díky :D

pishin
pishin #Pikhoved!
👍1

Stinky mluvíš mě z duše ...měl jsem tady rozepsanej post že Soky muže za hladomor v africe... asi jsem to nějak poslal vzduchem :D

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍6

Soky je démon, ten může za všechno i za hladomor v Africe a KLDR[s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍9

Stinky: já už jen vzpomínám, dneska to je samý holátko :) A taky ty starý porna, tos nepoznal jestli někdo souloží, nebo jestli zrovna nejí Waldemar Matuška párek :D

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3

TNT : Tak bys mel vedet kdo ten hate zacal - po prvnim gameplay videu se hnet zaclo Orderu rikat tupoidni tunel - pruhy katastrofa - nehratelne jen odklikavacka . Pak prisla druha faze utoku a to utok na samotne vyvojare a ver ze se hraci nevyjadrovaly moc pekne . Nasleduje treti utok na delku hry - ktery musi hajit sami vyvojari . Ja beru krytiku na hru , ALE ! az po vydani . Tady v tehle kauze totiz hraje roly cista zavist nic jinyho . YT player nam podstrkuje video cele hry na eZ obtiznost , aby vsem ukazal jak je ta hra kratka a nudna - doufam ze ho ceka soud za poskozovani licencnich prav a za pomluvu . Pak jsou tu hraci co hru uz hraly a maji jasno - Pishin to tu krasne vypsal ... Nepamatuji si nikdy ze by to bylo naopak ze by PS hraci zacly utocit na vyvojare treba na Quantum Break nebo na jinou hru - a to kdyz hra jeste ani NEVYSLA !!! Abys pochopil musis se divat do sveta co se deje - podle konzolisty a zdejsich komentu poznas jen to ze za vsim vlastne stoji plejky a vcele je Soky samozrejmne [s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍6

soky:To je hrozná doba, oholený a potetovaný. Rezavý bobr forever, já jsem ještě stará škola a bez chlupů se netrefím[s6]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍2

Stinky: Holky už bobry prý nenosej :D

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍1

Gmok...prumer taky,na metacritic prece :D....typuji 85

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍6

elypsa: Ježíš nejsem, jako lichotí mě to, co si o mě myslíš, ale fakt ne[s6] Zlatý Kazisvět, člověk s vytříbeným smyslem pro humor, který poznal vtip a nadsázku, aniž ho musela kopat okovanou botou do hlavy. Sluníčko svítí, pivo je vychlazený, holky mají bobry umytý a nachystaný, stačí jen natáhnout ruku. Tak přestaňte být kyselý a zasmějte se. Kluci pro nás chystají hry tak dlouhý jak jen to jde, někdy i pět a půl hodiny[s6]

qbickcze
👍5

Uz aby byl patek,neskutecne se tesim.Mimochodem,kdyz tu ctu ty zavistive zvasty od nekterych zelenacu,kdy vam vychazi nejaka nova AAA exkluzivita na Xbone?

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍7

Každého zajímá jen délka a co průměr?!? [s6]

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Kostej-cz: Nepřijde ti že to trochu přeháníš? Co se děje kolem Order?? Zmatený možná jsem, protože nevnímám jen tu jednu PS pravdu. Neboj diskuze sleduju už dlouho a vidim co se tu děje. To totiž nemá obdoby. Hate mezi hráčema, jenom kvůli platformě. Samozřejmě chapu že tě naštvalo co jsem napsal... :) Ale hádat se nebudu.

Banan
👍2

Stale to samé dokola. Jeden napiše "Fail" a další tři individua se mu to snaží rozmluvit.

Marllone
Marllone #Madao

Koukám na walktrough, a první hodinu hry jsem nezaznamenal žádnou hudbu. Doufám, že je to jen nějaká beta co ten člověk hraje, jinak to je docela bizár.

ondras
ondras #ondrasu

Soky, nemyslím si. Anebo ano, ale jen z části. Je pravda, že zkušenosti vývojářů, ladění enginu atd. má za následek hezčí hry na konci jedné generace. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že k největšímu grafickému skoku dojde vždy s přechodem na novou generaci.

Limity jsou tedy dva. Stroj a člověk, který říká stroji co má dělat. Stroj jede stále více méně na maximum své schopnosti, ale člověk to může udělat hru postupem času o něco málo líp. Výměnou a zrychlením stroje se ale hranice možností výrazně posunou.

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍3

Me zadny hate nerozhodi....pac to neberu smrtelne vazne ale j pouze jen jako dalsi zabavnou hru,kterou navic netreba platit [s6]

pishin
pishin #Pikhoved!
👍6

Mě přijde ubohost trávit 6hodin koukáním na video hraní... jakej to ma smysl!

...je to stejný když panic čumí na porno, taky ten jeho dojem ze ''sexu'' kterej teď měl před obrazovkou je takovej ...lichej

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍4

Tak kluci od jiné platformy rozjedou svůj životní hate z YT videa a pak se diví a drtí vzteky myš, nebo mobil, když jim napíšu ať si hledí svých očekávaných her :D

Související články

Nejčtenější články