novinkaActivisionps4xone
Rozšíření Black Armory pro Destiny 2 vyjde začátkem prosince
Martin Šmíd
Studio Bungie v posledním updatu na svém webu zveřejnilo, že ačkoliv pátá sezóna Season of the Forge v akční hře Destiny 2 začne už 27. listopadu, nové rozšíření Black Armory vyjde 4. prosince. To přinese nové mise, nový raid i vybavení. Koncem listopadu pak hodlají vývojáři vydat i speciální deníček, v němž všechny plánované změny pro pátou sezónu odhalí. Už nyní ovšem víme, že velké změny postihnou Gambit. Denní úkoly budou dávat více bodů do ranku, přibude i speciální legendární zbraň, jako je tomu v Cruciblu, a další novinky. Fanoušci se tedy mají na co těšit.
Pátá sezóna Season of the Forge bude trvat do 4. března příštího roku. Pak začne šestá sezóna a s ní vyjde další rozšíření Joker’s Wild.
ZdrojTisková zpráva
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
15 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Bungie
- Vydavatel
- Activision
- Vydání
- 4. prosince 2018
Reklama


Komentáře (7)
Přesně tak. Mě už to teď přestává bavit. DLC bylo dobré, ale ani náhodou jak někteří proklamovali nedosahuje velikosti TTK. Prostě celkově Destiny 2 se těžce nepovedlo. Bohužel
Pokud do te hry nepridaji staré dobre Trials z 1, tak ta hra zase umře, jelikož už teď skomira. Nějaké dlc na týden, byt muže byt kvalitní, tu hru nezachrání.
Light by měl jít, už jen kvůli tomu, že v lore je napsané (nevím to přesně), že kletba půjde zlomit jen někým s číslem 999, takže by se power měl postupně zvedat na tuto hodnotu, počítám že do dalšího velkého Anual passu, protože velké DLC pro D2 již být nemá
Už sa teším na toto dlc
Paráda, už se těším Ale, hlavně ať opraví chybnou trofej: Lest Ye BE Judget, kterou nemám hotovou
porad nejake zmeny. to musi lidi co jsou konzervy hodne srat...
Light pujde nahoru nebo ne?
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.