Konzolista.cz

Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI

novinkasobota 27. června 2026Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
Tento týden odstartovaly předobjednávky na akční hru Grand Theft Auto VI od studia Rockstar Games. Hráče, kteří dávají přednost fyzickému médiu, určitě nepotěšilo, že v krabičce od hry bude pouze klíč k uplatnění na PlayStation Store nebo Xbox Store. Záhy se objevila informace, že bychom se diskové verze nakonec mohli dočkat, a to relativně brzy, ale zřejmě se nezakládala na skutečnosti. Respektovaný magazín The Hollywood Reporter přišel s informací ze svých vlastních zdrojů, které tvrdí, že disková verze nebude a ani s ní Rockstar Games nepočítá do budoucna. „V tuto chvíli neexistují žádné plány na vydání diskové verze Grand Theft Auto VI – ani při vydání hry, ani o několik měsíců později.“ Samozřejmě není všem dnům konec, ale nyní to na diskovou verzi opravdu nevypadá.
Zdroj: The Hollywood Reporter
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (4)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
ONE OFTHEBIGGEST
ONE OFTHEBIGGEST #KH 💖💖💖💖
👍1

Tohle není moc dobrý, protože hru v podstatě člověk nevlastní, a vlastní jen její licenci. Samozřejmě, oni to vždycky píšou v EULA, ale málokdo to čte. Teď je naprosto krásná ukázka toho, co udělal Playstation. Lidi si koupily filmy, a už se na ně nepodívají, protože SONY už došly licence, takže i ten co zakoupil, má smůlu.

Pěkný to rozhodně není, ale člověk s tím souhlasí když projíždí EULU, a ignoruje. Tohle má samozřejmě jak Steam, který už vyloženě píše, že se jedná o licenci, takže člověk nemusí číst haldu textu, aby to zjistil.

Tady doufám, že R* to jednou dá, na ten disk i herníma datama, aby to hráč vlastnil a nekupoval si licenci. Digital je v tomhle případě hodně veliký zlo, a vždycky by měla existovat cesta, aby to člověk mohl mít fyzicky, je to nesmysl, aby to tak nebylo. Bohužel, v dnešní době, ale neznamená disk= hra na disku. Jsou někteří, kteří prodají fyzickou verzi hry, kde je pouze instalátor, a hru si stáhnete z netu, což není taky dobrý. link link

Obrázek v komentáři

Kenny Powers

Neee! 😩 Tak beru kódík no 🤷🏻‍♂️

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #BLOOD RAIN
👍2

Obrázek v komentáři

Yasuke
Yasuke #woke

Krabička mi bude chybět, ale co se dá dělat. Nejlepší hru si kvůli tomu utéct nenechám.