Konzolista.cz

Rise Of The Tomb Raider na obálce nového Game Informeru

novinkaúterý 3. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Rise Of The Tomb Raider na obálce nového Game Informeru
Magazín Game Informer před několika minutami odhalil svoji novou obálku, na níž je připravovaná akční hra Rise Of The Tomb Raider od studia Crystal Dynamics, která vyjde koncem roku pro konzole Xbox One a Xbox 360. Studio ovšem v magazínu nevyloučilo ani pozdější port pro ostatní platformy, který je ostatně docela pravděpodobný. Ostatně příští rok bude Lara slavit své dvacáté narozeniny. Každopádně Lara se v novém dobrodružství vydá do Sibiře, aby pátrala po tajemství nesmrtelnosti. Níže v novince se můžete podívat na obálku magazínu, první obrázek a video.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (11)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Aligator
Aligator ##PlayGames
👍1

Tak tak, neni moc co zavidet, nakolko v case Tomb Ridera vyjde bozsky Uncharted, a neskor tato MS "exkluzivitka" vyjde aj na Ps4, takze nie je o com. Her bude v zime skratka mrtne, takze pockat si na TR nebude najmensi problem.

ondras
ondras #ondrasu
👍1

Také se moc těším a přeju si, ať se obě hry (TR i U4) povedou. Užiju si je obě. Nejprve U4 a následně kvůli časové exclusivitě i TR. Obě placky by se mi do konzole stejně nevlezly najednou. Fakt, že si ty hry přímo konkurují je pro nás hráče výborný, alespoň se vývojáři budou snažit o to víc vzájemně se trumfnout...

man004
man004 #man004
👍1
👎1

na jaro 2016 to xbox bude mat nabity chlapci takze ahojte :D že by xbox vytiahol zbrane Emotikona smile Přinášíme vám další informace z rozhovoru s kreativním ředitelem Microsoft Studios, kterým je Ken Lobb. Včera jste si mohli přečíst o titulech Scalebound a Phantom Dust, a do toho ještě byla oznámena Forza Motorsport 6. Xbox zkrátka jede. Jak všichni víme, tak Microsoft má dosti nabitý program pro Xbox One na letošní podzim. Doposud jsou na podzim potvrzeny tituly Halo 5: Guardians, Quantum Break a Rise of the Tomb Raider a dá se téměř s jistotou říct, že na podzim vyjde i Forza Motorsport 6. Na tento rok je potvrzeno i RPG Fable Legends, i když se u něj spíše doufá, že dorazí v létě, ačkoliv zatím nic není potvrzeno.

Letošní podzim tedy bude parádní, ale spousta hráčů má oprávněné obavy, že první polovina roku spolu s přechodem do podzimu bude slabší. Sice se na jaře dočkáme exkluzivit Ori and the Blind Forest, ScreamRide a State of Decay: Year-One Survival Edition, ale to jsou spíše menší tituly. Ken Lobb ale v nedávném rozhovoru řekl toto: „Máme několik dalších věcí, které vyjdou před podzimem, které ještě nebyly oznámeny.“ Podle filozofie Phila Spencera, vedoucího divize Xbox, řekl Lobb, že se nesnaží hry směřovat na specifický měsíc, ale v zásadě záleží na tom, kdy je hra připravena. Kreativní ředitel pro Microsoft Studios také dodal, že zmíněné tituly, které vyjdou před těmi velkými podzimními, hráče potěší a především překvapí, až o nich uslyší. Snad se tak můžeme těšit na zajímavé tituly a oznámení, kdy jedno z nich v podobě Forza Motorsport 6 se uskutečnilo pár dní po tomto rozhovoru. V současnosti už má Microsoft naplánované i tituly na jaro 2016, takže pokud bude letošní první polovina roku trochu slabší, tak příští rok nám to rozhodně vynahradí. Určitě se můžeme těšit na spoustu nezávislých projektů, které na Xbox One vyjdou exkluzivně v rámci programu ID@Xbox a třeba se vrátí i populární letní akce Summer of Arcade. Na E3 určitě budou také zajímavá oznámení a dokonce se spekuluje o kolekci Gears of War. [s9]

snoopy
snoopy #PS3/XsX

Podle mě ta to hra ,bude na všech platformách. Je možné ,že na začátky bude jen na Xone a X360 kvůli 20 výročí, po určité době ( podle mého názoru do půl roku),však bude uvolněna na ostatní konzole.

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍2

To je krasa [s7]

TombRaider
TombRaider #Legenda
👍3

[s7][s7][s7]

Lapaj_svk
👍4

Rise of the Tomb Raider ticho závidím vlastníkom Xboxov a ešte aj quantum break to je tiež luxus

toshiba25

tyvole, já se nato těším jako malý kluk, už ať to výjde! :-)

Pan T
Pan T #Drifter
👍8

Sibiř a pátrání po tajemství nesmrtelnosti zní moc lákavě.[s7]

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍11
👎2

příští rok bude slavit už 20.narozeniny ?? týý joooo, jsem už asi starý, s Larou jsem začínal hrát na PS, život mi neotravoval žadný xbox a bylo fajn.

Doufám, že to příští rok LARA pořádně oslaví na PS4 [s12][s12][s12][s12]

kornel
👎3

konečně, snad se Lara vrátí do starých kolejí....to poslední hemžení v mraveništi si určitě kupovat nebudu ...

Související články

Nejčtenější články