Rise Of The Tomb Raider na obálce nového Game Informeru
novinka•úterý 3. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Square Enix
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (11)
Tak tak, neni moc co zavidet, nakolko v case Tomb Ridera vyjde bozsky Uncharted, a neskor tato MS "exkluzivitka" vyjde aj na Ps4, takze nie je o com. Her bude v zime skratka mrtne, takze pockat si na TR nebude najmensi problem.
Také se moc těším a přeju si, ať se obě hry (TR i U4) povedou. Užiju si je obě. Nejprve U4 a následně kvůli časové exclusivitě i TR. Obě placky by se mi do konzole stejně nevlezly najednou. Fakt, že si ty hry přímo konkurují je pro nás hráče výborný, alespoň se vývojáři budou snažit o to víc vzájemně se trumfnout...
na jaro 2016 to xbox bude mat nabity chlapci takze ahojte :D že by xbox vytiahol zbrane Emotikona smile Přinášíme vám další informace z rozhovoru s kreativním ředitelem Microsoft Studios, kterým je Ken Lobb. Včera jste si mohli přečíst o titulech Scalebound a Phantom Dust, a do toho ještě byla oznámena Forza Motorsport 6. Xbox zkrátka jede. Jak všichni víme, tak Microsoft má dosti nabitý program pro Xbox One na letošní podzim. Doposud jsou na podzim potvrzeny tituly Halo 5: Guardians, Quantum Break a Rise of the Tomb Raider a dá se téměř s jistotou říct, že na podzim vyjde i Forza Motorsport 6. Na tento rok je potvrzeno i RPG Fable Legends, i když se u něj spíše doufá, že dorazí v létě, ačkoliv zatím nic není potvrzeno.
Letošní podzim tedy bude parádní, ale spousta hráčů má oprávněné obavy, že první polovina roku spolu s přechodem do podzimu bude slabší. Sice se na jaře dočkáme exkluzivit Ori and the Blind Forest, ScreamRide a State of Decay: Year-One Survival Edition, ale to jsou spíše menší tituly. Ken Lobb ale v nedávném rozhovoru řekl toto: „Máme několik dalších věcí, které vyjdou před podzimem, které ještě nebyly oznámeny.“ Podle filozofie Phila Spencera, vedoucího divize Xbox, řekl Lobb, že se nesnaží hry směřovat na specifický měsíc, ale v zásadě záleží na tom, kdy je hra připravena. Kreativní ředitel pro Microsoft Studios také dodal, že zmíněné tituly, které vyjdou před těmi velkými podzimními, hráče potěší a především překvapí, až o nich uslyší. Snad se tak můžeme těšit na zajímavé tituly a oznámení, kdy jedno z nich v podobě Forza Motorsport 6 se uskutečnilo pár dní po tomto rozhovoru. V současnosti už má Microsoft naplánované i tituly na jaro 2016, takže pokud bude letošní první polovina roku trochu slabší, tak příští rok nám to rozhodně vynahradí. Určitě se můžeme těšit na spoustu nezávislých projektů, které na Xbox One vyjdou exkluzivně v rámci programu ID@Xbox a třeba se vrátí i populární letní akce Summer of Arcade. Na E3 určitě budou také zajímavá oznámení a dokonce se spekuluje o kolekci Gears of War. [s9]
Podle mě ta to hra ,bude na všech platformách. Je možné ,že na začátky bude jen na Xone a X360 kvůli 20 výročí, po určité době ( podle mého názoru do půl roku),však bude uvolněna na ostatní konzole.
To je krasa [s7]
[s7][s7][s7]
Rise of the Tomb Raider ticho závidím vlastníkom Xboxov a ešte aj quantum break to je tiež luxus
tyvole, já se nato těším jako malý kluk, už ať to výjde! :-)
Sibiř a pátrání po tajemství nesmrtelnosti zní moc lákavě.[s7]
příští rok bude slavit už 20.narozeniny ?? týý joooo, jsem už asi starý, s Larou jsem začínal hrát na PS, život mi neotravoval žadný xbox a bylo fajn.
Doufám, že to příští rok LARA pořádně oslaví na PS4 [s12][s12][s12][s12]
konečně, snad se Lara vrátí do starých kolejí....to poslední hemžení v mraveništi si určitě kupovat nebudu ...