Režisér Homefront: The Revolution opustil Crytek UK, další jsou na odchodu

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
Komentáře (15)
Ja bych taky uvital Sony s kterou uz ziji od PSX tedy r.1997,ale nezavisly by mohly dat podobny pruvan jako u Bornout.O PC scene vim,ale stale je to zlomek trzeb na konzolych.Navic ja jsem konzolista a (pardon) Pchci uz nechci ani videt mozna tablet,ale mam PSP a PS VITA tak neni duvod. Ted se pripravuji na nastup PS4,kre chci mit vse vychitany hlavne zvuk a muze zacit next gen.Navic na PS3 a PS VITA mam stale vo hrat a prev Uncharted 4 mel byt letos prvni tahak.Bohuzel nevijde tak jsem aspon letos koupil PS VITA .Co se tyce konkurence tak X One vzadnem pripade uz proto jak nqm lhaly do skonani sveta,navzdy X360 konec a to same u X One.Ale zas me letos prekvapulo Wii U a to pokud to bude mozne bude druha konzole.Asi po 10 letech se v
V V
ratim,uz pro to ze Nintendo udelali pln zmen.Popravde uz jsem tomu neveril.Moje nej konzole od Nintenda je SNES,N64 bohzel s Gamecube jsem se nechal napalit a da se rici,ze jsem s Nintendaem skoncil.Wii sice uspech,ale jaka grafika te uvita jd od Nintenda obohozt.Napd Medal od Honor Heros (PSP) se obevilo i na Wii,ale temer ve srejne grafice.Pokud mam TV HD chci lhry v podobnym spracovanim.Toti ma Playstation Platform.
to jiridvorak: to bylo vzdycky a je to jako PC vs konzole a jine flamy tohle proste nevyresis a piratit se bude vzdycky, ikdyž v dnesni době prodeje na PC se prudce zvyšujou každopadně EA vydava hry od CRYTEKu pokud dobře vim ale nejsem si jist že to koupi to bych spiše vice veril tomu SONY
Zdravim vsechny,ale krom MS a SONY uvazuje o koupi gigant EA.Vzpominate na Bornout,ktery vlastnil Aklaim ? Po prodeji z teto znacky udelala EA naprosty skvost.Kez by stejny scenar byl i u Crytek.
Souhlasim,ze Crytek prevazne prodelal na PC a nelegalnich kopii.Tyto pirati neznicily jen jedno studio,ake cela plejada studii kvuly piratum konci.Za tyhle hrace bych nejradeji vykopal valecnou sekeru.Bohuzel to byli i u Psone,PS2 a PSP.Ty lidi nechapu,kdyz chci hrat musim zaplatit,bohuzel v Cine se s tohoti vyklubal super byznis,ktery je celosvetove distribuovan.My hraci pak brecime,z zanikaji zname znacky.
jakožto vlastnik PS4 a fanda CRYTEK studia bych si nepřal nic jineho, než aby SONY koupilo CRYTEK každopadně pokud CRYTEK krachne tak jako THQ tak nevim co budu hrat, sport pičoviny od EA a CODka od actishitgame makeru?!
To asi fakt ne no [s6]
Tak, aby jsi měl radost, tak jsem to přepsal i když člověk nikdy neví, ale to asi nehrozí[s6]
No vzhledem k jejich situaci bych řekl, že Crytek si asi Sony nekoupí... [s6][s6] "pokud Crytek koupí SONY" každý asi pochopil jak jsi to myslel, věta ale vyzněla tak, že má Crytek odkoupit Sony. :D
Tak pokud SONY koupí Crytek, tak to bude si myslím super. Na Homefrontu se bude dále pracovat, ale to samozřejmě i když Crytek koupí kdokoliv jiný a navíc každého studia je škoda. Nikdo nikoho nenutí si hry pokud se mu nelíbí kupovat, takže pokud by šlo opravdu o hodně mizerný studio, tak už by dávno zaniklo. Někomu se Crysis líbí někomu ne. Já jsem ho hrál a zas tak špatná hra to nebyla, to jsou teda i horší hry...
A Ryse mohlo být supr hra, ale podle mě byla stejně uspěchaně udělaná jako třeba Watch Dogs, takže co se týká obou her, tak číslo 2 už by mohlo být někde jinde.
No tím že si MS zaplatil exkluzivitu jim myslím do sraček nepomohl, na vydání sice tlačili, ale i kdyby to vyšlo o měsíc později, tak kampaň by prodloužit nestihli, do sraček je dostal spíš několikaletý hate a (podle mě) až příliš krutí recenzenti. Hra je to sice zábavná, ale lidi dávají na dojmy a ne fakta, takže když každej druhej debil píše na netu jaká je to sračka, tak se prodejům moc nedaří...
Fucku: jsem želbohu v práci, takže hlazení VAIA, by mohlo špatně působit na zákazníky[s6]
Fucku: až na tu ukrutnou chybu, s firmou, která by to měla odkoupit, s tebou plně souhlasím, zaměň MS za Sony a kliknu ti souhlas[s6]
Velká škoda, zatím to vidím bledě a to jsem se na Homefront a celkově hry od Cryteku těšil, mě osobně tohle studiu nikdy nezklamalo a jejich hry mě vždy zabavily.
Myslím ze zrovna Crytek nebude hernimu průmyslu chybět, staci když uvolní cryengine jako opensource, Dan Vávra s Chrisem Robertsem si ho už dodelaji...
skoda no....ale zadarmo se blbe chodi do práce,snad to koupi někdo rozumnej aby pokracoval v rozdelany praci
Vůbec bych se neplasil, pokud to bude hodně spatny, pošlou přes insidery echo na Drogbu. Po zkušenostech s Rise2 to pro nej bude dloubacka.)