Konzolista.cz

Režisér Homefront: The Revolution opustil Crytek UK, další jsou na odchodu

novinkaneděle 13. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Režisér Homefront: The Revolution opustil Crytek UK, další jsou na odchodu
V posledních týdnech slýcháme, jak je na tom Crytek špatně, což vyústilo v tom, že třeba ve studiu Crytek UK se přestalo pracovat na akční hře Homefront: The Revolution a vývojáři jsou doma. Kotaku dnes informovali, že ve studiu dal výpověď režisér zmíněné hry Hasit Zala, kterého hned následoval i manažer studia Ben Harris. Kotaku dodává, že ve studiu tak panuje docela zajímavý scénář, když zbylí vývojáři, kteří ještě mají nervy, jsou bez vedení, a jen se čeká, co bude. Uvidíme, jestli se situace brzy zlepší, ale přijít o akci Homefront: The Revolution, která vypadá nadějně, by určitě zabolelo.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
jiridvorak515

Ja bych taky uvital Sony s kterou uz ziji od PSX tedy r.1997,ale nezavisly by mohly dat podobny pruvan jako u Bornout.O PC scene vim,ale stale je to zlomek trzeb na konzolych.Navic ja jsem konzolista a (pardon) Pchci uz nechci ani videt mozna tablet,ale mam PSP a PS VITA tak neni duvod. Ted se pripravuji na nastup PS4,kre chci mit vse vychitany hlavne zvuk a muze zacit next gen.Navic na PS3 a PS VITA mam stale vo hrat a prev Uncharted 4 mel byt letos prvni tahak.Bohuzel nevijde tak jsem aspon letos koupil PS VITA .Co se tyce konkurence tak X One vzadnem pripade uz proto jak nqm lhaly do skonani sveta,navzdy X360 konec a to same u X One.Ale zas me letos prekvapulo Wii U a to pokud to bude mozne bude druha konzole.Asi po 10 letech se v

V V

ratim,uz pro to ze Nintendo udelali pln zmen.Popravde uz jsem tomu neveril.Moje nej konzole od Nintenda je SNES,N64 bohzel s Gamecube jsem se nechal napalit a da se rici,ze jsem s Nintendaem skoncil.Wii sice uspech,ale jaka grafika te uvita jd od Nintenda obohozt.Napd Medal od Honor Heros (PSP) se obevilo i na Wii,ale temer ve srejne grafice.Pokud mam TV HD chci lhry v podobnym spracovanim.Toti ma Playstation Platform.

Krox
Krox #noping out

to jiridvorak: to bylo vzdycky a je to jako PC vs konzole a jine flamy tohle proste nevyresis a piratit se bude vzdycky, ikdyž v dnesni době prodeje na PC se prudce zvyšujou každopadně EA vydava hry od CRYTEKu pokud dobře vim ale nejsem si jist že to koupi to bych spiše vice veril tomu SONY

jiridvorak515

Zdravim vsechny,ale krom MS a SONY uvazuje o koupi gigant EA.Vzpominate na Bornout,ktery vlastnil Aklaim ? Po prodeji z teto znacky udelala EA naprosty skvost.Kez by stejny scenar byl i u Crytek.

Souhlasim,ze Crytek prevazne prodelal na PC a nelegalnich kopii.Tyto pirati neznicily jen jedno studio,ake cela plejada studii kvuly piratum konci.Za tyhle hrace bych nejradeji vykopal valecnou sekeru.Bohuzel to byli i u Psone,PS2 a PSP.Ty lidi nechapu,kdyz chci hrat musim zaplatit,bohuzel v Cine se s tohoti vyklubal super byznis,ktery je celosvetove distribuovan.My hraci pak brecime,z zanikaji zname znacky.

Krox
Krox #noping out
👍1

jakožto vlastnik PS4 a fanda CRYTEK studia bych si nepřal nic jineho, než aby SONY koupilo CRYTEK každopadně pokud CRYTEK krachne tak jako THQ tak nevim co budu hrat, sport pičoviny od EA a CODka od actishitgame makeru?!

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
👍1

To asi fakt ne no [s6]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Tak, aby jsi měl radost, tak jsem to přepsal i když člověk nikdy neví, ale to asi nehrozí[s6]

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race

No vzhledem k jejich situaci bych řekl, že Crytek si asi Sony nekoupí... [s6][s6] "pokud Crytek koupí SONY" každý asi pochopil jak jsi to myslel, věta ale vyzněla tak, že má Crytek odkoupit Sony. :D

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Tak pokud SONY koupí Crytek, tak to bude si myslím super. Na Homefrontu se bude dále pracovat, ale to samozřejmě i když Crytek koupí kdokoliv jiný a navíc každého studia je škoda. Nikdo nikoho nenutí si hry pokud se mu nelíbí kupovat, takže pokud by šlo opravdu o hodně mizerný studio, tak už by dávno zaniklo. Někomu se Crysis líbí někomu ne. Já jsem ho hrál a zas tak špatná hra to nebyla, to jsou teda i horší hry...

A Ryse mohlo být supr hra, ale podle mě byla stejně uspěchaně udělaná jako třeba Watch Dogs, takže co se týká obou her, tak číslo 2 už by mohlo být někde jinde.

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
👍1

No tím že si MS zaplatil exkluzivitu jim myslím do sraček nepomohl, na vydání sice tlačili, ale i kdyby to vyšlo o měsíc později, tak kampaň by prodloužit nestihli, do sraček je dostal spíš několikaletý hate a (podle mě) až příliš krutí recenzenti. Hra je to sice zábavná, ale lidi dávají na dojmy a ne fakta, takže když každej druhej debil píše na netu jaká je to sračka, tak se prodejům moc nedaří...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

Fucku: jsem želbohu v práci, takže hlazení VAIA, by mohlo špatně působit na zákazníky[s6]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1

Fucku: až na tu ukrutnou chybu, s firmou, která by to měla odkoupit, s tebou plně souhlasím, zaměň MS za Sony a kliknu ti souhlas[s6]

TimeSplitter
TimeSplitter #PC Mamrd Race
👍2
👎1

Velká škoda, zatím to vidím bledě a to jsem se na Homefront a celkově hry od Cryteku těšil, mě osobně tohle studiu nikdy nezklamalo a jejich hry mě vždy zabavily.

deepthr04t
👎3

Myslím ze zrovna Crytek nebude hernimu průmyslu chybět, staci když uvolní cryengine jako opensource, Dan Vávra s Chrisem Robertsem si ho už dodelaji...

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍2

skoda no....ale zadarmo se blbe chodi do práce,snad to koupi někdo rozumnej aby pokracoval v rozdelany praci

Devilbringer
👍6
👎1

Vůbec bych se neplasil, pokud to bude hodně spatny, pošlou přes insidery echo na Drogbu. Po zkušenostech s Rise2 to pro nej bude dloubacka.)

Související články

Nejčtenější články